Datuve :: Forums :: Arhīvs :: WIFI autom. interneta atslegsana

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošana



Forums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 108

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 108

Datuve.lv video
Top.LV

WIFI autom. interneta atslegsana

Ievietoja: LooNeY @ 2012.10.28 22:22  

Ciu!

Tatad ta ka man ir apnicis ka mana draudzene kladzina laptopu man pie auss ar savam fermam smermaam u.c. 10 huinaam ko vina tur bezjedziigi spaida lidz plkst 01.00 nelauj man normaali guleet un pecaak pati no riita ciikst un piikst ka nevar uzcelties vops atkariiga ar visam sitaam huinaam gribu zinaat vai kautkaa var uzslegt ruterim ka teiksim internets iet liidz 22.00 un no 22.00 interneta savienojums atsledzas, mos windowsa var kko tadu uzstadiit? Ludzu nepiedavaat visadas apsaubaamas brinum programmas....

Prost interneta vadu izrausana no modema nepaliidz jo vina ir tik gudra ka mak iespraust atpakal,pisties un katru vakaru slept ruteri negribu jo tas ir paraak banaali, turklaat pasam no riita viedtalrunii vajag netu jaunakajaam zinaam pie rita kafijas :) ta ka tas butu paraak liels pisaks slept un atkal no rita vienot klaat u.t.t. slept laptopu ar nav jega jo tad vina man vienkaarsi nelauj guleet un neliek mieraa kamer nepasaku kur ir

Ruteris : Asus wl-520gc
Laptopam os: windows 7

Komentāri:

#1 jurro @ 2012.10.28 22:33

Nu ja vecis ir īsts vecis - dāmai nenāks prātā gultā guļot meklēt izklaides internetā :D. Tā kā ...

#2 shadowmangb @ 2012.10.28 22:58

Protams, tāds risinājums pastāv. Bet kāpēc jārisina problēma no pēcpuses puses? Ja iestādis, ka rūteris izslēdzas tajā laikā tāpat tava draudzene pēc pāris dienām to sapratīs. Un kur vispār var atrast laiku tādām muļķībām kā ferma? Problēma jārisina tās cēlonī nevis jācīnās ar sekām. Iesaku vakarā atrast kopīgu nodarbi divatā un laicīgi iet gulēt,  tak interesantāk nekā kaut kādu fermu spēlēt.

#3 3Dkobra @ 2012.10.28 23:06

cik tad to pārpisto   var pist:D

#4 anrijzz @ 2012.10.28 23:06

shadowmangb rakstīja:

... Iesaku vakarā atrast kopīgu nodarbi divatā un laicīgi iet gulēt,  tak interesantāk nekā kaut kādu fermu spēlēt.

Tu laikam neesi saskāries ar sieviešu loģiku :D

#5 shadowmangb @ 2012.10.28 23:09

Nu, tad lai cilvēciski pasaka ka traucē!  Laptops tak nav nekāds stacionārais , portatīvo var mierīgi pārnest un spēlēt citā istabā, ja tas ir vienas istabas dzīvoklis ta kaut vai virtuvē uz galda.

#6 zombis @ 2012.10.29 06:15

naktī ir jāguļ vai jānodarbojas ar seksiņu, nevis jāsēž fermā. ja tomēr tā notiek, tad tā ir džeka vaina un agri vai vēlu tavai draudzenei parādīsies mīļākais.

#7 bykeda @ 2012.10.29 09:18

Ielogojies iekss ruutera - ieraksti laikus, no cikiem liidz cikiem, saliec dienas un visa gudriiba.
Te buus tev priekshaa paraadiits - http://www.pcwintech.com/showimage?file=files/screenshots/Asus-WL-520G…

#8 aomaone @ 2012.10.29 14:05

Nevajag pierast gulēt pilnīgā klusumā, tad tie skrapšķi netraucēs. Man guļamistabā 24/7 ir klusu ieslēgta kaut kāda radiostacija, esmu tā pieradis, kā reizēm pat attālāku pērkonu nesadzirdu.

