Datuve :: Forums :: Arhīvs :: Wertex Wireless VW210 rūteria darbība.

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošana



Forums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 137

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 137

Datuve.lv video
Top.LV

Wertex Wireless VW210 rūteria darbība.

Ievietoja: bubis10 @ 2012.09.29 11:42  

Labdien. Ir Triatel Wertex Wireless VW210 rūteris, ar Triatel internetu un sim karti. Līgums ir beidzies un cenu dēļ nets ir atslēgts.
Vai var Triatel sim kartes vietā likt TELE2 sim karti? Cik zinu Trialet darbojas citā tīklā (ja pareizi saprotu, tad CDMA. Bet varbūt kļūdos), nevis GSM. Un vai tas rūteris/modēms darbosies? Cik skatījos manuāļus, nekas pa GSM nav rakstīts.
Varbūt kāds no cienījam Datuves lietotājiem ir mēģinājis ko tamlīdzīgu. Padalieties ar pieredzi, ja tāda ir.
Paldies jau iepriekš.

Komentāri:

#1 jurro @ 2012.09.29 12:22

 Pareizi esi sapratis - kaste derīga tikai CDMA tīklos - tā ir pavisam cita tehnoloģija. Ja nedraudzējies ar Triatel - vari izmest.

#2 Prettripers @ 2012.09.29 13:25

Ko viņš ir sapratis?
Dabuja atbildi zābakforumā un tagad atkarkalē dzirdēto. Papagailis.

#3 jurro @ 2012.09.29 14:00

#2: Beton, atšķirībā no tevis, man nav uz elementāriem jautājumiem jāmeklē atbildes pa forumiem.  Tavai zināšanai,  labi zinu gan kas ir CDMA, gan kas GSM (un ne to vien sakaru tehnoloģijās). Ir kādreiz pat strādāts sakaru sistēmā, (jā jau tad, kad pats vēl tikai pa kojām ārdījies un vēstkopās spamoji) un arī tagad ar to neliela saistība.

#4 Prettripers @ 2012.09.29 14:05

jurro rakstīja:

#2: Beton, atšķirībā no tevis, man nav uz elementāriem jautājumiem jāmeklē atbildes pa forumiem.  Tavai zināšanai,  labi zinu gan kas ir CDMA, gan kas GSM (un ne to vien sakaru tehnoloģijās). Ir kādreiz pat strādāts sakaru sistēmā, (jā jau tad, kad pats vēl tikai pa kojām ārdījies un vēstkopās spamoji) un arī tagad ar to neliela saistība.

Izlasi velreiz ko es rakstiju.