Datuve :: Forums :: Dažādi :: low fps spēlēs

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošana



Forums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 121

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 121

Datuve.lv video
Top.LV

low fps spēlēs

Ievietoja: Kurwa @ 2013.01.21 17:46  

Labdien,nesen tika nopirkts jauns portatīvais(jā, jā nevajag stāstīt ka portatīvie nav spēlēm), pirmo nedēļu viss gāja ideāli nebija nekādu lagu spēlēs(far cry 3 ~30-45fps) , bet tagad pat ne tik prasīgās spēlēs (dota2~10-20fps).
Varbūt kādam ir kāda ideja kas varētu būt par vainu?
Datora temperatūra nepārsniedz 60grādus.

Ja vajag vēl sīkāku info , rakstiet pm.
OS windows 8
Intel core i3 3110m 2.4GHz
intel hd 4000
4gb ram
Paldies.

Komentāri:

#1 krjukovs @ 2013.01.21 18:01

Tev ir INTEL video karte. Tās spēlēm ir pilnīgi nekas. Taka tas ir normāli tavam portikam, ka nevelk tās.
+ ar putekļiem gan jau sarijies :)

#2 Kurwa @ 2013.01.21 18:54

#1 Es jau teicu,ka pirmo nedēļu viss gāja ideāli, fps bija lielisks,tātad velk viņa visu.
#2 Es nepirku viņu spēlēm!!!!!! Spēles ir liekā laika pavadīšana.

Varbūt kāds šeit kaut ko sajēdz , nevis gudros tēlo?

#3 krjukovs @ 2013.01.21 20:37

Nu ja vajag labu atbildi - iztīri no Firmas Bloatware!

#4 Lielkuilis @ 2013.01.21 22:14

Kā tagad ir ar to spēli ko spēlēji 1. nedēļā un kas labi gāja?
Kad pastāstīsi par to?
Kāda programmatūra vēl aktīvi darbojās datorā 1. nedēļā un kas ir tagad?
Piemēram, antivīruss jau bija / ir? Kas cits?
Šobrīd sanāk kau kā tā: pagājušajā nedēļā man Ferrari gāja uz 300, kāpēc šonedēļ Zaparožecs tikai uz 60 var pavilkties?

#5 albertinio @ 2013.01.22 00:58

campari rakstīja:

Portatīvo spēlēm pērk tikai neiznēsāti deģenerātiņi!
http://datuve.lv/forums/73634/KAS_JAZIN_PERKOT_PORTATiVO_KOMPI/
mācaties pajoli!

a ko ta pats video portativo lietoj :D

#6 Kurwa @ 2013.01.22 02:47

Atkārtošos , pirmajā nedēļā fps nekrita zemāk par 30 , tagad fps ir 10-20.

Lielkuilis rakstīja:


Šobrīd sanāk kau kā tā: pagājušajā nedēļā man Ferrari gāja uz 300, kāpēc šonedēļ Zaparožecs tikai uz 60 var pavilkties?

Neloģiski , jo mašīna ir viena un tā pati , loģiski būtu ,ja es prasītu kāpēc man uz high end datora gāja viss uz 9999fps , bet uz pentium 3 neiet nekas;[ , bet atbildēšu - antivīruss visu laiku bija viens(nod32).Neko kas slikti varētu ietekmēt sistēmu neinstalēju,bet neesmu vienīgais ,kas ar datoru strādā(bet cits cilvēks vispār neko neinstalēja).

#7 Kurwa @ 2013.01.22 21:11

Deimons3 rakstīja:

Tu nesaprat-portativais nespej speles  panest -tas ir tā pat ka mauka pirmaS STUNDAS  ķILPS ,BET PAREJAS  VILKS ,PEDēJāS NOSPRāGS....,BET AR PORTATīVIEM PAT  SMAGAK...
Tu  vinu  beidzi nost speļējot speles ,tas nekas ka   vinas darbojas ,bet liidz brīdim kaa  tev tagat:D!

Muļķības!!!!! :D piecus gadus portatīvais ir , un viņš ir tika lietots vismaz 7 stundas dienā no tām vismaz 3stundas spēlējot.

Nevajag pirkt ķīniešus un viss ies kā vajag , un tie kas saka ,ka portatīvie neder spēlēm un viņi ātrāk sprāgst no tā,ka spēlē - ir idioti.

#8 Kurwa @ 2013.01.23 00:30

campari rakstīja:

ja? ko ta pirki jaunu pajol? Portiks mirst no pārkaršanas un spēlējot spēles viņam videokarte karst vairāk nekā CPU. Pideras nedapistais.

Vispar ej gulēt,tev rīt uz skolu
Jaunu pirku tāpēc ,ka vajag.
Stulbeni , nu un ka karst , ja netiek pārsniegta kritiskā temperatūra , tad viss ir normāli. Daunis bļa,beidz šeit tēlot gudrinieku,ja ne sūda nesaproti.

