Datuve :: Forums :: Arhīvs :: Mistiska klaviatūras problēma

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošana



Forums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 93

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 93

Datuve.lv video
Top.LV

Mistiska klaviatūras problēma

Ievietoja: TechGenius @ 2012.11.10 09:56  

Sveiki!
Man ir radusies ļoti mistiska problēma ar USB klaviatūru.

Vairāki klaviatūras taustiņi nedarbojas( Nedarbojas: Z;X;C;V;B;N;M;G;H; Esc, Alt, Enter, Spacebar, AltGr, Arrow Keys)

Problēma nav klaiatūrā - nopirku pilnīgi jaunu klaviatūru, bet problēma tā pati.
Problēma nav BIOS's USB settingos - pārbaudīju un viss ir kā nākas.
Bija pieejams BIOS'a update, updeitoju BIOS'u, bet tas arī neatrisināja problēmu.
Pārliekot klaviatūru citā USB portā problēmu neatrisina, bet problēma nav USB portā, jo viss cits darbojas bez problēmām (flashi, usb pele, savienojumi uz telefonu utt.)
Vairākas reizes pārinstalēju datoru, Pamēģināju vairākas Win7 Ultimate versijas, pamēģināju Win Vista, tagad ir Win7 Home-Premium x84 32b versija.
Aptuveni 5-6 reizes pārinstalēju datoru, bet problēma tā pati.
Problēma nav driveros, driveri ir jaunākie, kā arī pamēģināju atinstalēt klaviatūras driverus un par jaunu uzinstalēt, tas arī neko neatrisināju.
Meklēju par šo Googlē, bet tieši tādu problēmu, kāda man ir nekur nespēju atrast.
Pievienojot PS2 savienojuma klaviatūru, tās visi taustiņi darbojas, bet diemžēl man nav pieejama PS2 klaviatūra.

Kādam ir kādi ieteikumi, kā šo problēmu vēl savādāk varētu atrisināt?

P.S. OnScreenKeyboard.exe tagad ir mans labākais draugs.

Komentāri:

#1 baltrim @ 2012.11.10 10:37

klaviatūrai disks nebij līdzi,kāds modelis,pa kādām naudām pirki,ja ir kaut kāds Logitech modelis pameklē draiverus,viņas ir interesantas,citas iet,citām vajag draiverus instalēt......

#2 TechGenius @ 2012.11.10 11:38

Klaviatūrai nenāca līdzi disks, jaunā klaviatūra maksāja 9ls.

Lieta tāda, ka klaviatūrā problēmu nav, jo kā jau teicu, es nopirku pilnīgi jaunu klaviatūru pēc šīs problēmas rašanās, bet tāpatās uz jaunās klaviatūras nedarbojās tie paši taustiņi.

#3 azbests @ 2012.11.10 12:02

seshas reizes paarinstaleeji windows, Linux Live cd neienaaca praataa iedarbinaat? USB portus pamainiiji? TAas klaviatuuras uz citiem datoriem straadaa? IZklausaas pagaidaam ka maatesplete ir nospraagusi.

#4 TechGenius @ 2012.11.10 12:23

Nope, Linux Live cd nepamēģināju, jo nedomāju, ka tas kaut ko līdzētu, jo arī BIOS'ā tie paši taustiņi nedarbojas.
Visus USB portus izmēģināju, visur tas pats, bet citām ierīcēm nekas nekaiš, ja ievietoju USB portos, gan flashi darbojas, gan usb pelei nav ne vainas.
Pievienoju klaviatūru pie laptopa, tur viss kārtībā.

#5 3Dkobra @ 2012.11.10 12:32

Pievienojot PS2 savienojuma klaviatūru, tās visi taustiņi darbojas, bet diemžēl man nav pieejama PS2 klaviatūra.

Kāpēc nau pieejama -man arī dirsās  -tikai atslēdzās ik pa laikam- speciali  Domo nopirku  pa 4,5ls. PS2 klavieri un  darbojas ....

#6 jurro @ 2012.11.10 12:42

Nu trīs iespējas ir:
1. Nopirkt PS2 klavieri.
2. Lietot pāreju - bieži nāk komplektā ar USB klavieri vai peli.
3. Mainīt MB (bet tas nu būtu pēdējais variants).

#7 TechGenius @ 2012.11.10 13:04

Mjā, vienkārši negribās atkal pirkt vēl vienu klaviatūru, tākā nesen jau nopirku usb klaviatūru.
Biju plānojis nopirkt USB to PS2 adapteri, bet nekur Jelgavā nevarēju atrast, bet pie pašas klaviatūras komplektā nenāca.
Vienkārši cerēju, ka kāds šeit zinās, kā atrisināt šo problēmu bez liekas naudas tērēšanas.

#8 azbests @ 2012.11.10 15:23

TAa kaa klaviatuura 100% straadaa, tad paliek tikai bojaats USB, tas ka fleshka straadaa, veel nav raadiitaajs.
Nepiefikseeju ka jau BIOSAA klaviatuura gljuko, taapat tad nebija jeega paarinstalet windows, bios un windows ir divas dazhaadas lietas. Shaadi datorspeci, saakot ar betonu, mums ir vairumaa. Neko nesaprot, bet tik bukseejas.
Taa ka paliek jurro ieteikumi.

#9 TechGenius @ 2012.11.10 16:24

azbests rakstīja:

TAa kaa klaviatuura 100% straadaa, tad paliek tikai bojaats USB, tas ka fleshka straadaa, veel nav raadiitaajs.
Nepiefikseeju ka jau BIOSAA klaviatuura gljuko, taapat tad nebija jeega paarinstalet windows, bios un windows ir divas dazhaadas lietas. Shaadi datorspeci, saakot ar betonu, mums ir vairumaa. Neko nesaprot, bet tik bukseejas.
Taa ka paliek jurro ieteikumi.

BTW, nekur neprezentēju un necenšos sevi prezentēt kā datorspecu, ja būtu, tad nemaz šeit nenāktu un nevaicātu pēc citu palīdzības. Kā arī zinu, kas ir BIOS un par ko tas atbild. Windows pārinstalēju pirms pārbaudīju, vai BIOS'ā strādā klaviatūra.

Bet katrā gadījumā, paldies par ieteikumiem.

#10 3Dkobra @ 2012.11.11 01:02

Nū japerk bus ta  klaviere ar to PS2...es  vakar kautkādu lēto panemu "Shark" darbojas  pagaidām nevainojami.....tikai  loti maziņa:)! 8 x 40

#11 TechGenius @ 2012.11.11 14:35

Tagad es neko nesaprptu... Šodien nopirku USB to PS/2 adapteri, savienoju un... atkal pilnīgi tas pats, tie paši taustiņi nedarbojas...

#12 Brabuss @ 2012.11.11 18:18

Paskaties vai pie usb čipiem nav putekļi, vai porti nav izļurkāti, vai kādā nav drazas, saliekti kontakti, īsais. Pamēģini atslēdzot priekšējos usb no plates. Vēl ar citu usb pci karti var pamēģināt. Varbūt arī plates gļuks. Kas tā ir par plati?