Datuve :: Forums :: Arhīvs :: TV uz monitora??

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošana



Forums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 157

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 157

Datuve.lv video
Top.LV

TV uz monitora??

Ievietoja: kraukliz @ 2012.09.10 22:50  

TV pakalpojumu nodrošina IZZI, viņu dekoderis un kabelis. Uz veca TV iet gan caur kabeli, gan caur dekoderi, bet bilde pasūdīga un negribas īsti uzreiz jaunu TV  pirkt.

Ir tāda lieta iespējama, kā dabūt skaņu un bildi uz monitora? Monitors šāds --http://www.samsung.com/hk_en/consumer/computer-peripherals/monitors/co…

Dekoderim ir tikai SCART izeja.

Komentāri:

#1 links @ 2012.09.10 23:06

Varbūt vienkāršāk ir draugiem.tv izmantot?

#2 kraukliz @ 2012.09.10 23:10

links rakstīja:

Varbūt vienkāršāk ir draugiem.tv izmantot?

TV6? VSB?

#3 Prettripers @ 2012.09.11 00:12

No scart uz kompja tjūneri. Izmaksas - 5-10Ls. Atkarībā cik labi smadzenes strādā.

#4 links @ 2012.09.11 00:53

Triper, tu esi viens neiznēsāts alkoholiķis. Kādu tu vēl tjūneri lodēsi pa 5-10ls? Ja dekoderim nav RGB, bet tikai analog video/audio? Un lietotājam vulgaris ko tādu ieteikt var tikai debīls tupenis.

Autoram jānopērk tv karte datoram.

#5 kraukliz @ 2012.09.11 00:56

links rakstīja:

Triper, tu esi viens neiznēsāts alkoholiķis. Kādu tu vēl tjūneri lodēsi pa 5-10ls? Ja dekoderim nav RGB, bet tikai analog video/audio? Un lietotājam vulgaris ko tādu ieteikt var tikai debīls tupenis.

Autoram jānopērk tv karte datoram.

varētu, lūdzu, sīkāk. how much? un kā tas strādā?

p.s. ir tikai laptops, jauns hp.

#6 kaspars1 @ 2012.09.11 07:07

links rakstīja:

Varbūt vienkāršāk ir draugiem.tv izmantot?

tur tak jāreģistrējas.

#7 kaspars1 @ 2012.09.11 07:08

links rakstīja:

Triper, tu esi viens neiznēsāts alkoholiķis. Kādu tu vēl tjūneri lodēsi pa 5-10ls? Ja dekoderim nav RGB, bet tikai analog video/audio? Un lietotājam vulgaris ko tādu ieteikt var tikai debīls tupenis.

Autoram jānopērk tv karte datoram.

a par ko viņš runāja?

links rakstīja:

Varbūt vienkāršāk ir draugiem.tv izmantot?

tur tak jāreģistrējas.

#8 jurro @ 2012.09.11 09:32

#links - nu ka žigli pastāsti, ar ko atšķiras TV tjuneris no TV kartes ??? Sīkais, nemuldi par lietām, par kurām nav nekāda sajēga. Kāds vēl RGB? TV kartes antenas ieeja ir jāizmanto, jo USB puļķis ne ar Composite, ne SCART ieejām neeksistē.
Autoram: Ņem šito , vai jebkuru citu ar antenas ieeju.

#9 indipuk @ 2012.09.11 11:45

links rakstīja:

Triper, tu esi viens neiznēsāts alkoholiķis. Kādu tu vēl tjūneri lodēsi pa 5-10ls? Ja dekoderim nav RGB, bet tikai analog video/audio? Un lietotājam vulgaris ko tādu ieteikt var tikai debīls tupenis.

Autoram jānopērk tv karte datoram.

Tu takš esi pēdējais daunis, lāme, noobs. Pagooglo kas it tv tjūneris vispirms.

#10 indipuk @ 2012.09.11 11:48

kraukliz rakstīja:

links rakstīja:

Triper, tu esi viens neiznēsāts alkoholiķis. Kādu tu vēl tjūneri lodēsi pa 5-10ls? Ja dekoderim nav RGB, bet tikai analog video/audio? Un lietotājam vulgaris ko tādu ieteikt var tikai debīls tupenis.