#9 Kurwa @ 2013.01.23 01:17

campari rakstīja:

normāla temperatūra  idle ir istabas temperatūra +15 grādi, pie noslodzes istabas +25 grādi. Pajols neiznēsātais. Es apskatījies līdz cik grādiem garantē!

Tu stulbs esi?Es tak jau rakstīju , ka temperatūra nepārsniedz 60grādus.Bļa es vispār nesaprotu ko tu te dari , ne tu lasīt māki , ne tev smadzenes ir.

#10 Kurwa @ 2013.01.23 02:23

Kāds otrs?????????Man nekas nav nodedzis , tu tiešām esi atpalicis? :D

#11 xdmx @ 2013.01.23 20:16

Intel HD graphics ir grūti pat par videokarti nosaukt a tu gribi ar to mēslu spēles spēlēt? Domā, ka viņa ir optimizēta spēlēm? Pats vainīgs, ka nejēdz no portatīviem un nezini neko par nvidia vai amd radeon, bet uzķēries uz pārdevēju āķa, kur ķipa daudz Ghz, Rams, un cietam GB :DD Varu derēt, ka pie cenu lapas par video nekas nebija pat pieminēts :D

#12 izluks @ 2013.01.23 21:36

Es visu laiku uzskatīju ka šie datori tomēr ir portatīvie... smagi, bet ir... http://www.alienware.com/Landings/sb/m18xpop.aspx#ooid=A4NnlkNzrK3sWVh… :) Datuvē nekas nav mainījies, joprojām cilvēku apdirš, jo viņš nesaprot/nezina... Intel iebūvētās video kartes spēlēm neder, un tā veikstpēja ja nemaldos ir atkarīga arī no procesora un paša datora kā tāda... http://www.notebookcheck.net/Intel-HD-Graphics-4000-Benchmarked.73567.… protams portatīvais spēlēm der, nekas ļauns viņam nenotiks, ja neliksi gultā blakus :) Ja vēlies datoru tikai spēlēm, tad protams portatīvo nevajadzētu iegādaties! Es pa laikam, kāmana meita saka "pašauju sliktos" Datoram aptuveni 1 gads, problēmu nav, videokarte gan krietni labāka!

#13 Kurwa @ 2013.01.24 00:36

Vēlreiz ķēmiem atkārtoju , ka datoru pirku tāpēc,ka vajag , un vēlreiz ķēmiem atkārtošu , ka tagad viss iet kā vajag.
Mans otrs portatīvais vēl ies ilgāk nekā jums jebkad kaut kas ir gājis un es noteikti zinu vairāk par tehniku nekā puse idiņu kuri šeit komentē.
Es jau topikā uzrakstīju , ka nevajag man stāstīt ,ka portatīvie nav spēlēm , bet cilvēki laikam ir pa stulbu , lai to saprastu.
Gribētos gan dzīvē paskatīties uz campari , cik gudri viņš runātu tad?
Vienīgā normālā atbilde bija no krjukovs un izluks , paldies jums , ka neesat pārvērtušies par deģenerātiem un vēl normāli mākat ar cilvēkiem komunicēt.

#14 albertinio @ 2013.01.24 00:47

kaa, rekur iespeja apskaties uz campari jeb macbeton :D
http://www.youtube.com/watch?v=LFdFBmhqeF0

#15 Kurwa @ 2013.01.24 02:31

Es nebrīnītos , ja tas tiešām būtu viņš. :)

#16 jabadai @ 2013.01.25 14:06

Deimons3 rakstīja:

campari rakstīja:

Kurwa rakstīja:

campari rakstīja:

normāla temperatūra  idle ir istabas temperatūra +15 grādi, pie noslodzes istabas +25 grādi. Pajols neiznēsātais. Es apskatījies līdz cik grādiem garantē!

Tu stulbs esi?Es tak jau rakstīju , ka temperatūra nepārsniedz 60grādus.Bļa es vispār nesaprotu ko tu te dari , ne tu lasīt māki , ne tev smadzenes ir.

tad kad tev nodegs jau otrais kompis varēsi atkal skriet un mammītei prasīt naudu jaunam kompim. kroplēns neiznēsātais

Man  ta liekas ka tev  būs vaina  ka pa ilgu nēsāts:D!

izneesaja normali 9 meeneshus, bet peectam ieliida atpakalj.

#17 intersect @ 2013.01.26 15:24

Autor, kā pats portatīvais saucas? Firma un sērija.

#18 _drunk_lizard_ @ 2013.01.26 15:47

pokuj par firmu un seeriju!
intel grafika domaata graamatvediiibai.

#19 intersect @ 2013.01.26 19:03

_drunk_lizard_ rakstīja:

pokuj par firmu un seeriju!
intel grafika domaata graamatvediiibai.

pokuj pa grafiku
gribu vienkārši zināt firmu un sēriju :D