Datuve :: Forums :: Arhīvs :: Un ta vel brīnās brīnās ka internets sūdīgs...

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošana



Forums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 65

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 65

Datuve.lv video
Top.LV

Un ta vel brīnās brīnās ka internets sūdīgs...

Ievietoja: Prettripers @ 2012.09.24 11:25  

Te jau neko nevar normāli noformēt, karoč rekur būs sarakstiņš
Pievēršam uzmanību signāliem un encryption, kā arī dažiem - kanālam :-D
Nekādu brīnumu ka šitie rāādio-ISP gļuko vienā laidā.

P.S. Drunk_shitzārd, kādus parolētos? Kādām bezvadu zonām tev vajag? Iedod tak SSID!

Komentāri:

#1 _drunk_lizard_ @ 2012.09.24 11:32

vaa... beton, kur tik skjidri? publicee labaak paroleetos :>

#2 3Dkubs @ 2012.09.24 12:17

signāli galīgā  dirsā- encryption  tikai  vienam uzliksts kas !
Tam nokodētam signāls labs:D!
Nemiz  beton ne tavaa gala tads bardaks vien,paskenejot vietejo IP  es  no  savas  dzives  vietas 70km .ataluma  vieanai  AP  piekonekteju pie  vietējā muzeja un  ja  sie nevar uzlik  paroli savam AP tad  es to izdariiju :D ...

#3 Prettripers @ 2012.09.25 10:19

Skatos ka te visiem lielajiem pļerdoņām nau ko teikt!
Varbūt tapēc ka dauņi neko nesaprot tehnikā?

#4 Killercompany @ 2012.09.26 19:34

pa kanāliem runājot, gribētu redzēt kā tu pats personīgi pilsētā (ne dziļi laukos) šo problēmu atrisinātu. :D pats ar to ņemos un lai arī izdarāmi, nebūt neteikšu ka easy. paskaties kādas tad īsti ir atļautās outdoot 5g freq latvijā. izrādās ka dolbajobi ESD ir normāli saspieduši visus bezdrāts isp.

#5 Prettripers @ 2012.09.26 19:47

Lāme, ar ko tu ņemies? Teu pat bail atklāt kur strādā, jo tu labi zini ka esi nejēga un simulants.

#6 3Dkubs @ 2012.09.26 20:21

Prettripers rakstīja:

Lāme, ar ko tu ņemies? Teu pat bail atklāt kur strādā, jo tu labi zini ka esi nejēga un simulants.

Es saožu kur  šis strādā  -te  http://www.vatp.lv/print/780

Tik supērigs  ka pat mājas lapa likvidēta:D!Tad jau uz kaimiņ pusi  bus  pārvāķies MCK....

#7 Killercompany @ 2012.09.26 20:51

o... viens pat māk search lietot. va tu vējš. bingo, kubiciņ, senos laikos es tur tiešām strādāju. bet kā jau būsi ievērojis tad tas uzņēmums sen jau vairs ar to nenodarbojas.

#8 Killercompany @ 2012.09.26 20:52

Prettripers rakstīja:

Lāme, ar ko tu ņemies? Teu pat bail atklāt kur strādā, jo tu labi zini ka esi nejēga un simulants.

simulants esi tu. ja papētīsi pats savu sarakstu tad arī sapratīsi kāpēc nevienam tur encryption nav :D

#9 3Dkubs @ 2012.09.26 21:21

Killercompany rakstīja:

o... viens pat māk search lietot. va tu vējš. bingo, kubiciņ, senos laikos es tur tiešām strādāju. bet kā jau būsi ievērojis tad tas uzņēmums sen jau vairs ar to nenodarbojas.

Tad  jau būsi uz  kaimiņ pusi pārvāķies  MCK...:)

#10 Killercompany @ 2012.09.26 23:55

3Dkubs rakstīja:

Killercompany rakstīja:

o... viens pat māk search lietot. va tu vējš. bingo, kubiciņ, senos laikos es tur tiešām strādāju. bet kā jau būsi ievērojis tad tas uzņēmums sen jau vairs ar to nenodarbojas.

Tad  jau būsi uz  kaimiņ pusi pārvāķies  MCK...:)

ak dies... mck un pcabc jau nu ir īstie ar ko sapīties. jebkurš darbs rada pieredzi un ar savu šibrīža pieredzi es ar mck vai pcabc sapītos tikai galēja bada un naudas trūkuma apstākļos. haķa... nē, pat tad labāk izbrauktu no valsts :D

#11 albertinio @ 2012.09.27 00:14

Prettripers rakstīja:

Lāme, ar ko tu ņemies? Teu pat bail atklāt kur strādā, jo tu labi zini ka esi nejēga un simulants.

bleg ko no taada ūpja ka no tevis var iemacities vecais miikla ble

#12 3Dkubs @ 2012.09.27 00:56

albertinio rakstīja:

Prettripers rakstīja:

Lāme, ar ko tu ņemies? Teu pat bail atklāt kur strādā, jo tu labi zini ka esi nejēga un simulants.

bleg ko no taada ūpja ka no tevis var iemacities vecais miikla ble

:D ar atgriešanos!

#13 Prettripers @ 2012.09.27 09:38

Veljoprojām parazīts izlocās :D
Pajolciems!

#14 3Dkubs @ 2012.09.27 16:05

E triperneišiniek!:)
ko tu  ieteiktu darīt  ar tiem AP kuri nav  criptēti?!
Paskenējot  ar netscan tur daudzi ir pieejami!

#15 Prettripers @ 2012.09.27 20:02

Nograuj! Ja proti.
Nu ne tā ka galīgi nograuj, bet uzliec Ubiquitijam OpenWRT, un Mikrotikam nodisablo visas pieejas! :-D
Bet ja direktorelis būs klauns, tad viņš nesapratīs ka tehniķis vainīgs, un pirks jaunus, celdams cenu gala klientam un vairodams importu.
Tehniķis uzļepīs otmazkas, direktorelis noticēs, un ne1 nepārbaudīs. Tapēc to vajag darīt vienlaicīgi, ar vairākiem. Pie tam 5dienas vakarā, apmēram 16:55 >:-D