Datuve :: Forums :: Arhīvs :: Datora atbilstība

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošana



Forums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 104

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 104

Datuve.lv video
Top.LV

Datora atbilstība

Ievietoja: dzivis @ 2012.09.07 23:52  

Esmu atradis pc, ko vēlos pirkt, bet vēlos zināt vai mātesplate atbilst un vai nebū par maz ar psu?

http://www.dateks.lv/grozs?content=NZBLbsMwDETvwrUXEvXXVYoiKNCgMNIgQe1…

Komentāri:

#1 Prettripers @ 2012.09.08 12:04

Cik nenormāli kropli pajoli šitādu maukasbērnu uzpisa?

#2 dzivis @ 2012.09.10 18:17

Prettripers rakstīja:

Cik nenormāli kropli pajoli šitādu maukasbērnu uzpisa?

domaaju tavi senci ir ljoti lepni par taadu kaa tewi

#3 kaspars1 @ 2012.09.11 07:37

ko tu spēlēsi ar šo? tetri? tu saproti ka tas viss nekam neder? tev pat gta iv nevilktu ar 10fps, kur nu vēl zini kas ir dzese?

tik lētām komponentēm sagaida ne-veiktspēja bet gan taimeris, kā vienam daunim kad gada laikā tāds psu nodega un paķēra līdzi vēl pāris komponentes, 2 mēnešus tupēja garantijā bet ir arī labā ziņa, ja paveiksies, tad iespējams tiksi garantijas laikam cauri.

man personīgi būtu kauns, pašam, no dateks darbiniekiem pasūtīt ko tādu.
kāpēc nevarētu paņemt par to pašu naudu vai nedaudz pielikt un paņemt desmit reiz labāku, lietotu, ar visu garantiju?

#4 dzivis @ 2012.09.11 08:49

kaspars1 rakstīja:

ko tu spēlēsi ar šo? tetri? tu saproti ka tas viss nekam neder? tev pat gta iv nevilktu ar 10fps, kur nu vēl zini kas ir dzese?

tik lētām komponentēm sagaida ne-veiktspēja bet gan taimeris, kā vienam daunim kad gada laikā tāds psu nodega un paķēra līdzi vēl pāris komponentes, 2 mēnešus tupēja garantijā bet ir arī labā ziņa, ja paveiksies, tad iespējams tiksi garantijas laikam cauri.

man personīgi būtu kauns, pašam, no dateks darbiniekiem pasūtīt ko tādu.
kāpēc nevarētu paņemt par to pašu naudu vai nedaudz pielikt un paņemt desmit reiz labāku, lietotu, ar visu garantiju?

tas ka tu paardod savu pc nenoziimee ka man vinjs jkaapeerk
otrakart pc jau bija kaa kopmlekts saliks dateksaa, taapeec es tikai maatesplatipamainiiju..
nezinu kur tu esi raavis ka nav laba kvalitaate, bet cik lasu dateks ir vienas no vislabaakajaam internetveikalos.

#5 kaspars1 @ 2012.09.11 09:04

dzivis rakstīja:

kaspars1 rakstīja:

ko tu spēlēsi ar šo? tetri? tu saproti ka tas viss nekam neder? tev pat gta iv nevilktu ar 10fps, kur nu vēl zini kas ir dzese?

tik lētām komponentēm sagaida ne-veiktspēja bet gan taimeris, kā vienam daunim kad gada laikā tāds psu nodega un paķēra līdzi vēl pāris komponentes, 2 mēnešus tupēja garantijā bet ir arī labā ziņa, ja paveiksies, tad iespējams tiksi garantijas laikam cauri.

man personīgi būtu kauns, pašam, no dateks darbiniekiem pasūtīt ko tādu.
kāpēc nevarētu paņemt par to pašu naudu vai nedaudz pielikt un paņemt desmit reiz labāku, lietotu, ar visu garantiju?

tas ka tu paardod savu pc nenoziimee ka man vinjs jkaapeerk
otrakart pc jau bija kaa kopmlekts saliks dateksaa, taapeec es tikai maatesplatipamainiiju..
nezinu kur tu esi raavis ka nav laba kvalitaate, bet cik lasu dateks ir vienas no vislabaakajaam internetveikalos.

kur es tev kautko pārdodu un kāds sakars interneta veikalam?
bērnībā pret izlietni sita, a? nu pērc, tikai pēctam neapmeklē lūdzu šo forumu.

