Datuve :: Forums :: Arhīvs :: Ko jus domajat par so chali?

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošana



Forums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 82

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 82

Datuve.lv video
Top.LV

Ko jus domajat par so chali?

Ievietoja: albertinio @ 2012.11.21 02:25  

http://www.youtube.com/watch?v=LFdFBmhqeF0&featu

Komentāri:

#1 Kobra2011 @ 2012.11.21 09:36

Domāju, ka tavs bratva !

#2 Android @ 2012.11.21 11:11

Man tā kā vairāk patīk meitenes, bet tu vari viņu ņemt

#3 root @ 2012.11.21 17:15

Trololo! Pareizāk būtu teikt ka viņš nekad nav dabujis.

#4 silvija89 @ 2012.11.21 22:04

es domaju, ka betons, kaspars (ja vien tas nav viens un tas pats) plus vēl 3dklucis ir lielākie idioti šajā forumā.

visvairāk kaitina 3dklucis ar savu rakstīšanas stilu, lasot viņa tekstus man sāk liktes, ka esmu pāli, jo no viņa neloģiskajiem vervelējumiem dažreiz sāk griezties galva, tādēļ, kad ieraugu, ka viņš kaut ko raksta, tēmu beidzu lasīt.

betonu vēl var paciest, lielākā problēma viņā, ir tas, ka viņš ir ieņēmis dažas lietas galvā, kā tādas aksiomas, kaut gan viņam galīgi nav taisnības. vēl viņs nemāk argumentēt savu viedokli

vēl riebjas betonā, ka viņš ienāk kādā topikā un uzreiz noliek par kuņas bērnu vai ko citu, kaut gan topika jautājums +/- ir normāls.

skaidrs, ka šie cilvēki ir garīgi slimi, beonam ir kaut kaut kas līdzīgs ar šizofrēnju+narcistismu+vēl kaut kādi mazvērtības komplseksi

3dklucim, pat nezinu kā to sauc, taču viņa novirze slēpjas tajā, ka viņš domā, ka ir uzrakstījis loģisku tekstu, kaut gan ir pilnīgs sviests

#5 3Dkobra @ 2012.11.22 00:03

#4 tas ļoti labi  ka neizproti mani :) tas tik pierad ka  tie kas mani   nevar ierubīt -tiem pasiem  kautkaadi nedapisti kompleksi:)-nemaak iedzilinaaties  citplanetieša  adā:D! -Nez kāpec  zem  cita nika mani visi labi saprot  un sniedz atbildes... Taadās tēmās nedapistai  betons  nemaz nepiebilst.....:)
Seit  tak nedapisten forums -kādu  sakarību tu te gribi -tēmas  taisu  izklaides pēc  -lai  tādiem nedapisteniem  ir ko pastresot  :D!

Nu ja tas labi  ,beidzi lasīt un sāci sūkāt  eiropai:D!

#6 vecpaps @ 2012.11.22 01:44

...klau, nu sen jau teicu, nu kas Tev no tā, ka mēs izteiksim savas domas par betonu? ja nemaldos jau līdzīgas tēmas ir bijušas ne reizi vien, nesaprou Tavu nepārejošo vēlmi betonu abižot, ko viņš Tev nodarijis?
..labi- iedomājies- sanākam mēs visi reģistrētie datuve.lv lietotāji Tavā tēmā un visi kā viens pasakam:''betons ir reāli smirdīgs džeks'', nu un, kāds sausais atlikums? Naftas cenas no tā taču nekritīsies, Lembergs nebankrotēs un maksimā (trīs x) alu nesāks par brīvu dalīt.
 atkārtošos, bet manam attālam radiniekam Liepājā reiz sanāca sadarboties ar betonu, pēc tam kad kāds cits ''diplomēts'' ''nedapists'' meistars bija padarbojies ar datoru, betons par mazu, bet taisnīgu atlīdzību visu saveda kārtībā un viss ejot bez problēmām vēl šobaltdien.

#7 zombis @ 2012.11.22 06:01

Vienkārši dažam labam uz to betonu stāv, un lai pievērstu uzmanību, tiek ģenerētas šādas tēmas.

#8 3Dkobra @ 2012.11.22 22:18

zombis rakstīja:

Vienkārši dažam labam uz to betonu stāv, un lai pievērstu uzmanību, tiek ģenerētas šādas tēmas.

Ne ne  tu nesaprat-parasti  tadi nedapisti kunas bērni neaizmirstās talab šadas tēmas  ģenirējas:D
Atklāt sakot mana nedapista  uzvediba ir  genirējusies no  paris  nedapisteņiem-kuri sevi augstu vērtē....  
Un sapratis jau sen  ka šeit  tev neviens nepalīdzes ja naksi ar labu:D....Vienīgais  ko betons man ir iemacijis ka  rooteri  iestatīt kā  svicshu un arī ar lielu izrunašanos.....:)
Nē nu saprotu  ir besīgi skaidrot tādam kam  leni  pielec ,bet tamdēl jau  tieši tie  forumi  paredzeti -ja pats ko sapiss  tad  lai  neprovē pats -tad tiešām samaksaa kaadam...

Nu kā  piemeram  tagat, pus stundu atpakaļ  izlasīju  info par  savu  IPbox 55HD pāršusanu caur USB-un sapratu  ka tur nekas sarežģīts nav...kautgan  ir cilveks kas to par  5ls izdar,bet lielakā problem  nokļūt  līdz  tam cilvēkam  -tamdēļ  esmu spiests apgūt pats to parsūšanu-teorētiski itkā vis sakidrs -praktiski  meiģināsim  brivdienās:)!

#9 cthulhu_avake @ 2012.11.22 23:09

Beidziet spriedelet par vienu un to pashu lohu jau kuro gadu pec kaartas, savadaak lizards dusmigs paliks :/

peace ghettos

#10 Kobra2012 @ 2012.11.23 22:10

muahahahaha, tads lohs video.

#11 zombis @ 2012.11.24 14:46

Normāls čalis kopā ar desu