Datuve :: Forums :: Arhīvs :: esat uzmanigi

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošana



Forums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 43

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 43

Datuve.lv video
Top.LV

esat uzmanigi

Ievietoja: rauls18 @ 2012.11.14 16:59  

no lietotajs
anrijzz
neko vinam nesutat pa pastu esmu nosutijis paku 30lvl vertiba pa pastu un naudu vel lidz sim nesu no vina sanemis

Komentāri:

#1 anrijzz @ 2012.11.14 18:37

Tas jau nekas, ka es viņu pat neesmu saņēmis vēl!
Un vari šeit netaisīt drāmas, jo jebkurš kas man kko sūtijis zin, ka viss vienmēr noticis korekti un otra persona ir saņēmusi naudu/preci..
p.s. Netērē šeit laiku un labāk uzjautā pastā kur tas sūtijums ir!

#2 Brabuss @ 2012.11.14 18:58

Tak pārbaudi tracking, pasts tagad visiem sūtījumiem to norāda pat pa iekšzemi.  Ieej Latvijas pasta lapā un paskaties, kur tas aizķēries pirms izdari šādus secinājumus.

#3 repsih @ 2012.11.15 17:16

nez kaa sheit, bet te jau arii  parsvaraa tie pasi bootisi arii apgrozaas ! vismaz par moneu nekad probu nav biju'sas arii ar prieksapmaksu!!! par preci nekad nevaresi (lietotu bez garantijas) dabut pieraadiijumus... paarbaudiits dziivee... nju kkau kaa taaaa...

#4 DarkFuture @ 2012.11.16 09:51

Esmu jau 2x šim lietotājam sūtījis ar autobusu pakas (pat nevis ar pastu)
1x SODIMM 512MB RĀMi
Un otru reizi 1x SODIMM 512, s478 P4 1MB + dzese ar vara serdeni
Nekādu problēmu nav bijis

#5 pirsik @ 2012.11.16 10:42

Kā jau teica, visu var noskaidrot pastā.  Piezvani uz pasta nodaļu, kurā vajadzēja pienākt sūtījumam (sameklē internetā pasta nodaļas telefona numuru) un painteresējies vai uz tādas un tādas personas vārda ir pienācis sūtījums (varētu būt, ka prasa pakas numuru un no kurienes sūta).

Ja sūtījums nav pienācis, tad paka ir kaut kur aizķērusies un adresātu pie tā nu galīgi nevar vainot.  Var gadīties, ka uzrakstīta nepareiza adrese vai paka kaut kur noklīdusi. Ja atbild, ka sūtījums uz adresāta vārda nupat kā ir pienācis pasta nodaļā, tad informē par to adresātu. Sliktākajā gadījumā tev adrese ir zināma, tā kā...

#6 Trikats @ 2012.11.16 11:30

Es jau sen teicu ka vajag testa pakas sūtīt! Pārbaudīt Pasta darbu. Iekšā aparātiņu ar Wi-Fi, GPS, GPRS, piemēram telefonu. Telefonā progu, kautko līdzīgu barbello, kura piefiksē KUR tu esi pēc GPS un kādas bezvadu zonas ir apkārt, pieslēdzas brīvajām bezvadu zonām un noreportē savu atrašanās vietu uz kādu serveri. Iekšā arī pāris stieplītes lai pamanītu ka paciņa tiek atplēsta. Tad nosūta un vēro infu. Ja paciņa tiek atplēsta pastā vai pie pasta vai kautkur, bez adresāta klātbūtnes - ātri šturmēt to vietu.
Un ja kāds pasta darbinieks izrādās ka zadzis paciņu - sakropļot.
Ziņas izplatīsies ātri un zagļu vairs nebūs nevienā pasta nodaļā.

#7 3Dkobra @ 2012.11.16 11:52

Trikats rakstīja:

Es jau sen teicu ka vajag testa pakas sūtīt! Pārbaudīt Pasta darbu. Iekšā aparātiņu ar Wi-Fi, GPS, GPRS, piemēram telefonu. Telefonā progu, kautko līdzīgu barbello, kura piefiksē KUR tu esi pēc GPS un kādas bezvadu zonas ir apkārt, pieslēdzas brīvajām bezvadu zonām un noreportē savu atrašanās vietu uz kādu serveri. Iekšā arī pāris stieplītes lai pamanītu ka paciņa tiek atplēsta. Tad nosūta un vēro infu. Ja paciņa tiek atplēsta pastā vai pie pasta vai kautkur, bez adresāta klātbūtnes - ātri šturmēt to vietu.
Un ja kāds pasta darbinieks izrādās ka zadzis paciņu - sakropļot.
Ziņas izplatīsies ātri un zagļu vairs nebūs nevienā pasta nodaļā.

tas ja taisies kautko svarīgu   sūtiit un  vistu kutī ko darīt  vairs nav.:)...!!!
Es tikai  un vienīgi  ir  ar  autobusu parku sadarbojies...seit pat  kād i 3 lietotaji ir  man sūtijusi paku..pat LCD monitors nacis  caur autobusu,mates plate ar  RAMu,dzese,paris  bezvad  PCI kartis...un tas vis vēl tagat  darbojas:D!
Tik pusi naudas uzskaiti  sūtītājam nesanem paku neko darīt zaudetajis pa pusei abi:D!
Kautgan visu parsvarā no  ebay  sutu pa 3  gadiem ir jaaa  nacies palikt bez  3 precēm
Ar  pedējo  ķiniesu  sūtītam  tintem  bij podi!pagajis turpat  2 mēneši  -ķīnietis uzpisās kālab neliekot atsauksmi -es  sima atpiss atpakal  parko  par tukšo  gaisu :)!
Kīniets lepni pamet  trecing  kordinātes un lai apskatoties kur esot paka-taa ja   oktobra pedēja diena parbaudu kur atrodas tā pačka -nu xuj  vin zin ,uzrād ka 3 oktobrī kautkaadaa  Zunxujaa registrēta...:),lab uztais  skyn  un aisut  ķinietim -lbi  otra  diena  izdomaju atkal pardaudīt  kur atrodas ,bet nu jau 1 novembris  -un arī  uzrad  ka  31 oktobrī   atrotadas  tai pasā Zunxujaa :) nu ipis  sutu  kinietim  atkal skrinu  -tad nabaks  saprat ka jaadod nauda  un ar adeva...vel  tur kurkstēj ka  varot  pa jaunu suutīt -es teic  pis   te gaidīt atkal  2 menes   un nesagaidīt--adavai piki un pisies naxuj....

#8 Brabuss @ 2012.11.16 20:23

Nu kādi autobusi, paņem tak rokās kvīti ko iedeva pasts, aizej uz http://www.pasts.lv/lv/uzzinas/meklet_sutijumu.html un ievadi numuru no kvīts ko pastniece uzlīmēja!

#9 M3RJ @ 2012.11.28 13:58

Iesaku UZMANITIES no SI temas autora - sudainas uzmetejs - nepirkt NEKO no vina - skatos vairak ari neko netrigo - MESLS