Datuve :: Forums :: Arhīvs :: iPhone 5 64GB Black mazlietots cena runajama

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošana



Forums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 81

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 81

Datuve.lv video
Top.LV

iPhone 5 64GB Black mazlietots cena runajama

Ievietoja: mobotix @ 2012.11.03 20:07  

ja kadam interese piedavajums ir pa 750LVL

Komentāri:

#1 xdmx @ 2012.11.05 06:46

iphone33 rakstīja:

Ak dievs,kas tā par cenu:D par tādu cenu manuprāt krutamkruto datoru varu nopirkt:D

nez man pietika ar galaxy s3 pa 300Ls jaunu :D labāks par to kroplo iphonu, idioti kas skrien pakaļ viens otram pērk to mēslu...

#2 Killercompany @ 2012.11.07 00:20

nu cilvēks sapratis kādu sūdu nopircis. tāpēc arī pārdod

#3 jurro @ 2012.11.07 09:36

iPhone ta iPhone - bet nu samsūda S3 paplāti, pie tam vēl ar Android - cik stulbam jābūt , lai pirktu jebkurus samsūda ražojumus, pie tam ar legālu spyware ??? Kur vēl kretīniskāks dizains un izmērs var būt? Tikai Nokia (kopš nav vairs Siemens), un tika Symbian - nu nez, varbūt WP8 ar Lumia 920 būs lietojams.

#4 LooNeY @ 2012.11.08 11:02

jurro rakstīja:

iPhone ta iPhone - bet nu samsūda S3 paplāti, pie tam vēl ar Android - cik stulbam jābūt , lai pirktu jebkurus samsūda ražojumus, pie tam ar legālu spyware ??? Kur vēl kretīniskāks dizains un izmērs var būt? Tikai Nokia (kopš nav vairs Siemens), un tika Symbian - nu nez, varbūt WP8 ar Lumia 920 būs lietojams.

Tiesaam symbian lietojams?!!?? WTF?? :D Ar symbianu normāli var pazvanīt uz sms uzrakstīt pārējās f-cijas ir vienkārši drausmīgi izveidotas! Nemaz nerunājot par noķeļu 500Mhz procecoriem un 100mb ram.. tad skrien visiem līdz sabāž spīdīgās f-cijas un telefons vienkārsi neiet un karās... :D Smiekli nāk par nokiju.... jā pirms 5 vai 6 gadiem bij labas noķeles jo tad neko nevajadzēja kā tikai piezvanīt un uzspēlēt snake bet viņi nogulēja komponenšu izaugsmē kad bija lielais telefonu/viedtālruņu lēciens....

Ir draudzenei nokia lumia ar WP7 - nu nez... ĻOTI nepraktiska un haotiska sistēma kurā vajadzēja ieurbties visu vakaru un pameklēt mazliet ar googles palīdzību lai kko saprastu(Andrim man nekas tads nebij un kautvai pirmoreizi tika andris lietots un turēts rokā viss bij uzreiz viegli saprotams un lietojams.. vismaz pamat viedtālruņu f-cijas) nezinu kā tas WP8 būs un arī drosvien pāris gadus neuzzināšu jo nokia cenšas tagad sagrābt finansiāli maksimumu par zaudētajiem gadiem un netaisīs updeitu no 7 un 8, tapēc ja grib wp8 ta pērc jaunu mobīlo, savukārt jauns mobīlais būs pēc pāris gadiem(tas protams ja izlems par labu wp) :D

P.S. Kur iphonis pirkts? Ja ārzemēs tad veiksmi atrast simkarti kura der LV bez dzīves verdzības līguma noslēgšanas ar LMT :D

#5 cthulhu_avake @ 2012.11.08 16:42

750 ls man ari liekas smiekligi prieks kautkada mobilaa! es domaju labi ja pakdiem 120 - 150 ls max tu vinu varetu kadam pardot

#6 Hashss @ 2012.11.10 01:50

Es savu nākamo telefonu neizvēlētos iPhone, arī ja viņš tiešām maksātu 120-150Ls. Katrs softa free update tikai 99$!

#7 Kobra2011 @ 2012.11.11 23:33

Veiksmi pārdot šo uzpūsto sūdu :D šeit nu zombijus neatrast !