Datuve :: Forums :: Dažādi :: planšete

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošana



Forums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 127

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 127

Datuve.lv video
Top.LV

planšete

Ievietoja: Kobra2012 @ 2013.06.06 17:19  

Meitai tūlīt, ~ pēc trīs nedēļām, paliek seši gadi.. Doma ir uzdāvināt planšeti, lai ir savas spēlītes caur internetu, poniju multenes utt.. Pašam nav bijis saskarties ar planšetēm, iespējams, ir kādi ieteikumi..

Komentāri:

#1 QuantRip @ 2013.06.07 21:22

Nahuj bērnam planšeti? Labāk lai iet laukā svaigā gaisā spēlējas, nevis blenž ekrānā visu laiku un notrulina smadzenes.

#2 kaspars111 @ 2013.06.07 21:37

es arī neieteiktu pirkt kādu, jo tagad pat tajā pašā draugiem.lv notika homo huiņa...

#3 jurro @ 2013.06.07 22:05

Sīkajam paliek seši gadi. Ceru zini, ka lai jau tuvākajos gados nebūtu jānēsā brilles ar bieziem stikliem, vairāk par15 - 30 min bez ilgākām acu atpūtināšanas pauzēm blenzt displejā nebūtu prāta darbs. Tieši tāpat, kā vēl augošam organismam lieto  In ear austiņas.
Tas nenozīmē, ka pie datora vispār nelaist, bet vecākiem smadzenēs jāieslēdz domāšanas funkcija.

#4 kaspars111 @ 2013.06.07 22:07

jurro rakstīja:

Sīkajam paliek seši gadi. Ceru zini, ka lai jau tuvākajos gados nebūtu jānēsā brilles ar bieziem stikliem, vairāk par15 - 30 min bez ilgākām acu atpūtināšanas pauzēm blenzt displejā nebūtu prāta darbs. Tieši tāpat, kā vēl augošam organismam lieto  In ear austiņas.
Tas nenozīmē, ka pie datora vispār nelaist, bet vecākiem smadzenēs jāieslēdz domāšanas funkcija.

protams, jau 6 gadus kaimins sez ap 10h diena pie datora un joprojam bez brileem :-D

#5 zombis @ 2013.06.08 10:35

kaimiņam vienkārši ir lēcas acīs ieliktas un brilles nevajag:DD

#6 Brutto @ 2013.06.08 11:57

Pa tv reklamē galda spēli "Angry Birds"; tad jau lai spēlē tādu, nevis skatās ekrānā.
Būs daudz piemērotāka mazam bērnam. Vēlāk jau tāpat no digitālās pasaules nekur neizspruks, bet kamēr vēl var ― jāizmanto iespēja!

#7 root @ 2013.06.08 14:35

Paņem lietotu iPadlu. Vpizdu samsunga mēslus ar ūber anālajiem tačskrīniem (jā man pašam ir galaxy tab 2). Par ķīniešiem vispār nerunāšu :))

#8 krancis @ 2017.08.16 09:50

Labdien.
Atvainojos, jo būs nedaudz cita problēma.
Ir planšete, ir klaviatūra ar mikro usb un datorpele ar usb 2
Nepieciešams to visu savienot.

#10 dzeks @ 2017.10.01 15:59

krancis rakstīja:

Labdien.
Atvainojos, jo būs nedaudz cita problēma.
Ir planšete, ir klaviatūra ar mikro usb un datorpele ar usb 2
Nepieciešams to visu savienot.

Plansete tev ar androidu, dom'aju ka vairums plansetes nak ar pieskarien displeju vismaz man problemas saprast ka ar tadu darbojas nebij jo viss ka android telefoniem app un veikals ar visu vajadzigo, ja gribi klaviaturu un peli perc laptopu(portativo pc). nez ka dom'a savienot ja plansetei viens mikro usb ?