Datuve :: Forums :: Arhīvs :: Kas tas par displeju?

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošana



Forums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 44

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 44

Datuve.lv video
Top.LV

Kas tas par displeju?

Ievietoja: Robis84 @ 2012.12.18 11:19  

kas tas par jobanu displeju - LCD vai LED?

lp156wh4 (tl) (a1)

Komentāri:

#1 Asmodeus @ 2012.12.18 11:43

gan LCD, gan LED, tas nav viens un tas pats>>>
http://www.panelook.com/LP156WH4-TLA1_LG%20Display_15.6_LCM_parameter_…
power consumption tikai 4W!!!
LCD ir ekrāna darbības tehnoloģijas,
http://en.wikipedia.org/wiki/Liquid_crystal_display
LED vai CCFL ir ekrāna izgaismošanas tehnoloģija>>>
CCFL: The LCD panel is lit (usually) by two cold cathode fluorescent lamps placed at opposite edges of the display.
EL-WLED: The LCD panel is lit by a row of white LEDs placed at one or more edges of the screen.
LEDs protams ir progressīvāks un, faktiski, jau ir nomainījis fluorescentās lampas

#2 Robis84 @ 2012.12.18 16:10

Modelis ASUS X53u

#3 kaspars1 @ 2012.12.18 17:09

Robis84 rakstīja:

Modelis ASUS X53u

forši, ko tagad.

#4 Robis84 @ 2012.12.18 17:13

kaspars1 rakstīja:

Robis84 rakstīja:

Modelis ASUS X53u

forši, ko tagad.

Tagad vari apgaismot mani - ar LED vai LCD displeju.

#5 Asmodeus @ 2012.12.18 20:06


ABI KOPĀAAA!!!!!!!!!!

Manai mazdai ir gan motors gan transmisija? Kā tas var būt?...

#6 Trikats @ 2012.12.18 22:19

Tādi dauņi grābstās gar tehniku, sapiš to, un tad pa mammītes vai pabalstiņu naudu pērk atkal jaunus importa kakšus. Lai dzīvo Latvijas "ekonomika"!

#7 3Dkobra @ 2012.12.18 23:32

Trikats rakstīja:

Tādi dauņi grābstās gar tehniku, sapiš to, un tad pa mammītes vai pabalstiņu naudu pērk atkal jaunus importa kakšus. Lai dzīvo Latvijas "ekonomika"!

Lūk  LV vistu kūts  ekonomists... http://www.youtube.com/watch?v=LFdFBmhqeF0

#8 pirsik @ 2012.12.19 00:25

Robis84

Tagad vari apgaismot mani - ar LED vai LCD displeju.

Tavs jautājums ir pilnīgi tikpat neloģisks kā pajautāt vai manai mašīnai ir xenon gaismas vai priekšējie lukturi? Ir jājautā vai manai mašīnai lukturos ir xenon vai halogēn spuldzes?

Attiecīgi vai LCD displejs ir ar LED vai CCFL apgaismojumu?

Pieleca?

Atbildot uz jautājumu, tavs LCD displejs ir ar LED

#9 Asmodeus @ 2012.12.19 01:43

insanti... laikam,...  jautātājs nobeidzās aiz intelektuālās piepūles...

#10 Robis84 @ 2012.12.19 11:19

Dauni dauni dauni - vissjaunoskaidrots - LED.

1 no maniem 100 klientiem atsutija to kodu kas pirmaja posta, prasijavai bus tads dipelsj, es skatos ar tur padlas met ara gan led, gan tupajiem paskaidrosu LCD ar lampu.

#11 Trikats @ 2012.12.19 12:10

Kādi tādam nedapistenim var būt klienti? Tiešām ir vel debīlāki pajoli ar naudu?

#12 Asmodeus @ 2012.12.19 13:31

laikam edisona kvēldiega lampa, nē?

#13 markei @ 2012.12.19 13:54

Asmodeus rakstīja:
LEDs protams ir progressīvāks un, faktiski, jau ir nomainījis fluorescentās lampas[/quote].

     progresīvāks jau ir, bet vai labāks! 90% gadījumu LED matricām krāsas ir pilnīgā pakaļā- zilgans vai lillīgs fons. Tikai ļoti dārgiem portatīvajiem LED apgaismojums tiešām ir balts. Visos veikalos redzētie LED televīzori ir zilgani, tos vispār neesmu redzējis ar normālām krāsām.  
     Paņem portatīvo ar CCFL apgaismojumu un blakus ar LED apgaismojumu. Uz abiem atver vienu un to pašu bildi. Beigās tev gribēsies portatīvo ar LEDu izmest miskastē.

#14 Robis84 @ 2012.12.19 14:48

Kurini vel 3kaji PADLA - lai tev skauz jau 3 no tipa taviem klientiem ir pargajusi piemanis,jo SUKA esi vieniem iesmerejis ar frekfencem neatbilstosus/nevienadus ram - es ka jauzolids un vienigais meistars (tikai portativo, jakads grib man iepis PC es vinu sutu NAH un ja ko sprega, tad zobi aiziet NAH kopa ar PC), saminiju for FREE pret atbilsosiem/vienadierm.

Ta ka silti iesaku nekada gadijuma neko nenes pie PADLAS 3KAJA.

Protams ka ed Edisona - 220 w lampa.

PO, ka LED ir sliktaks, ieraksti reklama LED displejs un cenu var uzreiz+ 20 Ls, jo tas ir PACOTNA, tadalimena PADLAM ka 3kajis.

#15 Robis84 @ 2012.12.19 17:02

Lai nav jataisa NEW TOFIC, kads displejs parasti nak Samsung R530 - LED vai CCFL?

#16 Asmodeus @ 2012.12.20 01:25

Nu LED var  dabūt dažādos toņos, nezinu kpc portatīvajos liek c o o l white, bez tam ledi tomēr patēre 3x mazāk elektrības, kas port. ir nemazsvarīgi. Bez tam gan paši ledi ir vieglāki gan arī to barošana ir vienkāršāka un vieglāka pēc svara.
pirmā atsauce:
http://www.samsung.com/us/computer/laptops/NP-R530-JA02US
lieliem burtiem uzrakstīts: LED Backlit Display with 16:9 Aspect Ratio
http://www.samsung.com/lv/article/benefits-of-an-led-monitor-ccfl-vs-l…

#17 Modzho @ 2013.03.03 16:28

Pārlasot komentārus, secinu, ka kāds ir "sagūglējis" šķidru info, un tagad te māca citiem muļķības, par to ka LED jebkurā gadījumā būs LCD, ka šīs divas lietas iet kopā kā dzinējs ar transmisiju utt. -Smieklīgi.
Tātad, ir LED Backlight un True LED displeji.
Šos abus nevajadzētu jaukt kopā, jo tās ir divas pilnīgi dažādas lietas.
LED-Backlit display ir vienkāršs LCD displejs, kur LED diodes tiek izmantotas tikai kā apgaismojums, CCFL apgaismojuma vietā. Pats attēls veidojas uz LCD paneļa.
True LED display ir displejs, kur LED diodes tiek izmantotas paša attēla veidošanai, un papildus apgaismojums nav nepieciešams. Kā arī nav nekāda sakara ar LCD!