#6 indipuk @ 2012.09.11 12:10

Tur it IB māte bet vecais sandy bridge I3. Septembrī ir iznākuši jaunie IB  i3 3220 maksā 5 Ls dārgāk par tavu 2120. Ja ņem sandy bridge cpu tad nav jēga no B75 mātes.
Tikai smirdošajā dateksa grozā nezin kapēc neuzrādās.
http://www.dateks.lv/cenas/88/71573_intel_core_i3_3220_3_30ghz_3mb_lga…

Tavs ram nekam neder. 17 Ls par 1x4 GB 1330 mhz? 2x4 1600 mhz maksā 27 Ls
http://www.salidzini.lv/search.php?q=Kingston+2x4+1600
VGA par švaku priekš i3. Prasītos vismaz 7770.

Par dateksa cenam nekomentēšu, tādu komplektāciju savācot pašam caur salidzini.lv ietaupīsi vismaz 20%. Bet ja nu pats nejēdz salikt tad maksā.

#7 dzivis @ 2012.09.11 15:00

neemsu nekaads uber te datorpazineejs un nav man hobijs ar taadaam lietaam nodarboties, patiik datorspeeles un lietoju internetu.....
nomainiiju procesoru uz jauno, bet vai matesplate Asrock H61M-HVS derees procesoram + pieliku 8 gb ram un 500 w psu

#8 indipuk @ 2012.09.11 15:40

Tavas opcijas
Ja i3 2120 tad pietiks ar H61, 1330 mhz RAM - sandy bridge paaudze
Ja i3 3220 tad ņem B75, 1600 mhz RAM - ivy bridge paaudze - jaunāka, biš ātraka un patērē mazāk elektrības.

http://www.dateks.lv/grozs?content=q1ZKL8qvKlayqlYyNzQ1NwYxirMTM0uAQoa…

Otru RAM stick var piepirkt vēlāk.

Vai arī nopirkt citur lētāk
http://datori.dataleks.lv/lv/item/ram-operativa-atmina:26939?js=true

500 w PSU pietiks ja tas nav noname. Ja 28 ls maksā case+psu tad tur iekšā ir lētākais šrots. Pirkt tādu nozīmē spēlēt loteriju.

#9 laus @ 2012.09.12 16:52

indipuk rakstīja:

Tavas opcijas
Ja i3 2120 tad pietiks ar H61, 1330 mhz RAM - sandy bridge paaudze
Ja i3 3220 tad ņem B75, 1600 mhz RAM - ivy bridge paaudze - jaunāka, biš ātraka un patērē mazāk elektrības.

http://www.dateks.lv/grozs?content=q1ZKL8qvKlayqlYyNzQ1NwYxirMTM0uAQoa…

Otru RAM stick var piepirkt vēlāk.

Vai arī nopirkt citur lētāk
http://datori.dataleks.lv/lv/item/ram-operativa-atmina:26939?js=true

500 w PSU pietiks ja tas nav noname. Ja 28 ls maksā case+psu tad tur iekšā ir lētākais šrots. Pirkt tādu nozīmē spēlēt loteriju.

nu tev jau tur vispaar nav case ieksaa

#10 dzivis @ 2012.09.15 09:47

saliku šādu un sanāca lētāk, nākošnedēļ japasūta
http://www.1a.lv/shopping_cart/?content=HcbJEQAxDAKwlsAGH5P%2B%2B9ps9J…

#11 jurro @ 2012.09.15 10:37

Nu malacis :D. Gribu redzēt, kā tu  LG775 soketa karlsonu uz  LGA 1155 CPU uzstutēsi (un kam tev vispār šis karlsons - ar oriģinālo niepietiek)?
Izvēlēties Asrock MB - nu malacis :D.  Asus vai Intel un ne jau zem Ls 50 - 70.
Tālāk - 1a jau nu nav tā vieta kur pirkt, ja nevēlas problēmas.
Kad vienreiz p0kes sapratīs - neko nevajag pirkt lētākajos veikalos , ja nevēlies problēmas.  Ir tikai 3 normāli i-veikali (un ne jau lētā gala), bet nosaukumus nerakstīšu, lai nepiesietu reklāmu.

