Datuve :: Forums :: Arhīvs :: Win 7 neņem pretī LMT mobilo internetu

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošana



Forums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 47

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 47

Datuve.lv video
Top.LV

Win 7 neņem pretī LMT mobilo internetu

Ievietoja: vilibalts @ 2012.12.18 14:48  

Sveiki!

Nekādi nevaru sadraudzēt LMT mobīlo internetu ar Windows 7! Tātad, ir Huawei E353u modems, kas pie Win XP pieslēdzas un strādā. Pieslēdzot pie Win 7, sākot instalēt modema draiverus, dators restartējas un izmet zilo logu. Datoram restartējoties, win izmet paziņojumu, ka 3G tīkla karte nestrādā. Karte pie XP gan  strādā, tātad  draiveri nesader ar Win 7. No LMT mājas lapas atjaunināju modema softu, bet tāpat nekā.

Ir aizdomas, ka pats Win ko čakarē. Ko varētu izdarīt lietas labā? Ļoti negribas pārlikt Win. Varbūt kādi udate vai repair ko var līdzēt?

Komentāri:

#4 vilibalts @ 2012.12.18 22:42

links rakstīja:

Šo mēģināji?  http://www.huaweidevice.com/worldwide/downloadCenter.do?method=toDownl…

Man tomēr domāt, ka ar Win kaut kas nav kārtībā! Jo modems pie XP strādā labi, un tam ir uzlikts jaunākais softs! Datoram draiverus pārliku, ar domu varbūt ka kaut kas nav kārtīgi instalējies, bet nekā!

Galvenais ko gribu uzzināt, vai var šo pašu Windu salabot?

Nevaru saprast kur kļūda var būt, jo Device Managerī bilde ir pa pirmo, visiem dzelžiem softs salikts! Lattelecom optiskais internets arī iet!

#5 fsfs @ 2012.12.18 22:46

M un kas tajā zilajā logā ir rakstīts?

#7 vilibalts @ 2012.12.18 23:48

fsfs rakstīja:

M un kas tajā zilajā logā ir rakstīts?

A problem has been detected and windows has been shud down to prevent damage to your computer.

Is this is first time .........

Tālāk par to iespējama problēma ar dzelžiem utt.

Beigās norādīts kļūdas kods Stop 0x0000007F

Lūk ko microsoft raksta par šo kodu

http://support.microsoft.com/kb/293857

Ko tālāk?

#8 fsfs @ 2012.12.19 12:03

vilibalts rakstīja:

fsfs rakstīja:

M un kas tajā zilajā logā ir rakstīts?

Lūk ko microsoft raksta par šo kodu

http://support.microsoft.com/kb/293857

Ko tālāk?

Tava saite neatbilst os win 7. Meklē tālāk...

#10 vilibalts @ 2012.12.19 14:19

Trikats rakstīja:

vilibalts rakstīja:

Varbūt arī! Ja ar Win pārlikšanu viss atrisināsies, tad esmu gatavs nest to datoru jebkādam pajolim, lai tikai uzliek to Windu! Lieta jau tā, ka katrs tas pajolis naudu plēš par katru uzlikšanas reizi! Respektīvi "mēģini vēlreiz" nav izdevīgi

Trikat, viegli jau atrakstīties, ka kāds tur pajolis nepareizi uzlicis! Bet vai vari konkrēti pateikt, kas par vainu! Neko gudru jau tu pateicis nēesi! Savādāk tas Win strādā labi!

Nahuj tu maksā tam pajolam ja uzinstalētais nestrādā? Tad jau tu esi debīls!

Atliek tikai vēlēties, lai visi būtu tik gudri kā cien. un augsti godātais Trikats! Tad visas lietas šajā pasaulē būtu labākas, un visi datori strādātu!

