Datuve :: Forums :: Arhīvs :: microsoft visual basic problēma ar garumzīmēm un mīkstinājuma zīmēm

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošana



Forums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 134

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 134

Datuve.lv video
Top.LV

microsoft visual basic problēma ar garumzīmēm un mīkstinājuma zīmēm

Ievietoja: nutastur @ 2012.09.22 12:33  

Sveiki!

Ir divi datori, uz viena stāv WIN7  un uz tā nav uzinstalēts Tildes birojs un ir otrs dators, uz kura stāv WIN XP un ir uzinstalēts Tildes birojs.

Jautājums, kāpēc pirmais dators iekš microsoft visual basic  atpazīst  garumzīmes un mīkstinājuma zīmes , bet otrs neatpazīst???

Kas jādara, lai arī otrs dators atpazītu garumzīmes un mīkstinājuma zīmes?

Komentāri:

#1 Prettripers @ 2012.09.22 13:04

Tapēc ka instalējis ir nejēga klauns.

#2 nutastur @ 2012.09.22 13:15

Prettripers rakstīja:

Tapēc ka instalējis ir nejēga klauns.

Labi, ka es tas neesmu, jo esmu pie darba datora.
Pastāsti, kas man jādara, lai atrisinātu problēmu?
http://s11.postimage.org/fmazx8681/xxx.jpg

#3 Prettripers @ 2012.09.22 13:19

nutastur rakstīja:

Pastāsti, kas man jādara, lai atrisinātu problēmu?

A. Jāinformē direktors par esošā admina nemākulību?
B. Jāinformē admins ka pats esi kautko sapisis.
Izvēlies kurš labāk der tavai situācijai.

#4 nutastur @ 2012.09.22 13:25

Prettripers rakstīja:

nutastur rakstīja:

Pastāsti, kas man jādara, lai atrisinātu problēmu?

A. Jāinformē direktors par esošā admina nemākulību?
B. Jāinformē admins ka pats esi kautko sapisis.
Izvēlies kurš labāk der tavai situācijai.

Manā gadījumā der variants C- Produktīvs problēmas risinājums, nevis tukšu salmu kulšana ...

#5 Prettripers @ 2012.09.22 13:56

Tukša salmu kulšana esi tu pats, personā.
Ja tu neko nejēdz, tad tev to neizdarīt. Es varētu ar TeamViewer paskatīties, BET:
1. Kapēc lai es darītu pa velti darbu par kuru tavas firmeles adminam algu maksā?
2. Vai tev nešķiet ka tas būtu pret firmas kārtības noteikumiem, ja svešs cilvēks tur līstu kautko taisīt?
3. Pastāv risks ka instalējis ir tik nenormāli tups lohs, ka kautko mēģinot savest kārtībā tā tava spīdīgā CD instalētā draza nojūk! Un ko tad? Tad man jātaisa individuāls instals priekš tevis, jāsūta tev, tev jāskrien uz veikalu pēc matricas vai flashkas, jācep (no cita kompja protams!) instals, jāinstalē, man pēc tam jāiet konfigurēt. tā ir visa diena. Esi gatavs maksāt 5Ls stundā, par 8 stundām?
  Tagad saprati kapēc tava pieeja ir nepareiza?

#6 nutastur @ 2012.09.22 14:21

Prettripers rakstīja:

Tukša salmu kulšana esi tu pats, personā.
Ja tu neko nejēdz, tad tev to neizdarīt. Es varētu ar TeamViewer paskatīties, BET:
1. Kapēc lai es darītu pa velti darbu par kuru tavas firmeles adminam algu maksā?
2. Vai tev nešķiet ka tas būtu pret firmas kārtības noteikumiem, ja svešs cilvēks tur līstu kautko taisīt?
3. Pastāv risks ka instalējis ir tik nenormāli tups lohs, ka kautko mēģinot savest kārtībā tā tava spīdīgā CD instalētā draza nojūk! Un ko tad? Tad man jātaisa individuāls instals priekš tevis, jāsūta tev, tev jāskrien uz veikalu pēc matricas vai flashkas, jācep (no cita kompja protams!) instals, jāinstalē, man pēc tam jāiet konfigurēt. tā ir visa diena. Esi gatavs maksāt 5Ls stundā, par 8 stundām?
  Tagad saprati kapēc tava pieeja ir nepareiza?

Gan jau, ka pats tikšu galā, tā teikt, kas meklē - tas atrod...

#7 Prettripers @ 2012.09.22 14:24

Pareizāk šijā gadijumā būtu teikt - kas domā, tas izdomā.
Bet neizskatās ka tev ir ar ko domāt.

#8 nutastur @ 2012.09.22 15:08

Prettripers rakstīja:

Pareizāk šijā gadijumā būtu teikt - kas domā, tas izdomā.
Bet neizskatās ka tev ir ar ko domāt.