Autoram jānopērk tv karte datoram.

varētu, lūdzu, sīkāk. how much? un kā tas strādā?

p.s. ir tikai laptops, jauns hp.

http://www.salidzini.lv/search.php?q=tv+tuner+card+usb

#11 links @ 2012.09.12 00:33

Laikam man izteiksmes veids klibo, vai arī jūs slikti lasat. Mans komentars bija par tripera ideju lodēt kaut kādu mistisku pāreju no Scart uz VGA. Zirgam ir skaidrs, ka tā ir murgaina ideja.

#8 jurro, tam "sīkajam" ir jau 37 gadi. Un cenšos nerunāt par tēmām, par kurām man nav sajēgas.

#12 Prettripers @ 2012.09.12 07:34

links rakstīja:

Triper, tu esi viens neiznēsāts alkoholiķis. Kādu tu vēl tjūneri lodēsi pa 5-10ls? Ja dekoderim nav RGB, bet tikai analog video/audio? Un lietotājam vulgaris ko tādu ieteikt var tikai debīls tupenis.
Autoram jānopērk tv karte datoram.

Laikam man izteiksmes veids klibo, vai arī jūs slikti lasat. Mans komentars bija par tripera ideju lodēt kaut kādu mistisku pāreju no Scart uz VGA. Zirgam ir skaidrs, ka tā ir murgaina ideja.

:-D Debīliķis nedapistais :-D
Pajol, kas tevi uzpisa? Traktorists un slaucēja?

#13 links @ 2012.09.12 19:10

Nu vismaz vārdu krājums man ir plašāks.. Un tik lielās devās alkoholu nelietoju.

#14 Prettripers @ 2012.09.13 01:48

Primitīvs debīliķis lepojas ar alkohola patēriņu? Nu gan laiki...

#15 zombis @ 2012.09.14 18:45

šodien tak piekdiena, laiks sākt lielo dropi

#16 Asmodeus @ 2012.09.14 19:03

Es domāju, noraut sevi podā.. iK...

#17 LooNeY @ 2012.09.15 20:02

1. Es domāju ka vis vieglak ir pamest nah to šmīzī uz pieslēgt normālu operātoru! (LTC vai Baltcom) IZZI ir viens no nekvalitatīvakajiem operatoriem latvijā(pats nekvalitatīvākais ir Viašrots)

2. Vai piezvani/aizej uz viņu kantori un saki ka tev vajag dekoderi kuram ir arī HDMI izeja! Jo nav jau vairs 2000 gads ka tūlpes bij topā un ja tev bij SCART tafele ierīcē ta bij pirmais calis ar tādu super duper cutting edge high-end lietu :D Es domāju ka tā būtu vieglāk nekā pašam pirkt vai meistarot kādus sūdus...

Ta prost saslēdz HDMI-HDMI kabeli un skaties... Protams ja viņi nepiedāvā dekoderus ar HDMI izeju tad tas vien nozīmē cik laba kompānija viņa ir un iesaku izskatīt rūpīgak pirmo punktu!

Vari paskatīties te:
http://salidzinajums.lv/

#18 ITdauns @ 2012.09.15 22:08

1.pakalpojumu sniedzējs ir svarīgs-a)cena-pakalpojumu apjoms,  
                                                                 b)pakalpojuma pieejamība,
                                                                 c)izsniegtā aparatūra,
                                                                  d)pieejamais serviss, utt.
Kā likums, neviens pakalpojumu sniedzējs nepiedāvā kvalitatīvu aparatūru par lētām un pieejamām cenām!No sākuma piedāvā vislētāko, kaut nedaudz atbilstošo!Iepirkuma cena ir 4-5 reizes zemāka par pārdošanas!Reāli tas atkarīgs no daudzuma.(Lattelekom)ha ha....

#19 ITdauns @ 2012.09.15 22:11

PS. Viašrots- reāls piemērs!!

#20 3Dkubs @ 2012.09.15 22:58

ko diršās kardsharings  sen jau  bij  jalieto

#21 ob1 @ 2012.09.16 14:20

Paldies par tēmu. Sen jau gribēju TV uz monitora, bet nebija jēdzīgas TV kartes, tagad vēlreiz pačekoju - IR - AverMedia AVer3D CaptureHD. Tagad skatos Lattelecom televīziju logā.