Datuve :: Forums :: Arhīvs :: Acer Aspire 5750G

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošana



Forums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 60

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 60

Datuve.lv video
Top.LV

Acer Aspire 5750G

Ievietoja: blueqube @ 2012.12.02 14:12  

Sveiki! Meklēju kādus padomus vai reālu risinājumu. Īpaši no dzelžiem neko nesaprotu, tādēļ rakstu te.

Nopirku Acer Aspire 5750g, Intel-i5-2450m 2,5Ghz, Geforce GT 630M 2Gb, 6gb ram. Zinu, ka laptopi nav domāti spēlēm, bet tas jau paliek smieklīgi, jo piem. spēlējot Crysis  viņš uzkarst un izslēdzas, GTA4 tas pats +vēl pa brīdim ielago bilde. Borderlands 2 ar, paspēlēju kādas 20min. un izslēdzas PC (biju vēl uz 4rām sērkociņu kastītēm PC uzlicis). Biju novilcis to SpeedFan, tīri intereses pēc. Tur nevaru nomainīt pilnīgi neko, varu tikai temperatūru apskatīties. Reāli interneta browseri aizvēru, palika tikai skype ieslēgts - HDD lēkā pie 50C, un abos kodolos arī pa 50C. Iegāju TF2, lai paskatītos kas notiek - visi rādītāji uzleca uz 80C un turpināja kāpt.

Kāds nevar kaut ko ieteikt, ko darīt, izņemot mešanu pa logu? Nest uz garantiju vai pie kāda zinoša cilvēka? Un vai ir jēga no tiem palikņiem, ko liek apakšā (es tiešām nezinu kā sauc)?

Komentāri:

#1 kaspars1 @ 2012.12.02 14:21

"Zinu, ka laptopi nav domāti spēlēm, bet tas jau paliek smieklīgi, jo piem. spēlējot Crysis  viņš uzkarst un izslēdzas,"

lasi, kropli, http://datuve.lv/forums/73634/KAS_JAZIN_PERKOT_PORTATiVO_KOMPI/

#2 blueqube @ 2012.12.02 14:52

kaspars1 rakstīja:

"Zinu, ka laptopi nav domāti spēlēm, bet tas jau paliek smieklīgi, jo piem. spēlējot Crysis  viņš uzkarst un izslēdzas,"

lasi, kropli, http://datuve.lv/forums/73634/KAS_JAZIN_PERKOT_PORTATiVO_KOMPI/

Latvijas līmenis, protams!

#3 Trikats @ 2012.12.02 16:42

Jā, tiešām. Latvieteļu līmenis - neko nejēdz kompjos, nopērk neatbilstošu importa mēslu un tad vaino visus citus. Un tādiem dauniem ir balstiesības.

#4 Oshers @ 2012.12.02 19:12

Trikats rakstīja:

Jā, tiešām. Latvieteļu līmenis - neko nejēdz kompjos, nopērk neatbilstošu importa mēslu un tad vaino visus citus. Un tādiem dauniem ir balstiesības.

Neandertālieti! Mēli nogriez, pec tam pirkstus salauz sev un tad aizšuj muti ciet, lai neviens peļa pirdiens no tava Žākļa vairs nenaktu arā.

Ja nemaki palidzet citiem, nekomentē! Ja sieva nedod aizej nodročī, ja esi pediņš parausti sev zem sedziņas, ja ekanosmikā krīze tevi skar brauc uz UK lasīt Šampinjonus mērkaķi. Dēļ tādiem kā Tu Latviesus nicina, jo nu tik neapmierinats ar dzīvi ka pipec, un tapēc grauj visus statūtus par mūsu jauko valsti!

#5 Trikats @ 2012.12.02 20:02

:-D
Nesaprotu kapēc dauņi uzskata par svarīgu savu daunismu publiski atkārtoti atgādināt? Laikam lepojas...

#6 Oshers @ 2012.12.02 23:09

Trikats rakstīja:

:-D
Nesaprotu kapēc dauņi uzskata par svarīgu savu daunismu publiski atkārtoti atgādināt? Laikam lepojas...

Vismaz kādam ir dzīve ar ko lepoties un daunisms ar ko lepojos toc nav jo tu pat 30% no mana rakstīta savas sakumskolas izglītības deļ nesaproti!

Bet kādu velaizvien tas grauž kā piemēram ēm ām tevi :p

#7 blueqube @ 2012.12.03 10:13

Unikāli vienkārši! Es te kādu vainoju, čīkstu, esmu neapmierināts ar kaut ko? Es te kaut kādus reālus risinājumus meklēju un viedokļus sakarīgus! Jā, es neko nejēdzu no dzelžiem un man tiešām ir pie pakaļas. Tadēļ ir cilvēki, kuri kaut ko no tā saprot, kuri var palīdzēt, ieteikt u.t.t Bet tu jau te laikam ar krāniem izskatās esi nācis mērīties un savu "tupo" lauķa viedokli izbļaut @Trikats. Savu mūžu neesmu nevienu par kropli nosaucis. Tev @kaspars1 gadījumā nav kādi mazvērtības kompleksi, sēžot mājās, CS dragājot un galu raustot, lai tā vietā ko normālu uzrakstītu vai labāk vispār neko neteiktu?

#8 Oshers @ 2012.12.03 11:07

blueqube rakstīja:

Unikāli vienkārši! Es te kādu vainoju, čīkstu, esmu neapmierināts ar kaut ko? Es te kaut kādus reālus risinājumus meklēju un viedokļus sakarīgus! Jā, es neko nejēdzu no dzelžiem un man tiešām ir pie pakaļas. Tadēļ ir cilvēki, kuri kaut ko no tā saprot, kuri var palīdzēt, ieteikt u.t.t Bet tu jau te laikam ar krāniem izskatās esi nācis mērīties un savu "tupo" lauķa viedokli izbļaut @Trikats. Savu mūžu neesmu nevienu par kropli nosaucis. Tev @kaspars1 gadījumā nav kādi mazvērtības kompleksi, sēžot mājās, CS dragājot un galu raustot, lai tā vietā ko normālu uzrakstītu vai labāk vispār neko neteiktu?

Pareiza attieksme pret stulbiem cilvēkiem !