Datuve :: Forums :: Arhīvs :: Tēma slēgta

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošana



Forums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 83

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 83

Datuve.lv video
Top.LV

Tēma slēgta

Ievietoja: anrijzz @ 2012.09.04 10:43  

Itkā jau nekādas lielās atšķirības nav, bet man mājās mētājas RTL8139C, RTL8139D un 3C905B-TX tīkla kartes.. Vecam neta zirgam vajag vienu no šīm..

Komentāri:

#1 Lielkuilis @ 2012.09.04 11:57

Palasi taču dokumentāciju, papēti pieejamās īpašības.
Bet reāli, ja jau mētājas, Tev katra ir jāpaņem jāpatestē vai arī atbilst, solītajiem parametrie un vispār tīkla kartes jēdzienam. Varbūt, kādai zilonis uzsēdies un kāds stūris nolauzts un tā vispār vairs nestrādā. Mēs taču to nezināsim. Tad jau labāk pie zīlnieces, lai uz kārtīm izliek tīkla karšu likteni.

#2 anrijzz @ 2012.09.04 13:24

Lielkuilis rakstīja:

Palasi taču dokumentāciju, papēti pieejamās īpašības.
Bet reāli, ja jau mētājas, Tev katra ir jāpaņem jāpatestē vai arī atbilst, solītajiem parametrie un vispār tīkla kartes jēdzienam. Varbūt, kādai zilonis uzsēdies un kāds stūris nolauzts un tā vispār vairs nestrādā. Mēs taču to nezināsim. Tad jau labāk pie zīlnieces, lai uz kārtīm izliek tīkla karšu likteni.

Visas iet jau pārbaudīju.. Vnk gribu zināt vai performance ziņā viņā vispār ir kāda atšķirība?

#3 ^L00P @ 2012.09.04 20:26

realtekus izmet miskastē, un kastē liec 3com karti.

p.s. http://fxr.watson.org/fxr/source/pci/if_rl.c

#4 anrijzz @ 2012.09.04 20:34

^L00P rakstīja:

realtekus izmet miskastē, un kastē liec 3com karti.

p.s. http://fxr.watson.org/fxr/source/pci/if_rl.c

Ir vēl viena.. D-link.. Arī huiņa?

#5 Lielkuilis @ 2012.09.04 20:56

^L00P rakstīja:

realtekus izmet miskastē, un kastē liec 3com karti.

p.s. http://fxr.watson.org/fxr/source/pci/if_rl.c

Nemāci cilvēku uz muļķibām.
Nederīgā elektrotehnika jānodod bīstamo atkritumu savācējiem.

#6 azbests @ 2012.09.04 23:38

Ta pofig kaada tiikla karte, ka tik straadaa un ir 100 megi vismaz. Paarejais ir vienalga. Ja vinja straadaa, tad visas vinjas straadaa vienaadi.
Tiikla karte ir tiikla karte, vai nu straadaa vai nee. Iznjeemumi ir kaads speciaals Linux OS, kas to karti neatbalsta, savaadaak, iipashi maajas vajadziibaam, ir vienalga kaada karte.

Ak jaa, Loop, kaapeec veeziishi ir slikti? Cik esmu ar vinjiem saskaaries, nekaadas probleemas, pat varu ieteikt, jo draudzeejas ar Linux.

#7 anrijzz @ 2012.09.05 06:51

azbests rakstīja:

Ta pofig kaada tiikla karte, ka tik straadaa un ir 100 megi vismaz. Paarejais ir vienalga. Ja vinja straadaa, tad visas vinjas straadaa vienaadi.
Tiikla karte ir tiikla karte, vai nu straadaa vai nee. Iznjeemumi ir kaads speciaals Linux OS, kas to karti neatbalsta, savaadaak, iipashi maajas vajadziibaam, ir vienalga kaada karte.

Ak jaa, Loop, kaapeec veeziishi ir slikti? Cik esmu ar vinjiem saskaaries, nekaadas probleemas, pat varu ieteikt, jo draudzeejas ar Linux.

Paldies, uz jautājumu atbildēji. Man galvenais vajadzēja zināt vai visas vienādas performance ziņā..

#8 ^L00P @ 2012.09.05 06:53

www.youtube.com/watch?v=ahKH19iN2SM