#9 LooNeY @ 2012.10.29 16:59

3Dkobra rakstīja:

cik tad to pārpisto   var pist:D

Mja... Izaudz līdz tam vecumam kad reāli satiksi kādu savu pusīti un varēsi nodarboties ar seksu nevis raut ķepā katru dienu vai uztaisīt 'fikso' trusīšu variantu ar kādu mauku un tikai tad lūdzu komentē!

bykeda rakstīja:

Ielogojies iekss ruutera - ieraksti laikus, no cikiem liidz cikiem, saliec dienas un visa gudriiba.
Te buus tev priekshaa paraadiits - http://www.pcwintech.com/showimage?file=files/screenshots/Asus-WL-520G…

Paldies! Vismaz viena normāla atbilde bez visiem debīliem 'Īsts vecis' u.t.t. jokiem....

Kā vispār var debīli kko no aizspriedumiem pist cilvēkam visādas debīlas atbildes? Ne jūs zinat mani nedz manu meiteni/ gandrīz sievu nedz mūsu apstākļus un nezinat arī mūsu laimi un mīlestību! Ta kā ja nezin neko tad nevajag izcelties ar savu stūlbumu!
P.S. Cilvēkam fiziska vajadzība kā sekss nav vajadzīgs katru dienu ja māki gan otru pusīti gan otra pusīte tev tanī vienā aktu-reizē sasniegt īsto kūmināciju, bet jums visiem kas te raksta šīs jēlības vēl laikam tālu un pat nesasniegt šādu līmeni....

Cilvēciski jau 10 reizes esmu teicis, bet viņa atbild ka nenākot miegs un tad spaida gandrīz visas draugiem.lv spēlītes un Facebookā angry birds... ;) Problēma ir tur ka viņa ir pieradusi iet gulēt tur pusnaktī u.t.t. jo nebij pēdējos gadus jāceļas un jāslīd uz darba vietu un jāstrādā dēļ ģimenes pieauguma.. man jau redz ir jāceļas 06.00 un kautkā dienu jāstrādā tapēc man šis pieradums sāk kaitināt jau :D

Klusumā neguļam jo Rīgā klusums nekad nav bijis un nebūs!

#10 romajo @ 2012.10.29 17:39

Labāk liec MAC filter, atrubīs konkrēto ierīci.

#11 3Dkobra @ 2012.10.29 21:48

#9 Pajols nedapistais..... Mans jau seen  pāraudzis  to   nedapisteņ  vecumu un vienalga ar  divām pat  tieku  galā:D -esošā pat nejēdz   datoru ieslēgt kurnu vēl lietot to  ..Te ir otradāk , es līdz  rita  5  seedu un klabinu  un lai  tik paprovee kaads iepīkstēties  ...
Atšķirība ir , pirms  te vakarā  iesledzu so  xuinu  pirmstam  kadu stundu vecenes  dampēju...un nekadu pārmetumu ne no  vienas  puses  -janu kaimiņiem kas nepaīk.....

#12 albertinio @ 2012.10.29 21:57

izpis  to  vecen kartig visos lai nogurst un gulj

#13 3Dkobra @ 2012.10.29 22:33

albertinio rakstīja:

izpis  to  vecen kartig visos lai nogurst un gulj

Pa prieks  lai  to  laptop izpis ta ka ir sapists  :D!

#14 kaspars1 @ 2012.10.30 10:21

#6,#11,#12

nu kur tadi iblji rodas

#15 zombis @ 2012.10.30 12:46

viņi rodas Latvijā, varbūt kāds tev pat kaimiņos dzīvo:D

#16 Trikats @ 2012.10.30 19:36

Uzliek routerim DD-WRT un saliek kādus vien ierobežojumus negribās. Ja neprot - samaksā kādam kas prot!

#17 3Dkobra @ 2012.10.31 10:48

Trikats rakstīja:

Uzliek routerim DD-WRT un saliek kādus vien ierobežojumus negribās. Ja neprot - samaksā kādam kas prot!

tu tik ar savu maksāšānu -tā vietā lai pamacītu ... lai  LV būtu  mazāk nedapistenu, neiznesatu kuņasbērnu-tu vinus tieši pavairo -lai  tik maksa un paliek  stulbāki....!Kas tad taa par maucīb  ibo!

#18 Qteris @ 2012.10.31 13:03

Tu varētu kādam paprasīt padomu izoperēt apendixu mājas apstākļos. Dabiskai atlasei tas palīdzētu.