Datuve :: Forums :: Arhīvs :: Monitora izšķirtspēja mainās neatkarīgi no uzstādījumiem

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošana



Forums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 140

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 140

Datuve.lv video
Top.LV

Monitora izšķirtspēja mainās neatkarīgi no uzstādījumiem

Ievietoja: aixis2 @ 2012.11.11 02:01  

Cik saprotu, tas sākās kad tam datoram uzinstalēja sazināšanās programmu Tango. Man draugs visu laiku informē, ka monitora izšķirtspēja nomainījusies uz 800×600 aptuveni. Bildes kropļo, burtus, protams var salasīt. Es pats biju, uzliku izšķirtspēju uz rekomendējamo, bet pēc laika atkal viss atkārtojas. Netieku skaidrība, kas tur varētu būt.

Komentāri:

#1 aixis2 @ 2012.11.11 02:08

Piezīmjdators ar Win XP un RAM 1GB.

#2 jurro @ 2012.11.11 11:54

Interesanti, kas tā par "samazināšanas programmu" un kāda velna pēc tika ionstalēta?Ja pēc tās uzlikšanas problēma sākās - tad kādi jautājumi - nahrenizē to drazu un būs OK.
Un vēl - ir uzinstalēts čipseta un pareizais VGA draiveris?

#3 aixis2 @ 2012.11.11 13:09

Piezīmjdators tika pirkts oficiāli, tātad visi draiveri ir īsti. Nepareizi izlasīji. Tā ir sazināšanās programma, līdzīgi kā Skype. Izvākt to "drazu" nevar, jo otrā galā Skype baidās lietot.

#4 jurro @ 2012.11.11 14:06

Oops, tā ir, ka ātri lasa :D.   Tomēr to programmu varēji gan nosaukt - ir īpaši, ja tā nodrošina ne tikai teksta bet arī video sakarus, tad vai nu settingos kas jāmaina, vai ari tai der tikai konkrēta rezolūcija un tur neko neizdarīsi.
 Nu nez, vai tā ir mazāk bīstama par Skype - 95% gadījumu jau vainīgs lietotājs, kas atver jebko, ko šim atsūta, vienalga ar ko - tā arī tiekot pie problēmām.  Bet "vīri melnā" čeko jebko aizdomīgu, vienalga kādu softu lietosi :D.

#5 aixis2 @ 2012.11.11 14:23

Programmai ir nosaukums - "Tango". Iespējams, pamatīgi jāizpēta tās programmas uzstādījumi.

#6 kaspars1 @ 2012.11.11 14:55

tango uz pc...

#7 jurro @ 2012.11.11 18:42

Šitas vai ? It kā jau uz PC uzliekams, bet tā kā galvenokārt paredzēt sakariem arv iPhone un android mobilajiem - pilnīgi iespējams, ka kaut kas settingos, vai vispār tā arī jābūt. Nav ne mazākā vēlēšanās instalēt un pētīt :D.