Datuve :: Forums :: Datortehnika :: Jautājums zinātājam

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošana



Forums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 56

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 56

Datuve.lv video
Top.LV

Jautājums zinātājam

Ievietoja: macats16 @ 2013.05.27 21:35  

Zinu šis nav īstais forums kur to jautāt, bet nu man škiet, ka šeit esošo cilvēki to varētu zināt
Tātad, kurš no šiem močiem ir labāks
 http://www.ss.lv/msg/lv/transport/moto-transport/motorcycles/yamaha/ib…
vai
 http://www.ss.lv/msg/lv/transport/moto-transport/motorcycles/yamaha/bp…

Abiem ir doķi un TA

Komentāri:

#1 kalibri @ 2013.05.27 22:17

Vienam izlaidum gadas ir stipri jaunaks"gazes amatizatori jau...", bet iekša dzelžos neielīdīs......apvidus moči enduro ķipa!Tik nesaprotu ko tas pa to 96  gada moci tik dargi plēš,,,būtu  jaudīgāks  saprastu ,bet  

#2 macats16 @ 2013.05.28 06:31

Moci  man vajag iesaceja limeni.Bik braukt es māku, bet gribas citu, jaudikaku
Braukšu es pa lauku celiem un šad tad aizbraukšu kkur talak.Nekada krosa nebraukšu, vrb dažreiz pabraukšaos pa meža celiem un tas ari butu viss
Nesveru es daudz, man ir 18 gadi, tulin bus 19, 170 cm garš, .Nesmu nobarojies resnis :D
Man vel tie pabalsti ir par atru:D es Braukšu uz UK stradat, jo  citu iespeju neredzu, LV jau nestradašu simtlatniekos, nu labi tagad jau astondesmit latniekos :D
Lai dabutu kadu no šiem mociem, tas man ir meneša jautajums, bet tas jau ir cits stāsts
Un upgreidot man neko nevajadzēs

#3 ^L00P @ 2013.05.28 07:59

Mocim izlaiduma gads neko vispār nenozīmē, tāpat kā nobrauktie kilometri spidometrā. Jāskatās vispārīgais stāvoklis.  
Pirmkārt pirmais ir 2taktu mocis un otrs 4taktu, tas divtakteris kad iegriežas iet tīri smuki, pie pie "apakšām" neies vispār, normāli braucot gāze būs on-off jākurbulē. otrs salīdzinoši mierīgāks būs (es gan teiktu, ka viņš neiet vispār, sorry, braucu ar xr600 :)
abi ir ar supermoto ratiem, pilsētā huļigānīt varēsi, pa granti, ja iemācīsies savākt ar varēsi maukt, offroadā un purvos darīt nav ko.
personīgi es yamahu nepirktu, bet ja būtu jāizvēlas tikai starp šiem 2 tad ņemtu to divtakteri, ieliktu jaunu virzuli un gāztu. Fun factor viņam būs daudz lielāks.
ps. paņem naudu, sazvani katru mopedu, sarunā, ka nauda "uz tumbočkas stāvēs" un kādu stundu izbrauc ar katru. vismaz apmēram nojausma radīsies kas ir kas.

#4 Asmodeus @ 2013.05.28 09:11

pašlikvidātori sarosījušies