Datuve :: Forums :: Internets :: wifi uzlaušana

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošana



Forums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 59

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 59

Datuve.lv video
Top.LV

wifi uzlaušana

Ievietoja: skolnieksdavis2205 @ 2013.03.11 22:10  

es vēlos uzlaust cita wifi man portativajā parādas pilni stabiņi
bet kad uzlauzīšu ar šo ja vispār var man ir windows7 http://usitility.com/download-backtrack/windows-7  tā nevarētu būt kad citi pie to wifi nevar pieslēgties ??
jo man bija tāds gadījums kad es uzināju wifi pin un izveidoju jaunu tīklu un wifi nosaukums bija mana pc nosaukumā un tālak PC-Network un tad bija skaidrs visiem kad tas esmu es un tad citi nevarēja pieslegties bet es vareju jo piešķra paroli pc jaunu kaaut kada bija zVhW& turpinājumu neaceros

Komentāri:

#1 saint777 @ 2013.03.11 23:33

es ar vēlos uzlauSZt kādu bankas kontu, uzzināju kāda banka der, ko tālāk? Adresi ar zinu, bet nesanāk to paroli uzminēt

#2 zombis @ 2013.03.12 17:20

tak pilns nets ar laušanas rīkiem, sāc tikai:DD

#3 saint777 @ 2013.03.12 19:58

zombis rakstīja:

tak pilns nets ar laušanas rīkiem, sāc tikai:DD

Un protams neaizmirstam padalīties pieredzē (adresēts autoram).

#4 Asmodeus @ 2013.03.13 21:46

diemžēl autors turpmākos 5 gadus nevarēs padalīties pieredzē, jo uzlauza kaut ko ne to

#5 aaksts86 @ 2013.03.14 15:24

nuuu visa veida paroles ta isti nevar uzlauzt vai atmineet .... ja parole ir wep kodeejumaa  tad var 100 punkti uzlauzt un veel kam ir aktivizets wps ja nemaldos .. ... bet ar parejiem kodejuma veidien gan buus probleemas ...  + tev jabut wifi tiklakartei kura atbalsta monitoringu ... ta ka ar jebkuru tikleni neuzlauzisi ...

bet nu jaa pilna youtube ar videopamacibam

un talakais kas aiz jautajuma - tā nevarētu būt kad citi pie to wifi nevar pieslēgties ??

mana skatijuma murgs :D neko nesapratu

#6 jurro @ 2013.03.14 15:40

Cik nu vispār iespējams to posta autora murgu saprast, tad iznāk, ka viņš ticis pie svešā rūtera settingiem un visu pārkonfigurējis, nomainot arī  paroli. Protams, neviens no iepriekšējiem lietotājiem tur vairs pieslēgties nevarēja. Cita lieta - pēc cik ilga laika rūtera īpašnieks visu atkal sakārtoja :D.

#7 _drunk_lizard_ @ 2013.03.15 09:54

o, 3Dauns veel nav nobanots?...

#8 Asmodeus @ 2013.03.15 12:17

_drunk_lizard_ rakstīja:

o, 3Dauns veel nav nobanots?...

Daunuvē nobanots?!!! kas tev akkal delīrijs