Datuve :: Forums :: Arhīvs :: Access lookup vai ari querry?

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošana



Forums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 46

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 46

Datuve.lv video
Top.LV

Access lookup vai ari querry?

Ievietoja: Soprano @ 2012.09.11 07:18  

Tātad, problēma vienkārša. Man ir automašīnu marku tabula un automašīnu modeļu tabula. Automašīnu modeļu tabulā ir automašīnu markas, kuras izvēlētas ar lookup. Ir arī trešā tabula, kurā vienā fieldā izvēlas automašīnas marku, bet nākamajā- automašīnas modeli,bet kā, lai panāk, ka pie modeļiem rādās tikai tie, kuri atbilst iepriekšējā fielda izvēlei? Ceru, ka sapratāt un ka varēsiet kā palīdzēt

Komentāri:

#1 Prettripers @ 2012.09.11 07:41

Ko taisi? Kārtējam apdrošinātāju brokerim softu? Autošrotu softu? Nesaprotu kapēc vienu un to pašu taisa visos nostūros no jauna. Viss jau ir uztaisīts, vajag tikai mācēt runāt.

#2 kaspars1 @ 2012.09.11 07:44

"Access lookup vai ari querry?"
tik advancēti, ir lērums veidi kā uzglabāt kautko, pastāstīsi par ko tu runā?

#3 Soprano @ 2012.09.11 08:11

Itkā centos izskaidrot to ievadā, bet ok, lai jau būtu. Tātad, man ir trīs tabulas, Vienā auto markas, otrajā modeļi, trešajā dažāds info. Trešajā tabulā vienā fieldā izvēlas auto marku, piem., Mercedes, man vajag, lai nākamajā fieldā ar lookup man piedāvā tikai tos auto modeļus, kuri attiecas uz mercedes, nevis pilnīgi visus... ceru, ka šoreiz vieglāk saprotams...

#4 delta128 @ 2012.09.11 13:24

Kur tev ir tās tabulas? Uz papīra degungalā, sql (kurā?), access, txt failā? Ar ko un kādā veidā tu mēģini dabūt ārā datus no tabulām?

Nākamais - tas ko tev vajag ir izveidot atlases izmaiņu notikumu apstrādi pirmajiem 2 laukiem, kas attiecīgi nomaina atlasītos datus 2. un 3. - pieņemu, dropdown list.

Datu atlase attiecīgi vai nu ar subquery vai ar join.

#5 kaspars1 @ 2012.09.11 14:07

delta128 rakstīja:

Kur tev ir tās tabulas? Uz papīra degungalā, sql (kurā?), access, txt failā? Ar ko un kādā veidā tu mēģini dabūt ārā datus no tabulām?

Nākamais - tas ko tev vajag ir izveidot atlases izmaiņu notikumu apstrādi pirmajiem 2 laukiem, kas attiecīgi nomaina atlasītos datus 2. un 3. - pieņemu, dropdown list.

Datu atlase attiecīgi vai nu ar subquery vai ar join.

tiešī to centos noskaidrot, aizsūtiju pa pm vienu piemēru.