Datuve :: Forums :: Operētājsistēmas :: OS instalācija bez diska

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošana



Forums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 47

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 47

Datuve.lv video
Top.LV

OS instalācija bez diska

Ievietoja: Tominnz @ 2013.03.03 17:38  

Mēģinu pārinstalēt XP kādam padzīvojušam stacionārajam datoram, kuram nestrādā CD-ROM. Atradu softu, kas sagatavoja manu flešu, lai  tas darbojas diska vietā. Izmēģināju uz mana laptopa - boot'o un uzreiz aiziet instalācija, uz šī PC, izmēģināju visus biosā piedāvātos boot avotus, slēdzot iekšā mazliet padomā, un tāpat lādējas no HDD

Tagad iedomājos, varbūt, ja izdotos uz otras partīcijas uzinstalēt jaunu OS, veco partīciju var vienkārši noformatēt, un viss būs kā vajag. Vai ir kāda iespēja uzinstalēt svaigu OS, tikai uz otras partīcijas neizmantojot USB un CD?
Vai jebkādi citi ieteikumi šajā sakarā?

Komentāri:

#1 fsfs @ 2013.03.03 18:05

Ir iespēja no "otras" partīcijas palaist instalāciju uz "pirmās" un  smuki uzinsatalēt...

#2 Tominnz @ 2013.03.03 19:14

Vienkārši palaižot setup, kas atrodas uz "otras" partīcijas?
Bet viņš piedāvās arī formatēt instalācijas procesa laikā?

#3 viesulis @ 2013.03.03 20:08

Ne visiem vecajiem kompiem var no fleškas OS uzlikt.Esmu ar to saskāries.Ja bioss to neatbalsta tad nekas nesanāks.

#4 fsfs @ 2013.03.03 20:59

#2 Lol noraidi šo piedāvājumu!!! Faili paliks mapē "Old Windows", kuru lai taupītu diska vietu, varēsi izdzēst, iepriekš pārkopējot vajadzīgos failus!

Vispār Google tavs draugs...

p.s. Aizņemies CD iekārtu no drauga un beidz blēņoties....

#5 kalibri @ 2013.03.03 23:38

Man te kaudzēm  vecie  CD ,CDRW,lasītāji ...Tik  nu teleports vēl nau izdomāts:)!!!

#6 Killercompany @ 2013.03.06 01:55

ņem otru partīciju vai citu hdd. uztaisi primary partīciju, uzliec kā active, formatē uz ntfs, ieraksti bootsektoru un iekopē win7 setupa failus. tieši tāpat kā taisot usb flašku bootable. tādā veidā tu win7 setupu vari palaist arī uz 20gadus veca pc. (nu ok, :D tam rams neļaus )