Datuve :: Forums :: Operētājsistēmas :: BSOD Windows 7.

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošana



Forums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 54

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 54

Datuve.lv video
Top.LV

BSOD Windows 7.

Ievietoja: Melee @ 2013.06.05 18:22  

Sveicināti. Esmu nonācis strupceļā nezinu ko lai dara. Tikko uzinstalēju Win732/64 met zilo ekrānu kur rakstīts Blue Screen of Death: Physical Memory Dump, bet kad uzlieku XP, tad viss šancē. Gribētu uzzināt kas varētu būt pa problēmu.

Iekšas:
Mātes plate - Gigabyte GA-A55M-S2V
HDD - WD 500gb
Video - ATI Radeon HD 5450(draņķis)
CPU - AMD Athlon II X4 651
Ram's : 4gb
Meklēju informāciju i-netā, bet neko neatradu. Pēc tam skatījos katru detaļu atseviški. Vienīgais ko atradu ka man BIOS jāapdeito, gribēju zināt vai tas ir pie vainas?

Komentāri:

#1 Melee @ 2013.06.05 22:07

Savus sūdūdeņus vari liet citur, nācu iegūt informāciju nevis lasīt tavus debīlos domugraudus!!!!!!

#2 jurro @ 2013.06.05 22:35

Ja tev pietikstu prāta uzrakstīt, ko tad īsti instalē - 32 vai 64 bit versiju, kā arī konkrētu errora kodu (STOP: 0x 000....(kas nu tev tur ir), tad arī varētu ko domāt, bet tā - notestē RAM uz erroriem vai/un apdeito  BIOSu - protams, ja ir sajēga kā tādas lietas darīt.  
Pats neesmu saskāries, bet ir lasīta info, ka dažām Gigabyte MB ir problēmas ar W8 (par W7 nav dzirdēts), bet jaunākajā BIOS versijā problēma novērsta.

#3 Melee @ 2013.06.05 22:54

Gan uz 32 un 64 viens un tas pats. Ramu es jau notestēju, tur viss ok. Bet runājot pa biosiem man priekšā ir 5 apdeiti. Kādu laiciņu nebiju sekojis tiem apdeitiem :). Pašam pa biosu nav nekādas saprašanas, tpc nāksies uzprasīt draugam. Apdeitošu un iepostošu vai ir kādas izmaiņas.

#4 Asmodeus @ 2013.06.06 01:49

lad to hear it!

That stick of RAM that was in slot 2 is either defective or is mismatched (not compatible with the system). If you got this from a retail dealer they should replace it with a compatible product.

http://www.sevenforums.com/hardware-devices/229523-can-not-load-window…

#5 azbests @ 2013.06.06 02:05

Jaapiekriit Betonam par tiem chiekuriem.

Saraksta visaadus memuaarus, bet elementaaras lietas uzrakstiit nejeedzam, pashu kljuudas pazinjojumu... .

Taa ka pats autors ir debiils.

#6 Asmodeus @ 2013.06.06 17:43

vot ar to mēs arī atšķiramies,

uzraksti kādu kļūdu šis paziņo