Liels lūgums godātajam Trikata k-gam, ja nevari palīdzēt ar padomu, tad neraksti muļķības! Tavs lietderības koeficients šajā forumā ir -10! Neviens tev nelūdz komentēt kāds es esmu! Kā jau 100x rakstīju iepriekš, šis forums paredzēts informācijas apmaiņai: viens nezina un prasa, cits zina un atbild! Par cik tu neko nezini, un atbildēt nevari, tad ej apsēdies uz poda, un dirs tur!

P.S. liels paldies 3DKobrai, tagad vismaz zinu kāds sejā izskatās trikats, un kas viņam galvā...:)))

#11 vilibalts @ 2012.12.19 14:34

Aizstiepu to modemu uz LMT! Šie pie sava Win 7 pieslēdza to modemu, strādā ok!
Tātad ir skaidrs, ka problēma ir Win 7 vai arī dzelžos!

Nevaru saprast! Salikti visi svaigākie draiveri uz visiem dzelžiem! Varbūt kas zin vairāk par to kļūdas kodu? Man jau galva griežas no kļūdu kodiem, softiem, trikatiem utt.

Man ir Ultimate versija.

Kļūdas kods: Stop 0x0000007F (0x00000008, 0x801c7000, 0x00000000, 0x00000000)

#14 vilibalts @ 2012.12.19 22:01

fsfs rakstīja:

vilibalts rakstīja:


Tātad ir skaidrs, ka problēma ir Win 7 vai arī dzelžos!

Varbūt tomēr vaina ir blīvē, kas atrodas starp datoru un krēslu? Izstāsti soli pa solim kā instalēji.

Instalēju ko? Win es neinstalēju, par to neko nezinu! Zinu ka Device Manager pārbaudīju visus draiverus, kas ir jaunākie šobrīd pieejamie! Modema softs tika instalēts no LMT mājas lapas ar dažām Install->Next->Finish operācijām! Kad biju pie LMT, viņi pārlika atjauninājumus paši!

Joprojām modems strādā uz XP!

Es tomēr gribētu vairāk ko zināt par to kļūdas kodu! Jūs tak speci, pasakat ko darīt? Jāpārliek Win vai ko?


#15 Android @ 2012.12.19 22:04

iespraud to huawei zini kur? citā usb

#16 vilibalts @ 2012.12.19 22:09

Android rakstīja:

iespraud to huawei zini kur? citā usb

Ir 8 USB porti, visi tika izmēģināti, visos tas pats!

#18 vilibalts @ 2012.12.20 04:08

Aizgāja!

Novilku par velti Win7 x64, uztaisīju būtojamu DVD pa 0.49 Ls, uzinstalēju, saliku draiverus, un Huawei modems strādā kā nākas!

Varbūt vaina bija 32 bitu Win7! Kaut kur krievu forumā lasīju, ka ir šādas problēmas bijušas!  Un lai es vēl kādreiz maksātu kādiem tur datorspečukiem....

P.S. ir atšķirība starp latviešu, krievu un angļvalodīgajiem  forumiem:

latviešu forumā tevi nodirš no galvas līdz kājām, bet neko nepalīdz (biežāk nejēdz, retāk negrib);

krievu forumā tevi nodirš, bet pasaka ko un kā darīt, atbildi vienmēr var atrast;

angļvalodīgajos forumos cilvēki izturas ar cieņu un sapratni pret tavu datoru, programmu un problēmu! Tie cilvēki grib palīdzēt un palīdz;

Diemžēl tādi mēs esam...... kā piemēram Trikati un viņam līdzīgi trilobīti



#23 3Dmonstrs @ 2012.12.23 18:24

Firza rakstīja:

Par jebkuru tēmu var būt divi viedokļi: betona viedoklis un nepareizais viedoklis.
Un Latvijā ir divu veidu datorspeciālisti: betons un pārējie dauņi.

Labi ka es  sevi par tādu neuzskatu,es būs  abinieks:D!

#26 Bruno @ 2013.01.07 12:52

Problēma atrisināta, tēma tiek slēgta.  Necenzētie komentāri tika izdzēsti un to autoriem ir uzlikta ierobežota piekļuve.