Datuve :: Forums :: Dažādi :: betona vardienas svinibas :D

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošana



Forums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 53

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 53

Datuve.lv video
Top.LV

betona vardienas svinibas :D

Ievietoja: albertinio @ 2013.05.04 22:04  

taa luuk muusu IT genijs svin :D
http://www.youtube.com/watch?v=IXz4jAeAtCQ&feature=youtu.be

Komentāri:

#1 kaspars111 @ 2013.05.04 22:34

a kur 1.?

#2 6e24h @ 2013.05.05 07:48

Ja nu var kaut ko labāku iepi€t par betonu, tad ok :) Šitais - laža! Betonam nav ne vainas, ne cementa tipa, ne gaļas tipa. Man bija darijums ar otro no minētā un visai veiksmīgs. Manta, ko no viņa dabuju, darbojas teicami vel šobaltdien :):):)

HAHA

P.S
Un vispār, kas ir vardiena? Tā ir pilsēta vai kāds ēdiens???

#3 kalibri @ 2013.05.05 09:56

Man patīk tie betona parastie  teicieni!
Pērk importa preci un pēc tam  kunkst,un vispar da jebkādi tiek nolikts  vis  jaunakās paudzes   mantiņas....
1)Paskatieties kas viņam uz galda  stāv"importa telefons"kur te ir loģikas ar vinu pašu teikto par importa preci!
Tad vēl redzama lielākā   inde kāda var būt uz šīs planētas "CoCaColla" ,arī inports!
Beton kur mums šeit LV. kuru sen jau okupējusi  ES var dabūt  pašmājas mantu ....izņemot pašu māju ollās kurās ar neizbēgami ir  ES   e> vielu sastāvs ?!

#4 kalibri @ 2013.05.05 10:05

6e24h rakstīja:

Ja nu var kaut ko labāku iepi€t par betonu, tad ok :) Šitais - laža! Betonam nav ne vainas, ne cementa tipa, ne gaļas tipa. Man bija darijums ar otro no minētā un visai veiksmīgs. Manta, ko no viņa dabuju, darbojas teicami vel šobaltdien :):):)

HAHA

P.S
Un vispār, kas ir vardiena? Tā ir pilsēta vai kāds ēdiens???

Domāta  vārdadiena,bet  ta bija labu laiku atpakāļ!
Nejiet runas par  mantu  vai darbojas  vai nedarbojas "jekas man tas kompis ko  5 gad atpakaļ instalēja "ob1", arī  lido , protams kad   sanāk ieslēgt.......!
Runa  noteikt vairāk par atieksmi pret  jauniem kas  ko meiģin  panākt ar saviem spēkiem....netiek paskaidrots ,bet dauniski pasaka to  ko jebkurs daunis var pateikt "nes pie meister":D!

#5 albertinio @ 2013.05.08 19:11

Kaa uzmetam video ka musu izcilakais it meisters svin :) driz gaidam vinja dzimen junija kad sim 33 gadinj paliks D