Datuve :: Forums :: Arhīvs :: inbox.lv problēmas

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošana



Forums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 64

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 64

Datuve.lv video
Top.LV

inbox.lv problēmas

Ievietoja: Oggy70 @ 2012.09.05 15:45  

Kaut kā pēdējā laikā inbox.lv gļuko nepajokam.
Es saprastu vienu dienu,bet nu jau kādu nedēļu ik pēc laika nevari nosūtīt vēstuli.Paradās tik uzraksts,ka tiek risinatas tehniskas problēmas.
Vai visiem šī servisa lietotajiem arī ir tāda rakstura problēmas ?
P.S.Ja ir daudz teksta,tas parasti notiek.

Komentāri:

#1 kaspars1 @ 2012.09.05 16:21

kādas inbox problēmas, varu derēt tu izmanto google chrome!

#2 Bruno @ 2012.09.05 19:36

Inbox ir nedrošs pasta serveris, kas ne vienreiz vien ir pierādījis savu tehnisko "vājumu".

#3 Jaanis @ 2012.09.05 20:41

Reģistrē pasta kasti Gmail un inboksā uzliec vēstuļu pārsūtīšanu uz jauno adresi.

#4 Prettripers @ 2012.09.05 21:32

Pašam smadzene gļuko.

#5 LooNeY @ 2012.09.06 16:25

Inbox jau no dzimšanas ir kā kāds 70 gadīgs opis ar vienu kāju, bez rokām un ar knapu redzamību.... Vienīgais kas agrāk tur bij labs bij 18+ bilžu sadaļa ;) pēcak jau to aizklapēja un tur vispār nebij ko darīt!

Mājaslapa vienkārši nelietojama jo 60% aizņem visas flash reklāmas kuras midžinās un ta acis lietotajam iet kvadrātā 30% aizņem visas parējās simple teksta reklāmas un paliek tikai 10% lapas daļas ko tev vajag, servisam totali nekāds spamu filtrs nav tāpēc ja gribēsi atrast 1 svarīgu e-pastu tev būs jāmeklē starp 20lpp spama(dažreiz šķiet ka taisnais spamu vads viņiem ir pieslēgts un ar to viņi pelna naudu ka pa katru spamu viņu klientiem viņi dabūn 1sant!) un ta katru spamu kāaķeksē un jādzeš un arī jāmeiģina atrast tas svarīgais pasts.... Un mājaslapa hostojas uz kkādu datoru kurs nopirkts 2000 gadā kad inbox tika palaists pie vasjas ķengaragā jo 60% gadījumu funkcijas atsakās strādāt!

Dari kā #3 teic! pārej uz normālu pasta serveri -  Gmail un problēmu nebūs! Teiksim man pirms 4 gadiem nu TOTĀLI APRIEBĀS tas šminbox marasms un mocības un pārgāj uz Gmail! Viss smuk.. neviens gļuks servisā pa šo laiku... Spami smuki iet spamu kastē un 1x nedēļā izdzēšu tos pāris desmitus spamus kuri tikuši cauri spam filtram un main kaste ir tīra un smuka ar svarīgajiem pastiem!