Datuve :: Forums :: Datortehnika :: Magnum subufers

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošana



Forums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 70

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 70

Datuve.lv video
Top.LV

Magnum subufers

Ievietoja: macats16 @ 2013.04.03 14:28  

Sveiki
Es griēju pajautāt, kādēļ mans man subufers pie  noteikta skanas stipruma pārstāj pilnvērtīgi funkcionēt?
Tas ir tā, ka   uzgriežot kko skaļāk, viņam tumbas izslēdzās, bets pats subis klusām kko skan?
Ir kādas idejas, kas viņam varētu būt pa vainu?

Komentāri:

#1 neteiksu @ 2013.04.03 14:45

Problēma ir Magnum subwoofera īpašniekā.
Neliekas, ka varētu būt pārslodze un nostrādā drošība, lai vēl kādreiz viņu dzirdētu ?

#2 macats16 @ 2013.04.03 14:54

neteiksu rakstīja:

Problēma ir Magnum subwoofera īpašniekā.
Neliekas, ka varētu būt pārslodze un nostrādā drošība, lai vēl kādreiz viņu dzirdētu ?

lAbi pieņemsim ka tā ir drošība pret pārslodzi, kā viņu var atslēgt vai likvidēt?

#3 jurro @ 2013.04.03 15:15

Vislabāk - izmetot visu pa logu jau tagad, jo ja arī izdosies atslēgt (kas prasa zināšanas radioelektronikā un shēmas modificēšanu) - pie pirmās nopietnās pārslodzes vienalga apklusīs uz visiem laikiem (ar dūmu smaku) :D.
Nu taču domā, pirms fantazē muļķības.

#4 neteiksu @ 2013.04.03 15:21

lAbi pieņemsim ka tā ir drošība pret pārslodzi, kā viņu var atslēgt vai likvidēt?

Labāk palūdz, lai kāds tevi likvidē

#5 macats16 @ 2013.04.03 16:35

Nja es pats jau sataisiju :)
Bet nu tie kuri tikai stūlbi komentē, tās aborta atliekas  tiešām vajadzētu likviidēt.
Un jūs vēl skaitaties latvieši, drīzāk jau esat LV kauna traips

#6 neteiksu @ 2013.04.03 16:45

Iemācies rakstīt.
Nākamais ieraksts forumā būs "EU!!!1 Mans MAGNUM subuufers vairs nesleedzas iekshaa un neskan. Nepienaak elektriiba?!??"

#7 moa @ 2013.04.03 17:43

lAbi pieņemsim ka tā ir drošība pret pārslodzi, kā viņu var atslēgt vai likvidēt?


Šis bija kruts teikums:)
Reālajā varbūt tiešām nesprēgā un nesauc visus par ņergām?
jurro pietiekami korekti minēja kā var beigties Tavs varoņdarbs, arī es esmu redzējis platēs izdegušus caurumus un tas spīd arī Tev kādreiz ar visu tam pavadošo bezskaņu un dūmu smaku. :)

#8 Android @ 2013.04.03 18:18

tāds priekšstats ka macats16 strādā kādā servisā, jau kāda 100. macata problēma