Datuve :: Forums :: Internets :: Augsts latency vakarpusē

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošana



Forums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 94

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 94

Datuve.lv video
Top.LV

Augsts latency vakarpusē

Ievietoja: artis777 @ 2013.02.14 18:54  

Sēžu pa dienu normāli netā, spēlēju online spēles un viss iet gludi. Uz vakarpusi sāk pazust ātrums internetam un nenormāli augsts pings(latency). Cik zinu, tad manā mājā internets ir sadalīts uz vairākiem dzīvokļiem. Nevar izdarīt kautkā tā, lai tas internets būtu vienādi sadalīts visiem, tā lai es dabūnu savu 1/4 no tā ātruma vai kautkā tā?

Komentāri:

#1 Afrohead @ 2013.02.14 19:21

No kurienes esi, kurš no interneta provaideriem Tevim apservē?

#2 artis777 @ 2013.02.14 19:39

Esmu no Rīgas.
Neesmu 100% pārliecināts, pie speedtest.net, hosting ir norādīts lattelecom, bet meistars teica, ka esot kautkāds citynet

#3 Forgots @ 2013.02.14 21:32

Viss pareizi, ja uzrādās Lattelecom tad tavs provaideris īrē kanālu no minētās iestādes. Atkarībā no īrētā kanāla lieluma ( no tāda IP līdz tādam IP) tad piedāvā klientiem šo pakalpojumu.
Interneta ātrums atkarīgs no risinājuma ko izvēlējušies tavs provaideris. Tas ka vakarā paliek lēnāks jo pieslēdzas citi lietotāji liecina ka pakalpojums nav pārdomāts un labs.
Pats neko nevari izdarīt, vienīgi skaties līgumā cik viņi garantē mb/s un mēri ar speedtest.net.
Ja jūtama atšķirība tad sazināties ar provaideri un ar saglabātiem speedtest.net. rezultātiem pierādīt savu taisnību.