Datuve :: Forums :: Internets :: DD-WRT nesaglabā paroles.

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošana



Forums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 50

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 50

Datuve.lv video
Top.LV

DD-WRT nesaglabā paroles.

Ievietoja: links @ 2013.03.04 00:16  

Pat īsti nesaprotu, kas notiek un kā par to pastāstīt. Otro vakaru pēc kārtas, pekšņi pārtrūkst savienojums. Pavērojot, izrādās, ka SSid ir nomainīts uz default, wifi parole nomainīta, bet nedarbojas, tīkls nav aizsargāts. Mēģinot mainīt paroli, tā nomainas, bet tā arī paliek neaktīva. No sākuma domāju, ka kāds ir uzlauzis manu rūteri, bet tagad sāk šķist, ka vienkārši gļuko vai mirst. Rūteris Linksys WRT400n. DD-WRT versija 24-sp2, built 14289. Pašlaik viss darbojas izņemot to, ka tīkls nav aizsargāts. Factory reset arī taisīju, nepalīdz. Ir kādam idejas, kas par lietu?

Komentāri:

#1 ^L00P @ 2013.03.04 11:07

ieteiktu uzlikt openwrt un aizmirst par to veco komerciālo dd mēslu.

#2 Killercompany @ 2013.03.06 01:45

nu pirmkārt pamēģini upgrade/downgrade

#3 links @ 2013.03.07 20:57

#1 Mans modelis sarakstā nav minēts, laikam jau nespīd.
#2 Pēdējā versija pašlaik stav virsū, bet galvenais, tas nesniegs atbildi, kapēc visu laiku viss darbojās, un tad pēkšņi tik stulbs gļuks.

Edit: #1 laikam tomer ir Openwrt arī priekš mana verķa, paldies!

#4 bykeda @ 2013.03.10 17:59

shiem ruuteriem ir paredzeetas izstradaataaja firmware-s.Kurs ''speciaalists Janka'' tev ieteica, ka pilnai laimei tev uz shii ruutera ir jaabuut DD-WRT firmw?
Uzliec originaalo un buus okei. http://support.linksys.com/en-us/support/routers/WRT400N
Saliidzinaajumam - apskatamies dd-wrt lapu. Ko tur redzam? v24 pre(SP2) 2010 gada beta versijas firmwari priekss wrt400n. Pilniigs chau! Interesanti, un mees veel gribam stabiilu router-a darbiibu un ne tikai! sviests!
Originaalaa firmware tavam modelim gan ir tikai 12/09/2009 versija,bet nu, kadu razzotajs piedaavaa, tadu piedaavaa.

#5 links @ 2013.03.10 20:22

Vispār jau man tas DD-WRT trīs gadus darbojās nevainojami. Nesen tik gļuki sākās, dēļ kā arī jautājums. Un par to orģinalo/neorģinalo, tas jau ir tikai softs, kas sniedz paoildus iespējas.