Datuve :: Forums :: Internets :: Interneta parlūks

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošana



Forums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 46

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 46

Datuve.lv video
Top.LV

Interneta parlūks

Ievietoja: korsikan @ 2013.02.27 15:02  

Sveiki, interesē vai ir kāda programma ar , kuras palīdzību var apskatīt interneta parlūka vēsturi nu teiksim  arī izdzēsto vai kā chromam kad ir bijis kāds inkognito režīmā?

Komentāri:

#1 QuantRip @ 2013.02.27 16:47

Nē, neviens nevar apskatīties, jo tā vēsture neeksistē. Tāpēc tas arī ir inkognito režīms. Nemīz, neviens neredzēs kādus porņukus tu skaties!

#2 korsikan @ 2013.02.27 17:12

QuantRip rakstīja:

Nē, neviens nevar apskatīties, jo tā vēsture neeksistē. Tāpēc tas arī ir inkognito režīms. Nemīz, neviens neredzēs kādus porņukus tu skaties!

stulbi... tas kadel man vajag, lai paliek manā ziņā un savus komentārus asprātīgos paturi pie sevīm.

#3 jurro @ 2013.02.27 18:37

Redzi, puisīt, izsekot citu darbības ir ne tikai zemiski, bet uz to jau attiecas pants krimināllikumā. Tā kā stulbs esi tikai pats.
Bet - ja ļoti gribas problēmas - ir tāds jauks vārdiņš - keylogger. Google pateiks, kas tas ir :D.

#4 korsikan @ 2013.02.27 18:51

jurro rakstīja:

Redzi, puisīt, izsekot citu darbības ir ne tikai zemiski, bet uz to jau attiecas pants krimināllikumā. Tā kā stulbs esi tikai pats.

stulbs esi tikai tu ,ja  nesaprati ko es citēju iepriekšējam komentētājam.Un tas, ko es darīšu attiecas  tikai un vienīgi uz mani un neesmu nekur rakstījis, ka kāda darbības izsekošu..Tā kā nevajag, te gudrības bārstit, ja nevari uzrakstīt par attiecīgo tēmu!

#5 _drunk_lizard_ @ 2013.02.28 00:41

topic autors ir kretiins.

#6 korsikan @ 2013.02.28 16:26

_drunk_lizard_ rakstīja:

topic autors ir kretiins.

Apsveicu, malacis neko citu kā apsaukāties bērnudārza līmenī tu labāku nemācēji izdomāt!!!

#7 root @ 2013.03.01 13:41

Tev sen ir atbildēts #1.