Datuve :: Forums :: Arhīvs :: Rūtera uzstādīšana

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošana



Forums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 89

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 89

Datuve.lv video
Top.LV

Rūtera uzstādīšana

Ievietoja: Filestream @ 2012.10.15 13:44  

Kāds varētu būt iemesls tam, ka ISP līgumā iekļauj punktu par to, ka bez viņu atļaujas rūteri uzstādīt nedrīkstot?

Komentāri:

#1 Jaanis @ 2012.10.15 14:00

Lai viņi vairāk pelnitu. :)

#2 Filestream @ 2012.10.15 14:18

Tjip, lai uzstādītu paši un tādējādi par to būtu jāmaksā?

#3 Jaanis @ 2012.10.15 14:21

Vai vēl trakāk - ņemtu otru pieslēgumu. :)

Uzspļauj tam punktam nopērc rūteri un rūtera iestatījumos noklonē mac, liekas bija jāatķeksē - change ttl time un lieto vesels.

#4 Filestream @ 2012.10.15 14:56

Nu kaut kā pieslēgt man viņu sanāca, bet mīziens no tā, lai neatnāk un neuzliek 200Ls sodu :D

#5 3Dkobra @ 2012.10.15 15:24

Filestream rakstīja:

Nu kaut kā pieslēgt man viņu sanāca, bet mīziens no tā, lai neatnāk un neuzliek 200Ls sodu :D

Kād  vel sod  -ja ta ar būt  pasuutit naxuj  vinus  -un jau tagat    apsvērtu  domu   par tadu  debīlu punktu-kas  tas par debiļiķu kantori ir?
Vandi  tik  vaļa un ja liek sod pasak lai poisas naxuj-Pasak ka es tā lik pateikt:D

#6 Filestream @ 2012.10.15 15:28

Tas ir Pronets

#7 3Dkobra @ 2012.10.15 15:30

Filestream rakstīja:

Tjip, lai uzstādītu paši un tādējādi par to būtu jāmaksā?

Es nezin  kurs kantors tadu  sūdu punktu izdomājis -manejais  jau aplams  , bet roteri  pat paši   par velti   palidzeja uz vietas   salona nokonfigurēt un  ar smaidu  noveleja lai  labi veicās...

Tagat  man   LMT  modems vinu piespraudu pie  atiecīga rootera un  INets pa visu  midzeni sledzas   kad  grib un  cik  grib  ....

#8 3Dkobra @ 2012.10.15 15:31

Filestream rakstīja:

Tas ir Pronets

Rīga tads  jums vai kur?
Un  citu   nevari  paņēmt  -lai pisas  tadi  nedapisteni naxuj...

#9 Lielkuilis @ 2012.10.15 15:34

Filestream rakstīja:

Tas ir Pronets

Un cik sens Tev tas līgums? Agrāk (pirms gadiem 10) tā bija norma, ka nekādi rūteri, lai ļaudis ar kaimiņiem nedalītos internetā. Tagad taču nebūtu normāli, ka Tev būtu jāpērk atsevišķš pieslēgums galddatoram, poratīvajam, xbox'am, viedajam televizoram, planšetei un vēl, ja ar mobilo gribētu kaut kur pieslēgties.

#10 3Dkobra @ 2012.10.15 15:34

Tu  pameri vispar  INEta atrumu  uz sped test   un  apskaties  vai  ir  tads  Uplauds kādam jabūt tev jau  gan jau ir  liguma  minets  kada  lejuplade  un augsuplade -un  galvenais augsupladi  salīdzini..... !!!!

#11 3Dkobra @ 2012.10.15 15:37

Lielkuilis rakstīja:

Filestream rakstīja:

Tas ir Pronets

Un cik sens Tev tas līgums? Agrāk (pirms gadiem 10) tā bija norma, ka nekādi rūteri, lai ļaudis ar kaimiņiem nedalītos internetā. Tagad taču nebūtu normāli, ka Tev būtu jāpērk atsevišķš pieslēgums galddatoram, poratīvajam, xbox'am, viedajam televizoram, planšetei un vēl, ja ar mobilo gribētu kaut kur pieslēgties.

Njā   ta varetu  būt  ka  gadi  10  bija  -,bet  elle  ratā  kalab es savu aatrumu nedrikstēt izmantot pilna apjoma  ! 1 IP  uz kuras atiecigs atrums iedalīts un lai  teree  -.,par iedalīto  limitu jau neiztēres  vairāk!!!

Ja negrib lai dalās ar kaiminiem  -drizāk lidzetu  datu apbjoma ierobežojums-ja  pari iet tad atiecigs piķis ....Nu jaa  ,bet kas tadu  mēslu nems  tad jau labāk izzi:D!

#12 Filestream @ 2012.10.15 15:41

Nu es jau nezinu vai paši ir lasījuši to līgumu, iespējams, ka vecu kko iedevuši, rakstīts jau ka 2012 gads,bet man vienkārši tāds punkts likās diezgan muļķīgs. Es protams, saprotu, ka varu paņemt kaut kādu turbo rūteri un visam rajonam dalīt netu un prasīt samaksu par to. Bet tīri savai lietošanai, kāpēc gan es ko tādu nevarētu uzstādīt?

Līgumā ir 35000 kbps, reāli vairāk par 10mb/s neesmu redzējis. :D Tas gan mani īpaši neuztrauc, vairāk nemaz nevajag un šaubos, ka cietais pavilktu :D

Pieslēguma ātrums(*)
Lejupielāde, megabiti/s 85.32
Augšupielāde, megabiti/s 91.24

#13 3Dkobra @ 2012.10.15 15:48

Filestream rakstīja:

Līgumā ir 35000 kbps, reāli vairāk par 10mb/s neesmu redzējis. :D Tas gan mani īpaši neuztrauc, vairāk nemaz nevajag un šaubos, ka cietais pavilktu :D

AAAA  Tev jau  pa daudz  -talab  punkts jaievēro:D!

Darbin  tik savu  rooteri ka jau   tev ieteic neclone MAC un  nemīz,bet uzmīzi  virsu  tam līgumām  -padalies ar  citiem arī...

#14 Filestream @ 2012.10.15 15:51

:D

Pajautāju, teica, ka varu likt, gan jau ka līgums tad kaut kāds vecs pagadījies :D



Paldies par viedokļiem! ;)

#15 3Dkobra @ 2012.10.15 15:53

Filestream rakstīja:

:D

Pajautāju, teica, ka varu likt, gan jau ka līgums tad kaut kāds vecs pagadījies :D

nu tad teic   ja nevarēs likt rooter  tad lai pisas naxuj:D!?