Datuve :: Forums :: Arhīvs :: Interneta problēma (pieslēdzies, bet neiet)

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošana



Forums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 77

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 77

Datuve.lv video
Top.LV

Interneta problēma (pieslēdzies, bet neiet)

Ievietoja: ulibo4ka @ 2012.10.15 21:54  

Labs vakars vis apkārt.

Man ir radusies sekojoša problēma.;

Tātad, es esmu ar 2 datoriem piesledzies pie rūtera.
Pirmais dators iet perfekti, ar internetu nekādu problēmu. Bet ar otro datoru gan nav labi !
Man viņš rāda, ka es esmu pieslēdzies pie interneta, es varu caur internet spelet Lineage 2 (bez nekadam problēmām savienojas ar serveri un varu mierīgi spēlēt).
Bet es nevaru izmantot internetu caur interneta pārlūk programmām ( ne Internet explorer, ne mozzila, ne google chrone) un skypes ari negrib savienoties, ka ari es nevaru klausities interneta radio. Tas kompis man ir Widnows Vista.

Biju probejis gan restartet ruteri, gan caur datoru palaidu "Diagnose and repair" opciju - tas man uzradija ka nekadu problemu nav atradis, itka butu vis kartiba.
Meginaju caur cmd izmantot  "ipconfig/release" un pec tam "ipconfig/renew". Tas ari neo nelidzeja. Probeju "ipconfig/flushdns", un ari nekas.
Mekleju visadus rakstus anglu valoda, ir bijis cilvekiem tada problema ari bet tur nav skaidrs vini to atrisinaja vai ari ne. Bija mainijusi tur internet opcijas viskautko, es protams to visu isproveju, bet neka. Tiesi jau vairak neaceros ko dariju, bija kautkas ar "Proxy|" saistits.
Tad vel bija ieteikums izmantot programmu zem nosaukuma "WinSockFix", bet tur man vins isti negaja, meta eroru.
Probeju ari atslekt antivirsusu uz bridi un firewall, bet neko, ne viens un ne otrs nebloke internetu.

Nu nezinu ko lai vel vispar isdara sija situacija.
Busu loti pateicigs, ja kads man maces pateikt, ko man darit.
paldies.

Komentāri:

#1 Jaanis @ 2012.10.15 22:05

Uzliec dns serverus tīkla iestatījumos uz 159.148.60.20 un otru 8.8.8.8

#2 anrijzz @ 2012.10.16 00:27

Slinkums lasīt :D

#3 3Dkobra @ 2012.10.16 00:41

anrijzz rakstīja:

Slinkums lasīt :D

Es parast jau  atbildi  palasu  -un tad skatos   vai palagu  skenēt:D,bet  tur jau skaidrs   nav  tie DNS...