Datuve :: Forums :: Operētājsistēmas :: Procesors strada uz 100% !

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošana



Forums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 51

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 51

Datuve.lv video
Top.LV

Procesors strada uz 100% !

Ievietoja: fona1 @ 2013.06.27 20:38  

Sveiki!
Ir tada lieta ka datoram procesors strada visu laiku uz 100% un del tā dators velkas. kas varetu but par vainu, varbut kads virus ielidis?

Komentāri:

#1 karuuzo @ 2013.06.28 15:48

1. kāds dators?!!! Nepamanīji: "Pirms kaut ko raksti, izlasi noteikumus!"?
2. task manager bildi ar procesiem studijā.

Pēc tāda apraksta ir divi varianti - vecs dators, kuram kāda jaunāka proga vienkārši izsūc visu suliņu, tas var būt antivīruss, kāds advanced toolbars (ir pilns ar tādiem mēsliem, kas uzliekas neprasot) vai, kā pats teici - vīruss. Ja dators labs, tad tev tur ir kaut kas labs iesēdies :)

m

#2 Robis84 @ 2013.06.28 16:23

Nokloko treso quadPro un vins noskanes, kur problema.

Bet izskatas, ka vainiga pasta - starp plasmasu un plati.

#3 _drunk_lizard_ @ 2013.06.28 17:53

bljedz! man arii taada probleema! visu laiku process "system idlle" uz 99-100% slogo procesoru! HELP!?!

#4 _drunk_lizard_ @ 2013.06.28 17:56

karuuzo rakstīja:

kāds advanced toolbars (ir pilns ar tādiem mēsliem, kas uzliekas neprasot)

paklau, tu, next umnjik! paraadi man kaucj vienu toolbaaru kursj "uzliekas neprasot"!!!!!
vari?

M, bljedz! gudrimelis!

#5 azbests @ 2013.06.28 23:47

D_L, Karuuzo vel neko, bet nu izraadaas ka Robim ir kristaala bumba. Neko nesaprot no datoriem, bet tik paarliecinaati speej sniegt atbildi uz neeksisteejoshu jautaajumu... .

#6 karuuzo @ 2013.07.01 09:54

_drunk_lizard_ rakstīja:

karuuzo rakstīja:

kāds advanced toolbars (ir pilns ar tādiem mēsliem, kas uzliekas neprasot)

paklau, tu, next umnjik! paraadi man kaucj vienu toolbaaru kursj "uzliekas neprasot"!!!!!
vari?

M, bljedz! gudrimelis!

Priekš tiem, kas pēdējos desmit gadus sēdējuši mucā un nav redzējuši nevienu juzera datoru: ir pilns ar visādiem mēslu toolbariem, kas sasēžas browzeros un pat windas taskbārā. Viens no populārākajiem priekš browzesa ir ack.com. Diemžēl tev nepateikšu nevienu taskbāra toolbāru, jo parasti es tādus novācu un aizmirstu.
Ja par tavu otro daļu "uzliekas neprasot", nē, nu principā jau viņi paprasa. Tipa, kāda free softa install logā ir ķeksis (piem., k-lite codex pack), kuru atķeksējos, tev uzliektas tas tulbārs, un jā, skaidrā angļu valodā pateikts: "gribu uzinstalēt to mēslu". Bet problēma jau tāda, ka visi ķekši jau ir saķeksēti un parastam jūzerim jau palaist instalu ir vesels piedzīvojums, nerunājot par kaut kādu ķekšu ķeksēšanu.
Ja kas, tikko (kādi 3 mēn atpakaļ) es saskāros ar vienu instalu, kuram noņemot visus ķekšus, tik un tā viss smuki uzliktās: adoni + toolbari + startpages visos browzeros. Tā kā, dažreiz uzliekas ne tikai neprasot, bet arī skaidri pasakot, ka tev to nevajag.

Ja gribi konkrētas lietas, paprasi betonam, gan jau ka viņš vairāk pieredzējis visādas kakas ;)

m

#7 _drunk_lizard_ @ 2013.07.01 10:27

karuuzo rakstīja:

parastam jūzerim jau palaist instalu ir vesels piedzīvojums

taapeec, ka parasts useris ir DAUNS, bez logjikas un veselaa sapraata paziimeem! taadiem vispaari nav jaagraabstaas gar tehniku, nemaz nerunaajot par kaadu izmainju veiksjanu tajaa!

jeb tev arii sjo strauji progreseejosjo degjeneraatu populaaciju zjeel? jeb pats no taadiem?

Q, blje!