#12 Tailers @ 2012.09.18 13:48

Autor, ej taču uz otru forumu un prasi tur, tur Tev atbildēs normāli un sakarīgi.  Jurro, konkretizē vārdus "ja negribi problēmas". Ja nav nekas konkrēts, tad klusē. Veikali, kur pirkt datoru komponentes Dateks, 1a, m79. Finito. Citus jautājumus te nav vērts uzdot.

#13 3Dkubs @ 2012.09.18 13:59

dzivis rakstīja:

saliku šādu un sanāca lētāk, nākošnedēļ japasūta
http://www.1a.lv/shopping_cart/?content=HcbJEQAxDAKwlsAGH5P%2B%2B9ps9J…

A kur  tieši ta  xuina kas tev intresēja  "vai tik nebūs pa māz":D!PSU kur?

#14 jurro @ 2012.09.18 14:12

#12:  Konkretizēt varu tikai par sev un paziņām zināmo. 1a pasūtot preces tā nu ir sanācis, ka vairākiem pircējiem kavējusies apsolītā piegāde, neievērojot sākumā paziņoto, pie tam  preču (laptopu)  piegādes termiņš pārcelts vairākkārt.
Manuprāt viens gadījums var būt nejaušība, divi - aizdomīgi, bet pēc trīs problēmām man konkrēts pārdevējs vairs nekad nebūs uzticams. Punkts.
Un jā - uzticamie būtu : Dateks, M79, xNet  ( visos pirkts daudz un nekad nekādu problēmu, vismaz man nav bijis)- un vairāk neviens.
Jo vairāk - izņemot Dateks, nekur nav tik sakarīga meklēšanas un komplektēšanas iespēja.
 Tas gan nenozīmē, ka kaut kur pasūtu gatavu kasti - gan sev, gan klientiem komplektēju un saskrūvēju pats, bet detaļas meklēju nevis lētākajās, bet uzticamākajās vietās.

#15 Tailers @ 2012.09.18 14:46

Sakarīga atbilde, paldies. Man atkal ar minēto veikalu ir pilnīgi pretēja pieredze, sanāk, turklāt bieži pirkt uzņēmumam un, protams, arī sev. Kā nu kuram gadās. Cits atkal Dateks negrib pirkt, jo bankrotējot cilvēkus uzmeta, bet laiki mainās, arī eveikali nestāv uz vietas un savas kļūdas labo. Līdzīgi kā klārēt, ka HP ir sūds, jo tam plates plīst. (kas bija aktuāli pirms 6 gadiem) Protams, ja runa par mazajiem lētajiem eveikaliem, tad pilnīgi piekrītu, tur pat neriskēju neko sūtīt. Xnet datortehnikai gan manuprāt ir viena no pēdējām izvēlēm. 18 videokaršu izvēle nav nopietni.

#16 dzivis @ 2012.09.19 16:46

a1 pasuutiiju teica 5dienas liek kopaa, pateica 5dien buus dators, pagaidaam viss normaali

#17 root @ 2012.09.19 16:58

Prettripers rakstīja:

Cik nenormāli kropli pajoli šitādu maukasbērnu uzpisa?

Mani smagi izbrīna tas ka tev vēl neviens nav ģīmi sasitis.

#18 laus @ 2012.09.19 18:45

jurro rakstīja:

Nu malacis :D. Gribu redzēt, kā tu  LG775 soketa karlsonu uz  LGA 1155 CPU uzstutēsi (un kam tev vispār šis karlsons - ar oriģinālo niepietiek)?
Izvēlēties Asrock MB - nu malacis :D.  Asus vai Intel un ne jau zem Ls 50 - 70.
Tālāk - 1a jau nu nav tā vieta kur pirkt, ja nevēlas problēmas.
Kad vienreiz p0kes sapratīs - neko nevajag pirkt lētākajos veikalos , ja nevēlies problēmas.  Ir tikai 3 normāli i-veikali (un ne jau lētā gala), bet nosaukumus nerakstīšu, lai nepiesietu reklāmu.

Nu nevajag uzreiz paarspiileet. Lotie biezi leetie veikali un dargie veikali tirgo no vienas baazes..kaa peec tavaam domaam leetie veikali  piem. iepakotu matesplati ar kaajaam kaads spaarda, lai speciaali buutu bojaata ? vai ?