žēl, ka tev smadzenes ir tajā vietā, kur zaparožecam ir motors, jā un vispār jau sākumā izskatījās, ka esi sakarīgs čalis, ja vien nečurātu tupus...

#9 zombis @ 2012.09.22 15:14

tas par to čurāšanu tupus bija aizskaroši, mēs taču dzīvojam 21.gs. katrs var nokārtot savas dabiskās vajadzības kaut uz galvas stāvot.

#10 Prettripers @ 2012.09.22 15:59

Jūsu visu pļūtīšana liecina par jūsu eksistences bezjēdzību.
Es pateicu vienīgais pareizo variantu. Man pohuj ka jums tas kaukā gremž, tāds ir fakts un realitāte. Viss.

#11 asiic @ 2012.09.23 22:33

admins lai uzliek latvian non-unicode tekstiem

#12 Killercompany @ 2012.09.24 00:08

Prettripers rakstīja:

Tukša salmu kulšana esi tu pats, personā.
Ja tu neko nejēdz, tad tev to neizdarīt. Es varētu ar TeamViewer paskatīties, BET:
1. Kapēc lai es darītu pa velti darbu par kuru tavas firmeles adminam algu maksā?
2. Vai tev nešķiet ka tas būtu pret firmas kārtības noteikumiem, ja svešs cilvēks tur līstu kautko taisīt?
3. Pastāv risks ka instalējis ir tik nenormāli tups lohs, ka kautko mēģinot savest kārtībā tā tava spīdīgā CD instalētā draza nojūk! Un ko tad? Tad man jātaisa individuāls instals priekš tevis, jāsūta tev, tev jāskrien uz veikalu pēc matricas vai flashkas, jācep (no cita kompja protams!) instals, jāinstalē, man pēc tam jāiet konfigurēt. tā ir visa diena. Esi gatavs maksāt 5Ls stundā, par 8 stundām?
  Tagad saprati kapēc tava pieeja ir nepareiza?

ja mainot valodas settingus tu esi spējīgs kaut ko nograut tad esmu 333% drošs, ka tavs darbs nemaksā ne tuvu 5ls stundā. drīzāk jau ar mīnusa zīmi.

#13 Prettripers @ 2012.09.24 02:29

Lohs bez pieredzes un nextnext spaidītājs, ko tu vāries tukšu? Ja jau esi tāds spec tad iedod savus adminējamos subnetus! Nau tak pa ko baidīties, jo spec, va ne?

#14 Killercompany @ 2012.09.25 01:33

jā... "adminējamie subneti" un reģionālie settingi. es domāju, ka katrs kas te kko sajēdz saprata kāds dauns tu esi. saistība kā dirsai ar katlumāju.
btw ja nebūtu slinks f3 nospiest tad manus subnetus atrastu 30sek laikā. lohs.

#15 Prettripers @ 2012.09.25 02:40

neslēpies, pedroza!
postē savus subnetus!

#16 Prettripers @ 2012.09.25 10:27

Stulbais, neiznēsātais pāķis, tagad laikam labo savas kļūdas. Nožēlojamais kroplis. Tādus parasti pieņem darbā visādi nedapisteņi direktoreļi.

#17 Killercompany @ 2012.09.26 00:36

Prettripers rakstīja:

Stulbais, neiznēsātais pāķis, tagad laikam labo savas kļūdas. Nožēlojamais kroplis. Tādus parasti pieņem darbā visādi nedapisteņi direktoreļi.

ja tu pat search nemāki lietot, tad ko tu no manis gribi? lai tavu māti izdrāžu? šo kļūdu neviens vairs neizlabos, ja tavam tēvam nepietika spermas, tad nepietika. sanāca tāds kā tu.

#18 Prettripers @ 2012.09.26 12:36

Nenīdi kuņasbērn!
Ar savu IP range slēpšanu tu jau pierādi ka esi debīls pezdelis un žvankstoņa.

#19 Killercompany @ 2012.09.26 19:22

ja vien tu spētu IP atšķirt no prezervatīvu iepakojumu svītru koda tad būtu vērts ar tevi (nedapistais un neiznēsātais bioloģiskais atkritums) diskutēt.

#20 Prettripers @ 2012.09.26 19:43

Kādus vel infantilus bērnudārza tekstus izdomāsi? Neteikdams savas IP tu jau pierādi sevi par sūda perdeli. Tādam pamparam sen laiks izbraukt no valsts.

#21 Killercompany @ 2012.09.28 03:09

skaties, ka valsts dzīvnieku aizsardzības birojs tevi nedeportē.

#22 Prettripers @ 2012.09.28 07:58

Tu tiešām neapjēdz cik stulbi ir visi tavi teksti? Pajol, es neredzu kur tu būtu nosaucis apkalpojamos subnetus! Tavā valodā pateikšu: "ĒĒ, MĪZAL!?"