Datuve :: Forums :: Arhīvs :: problēmas ar jauno videokarti

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošana



Forums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 76

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 76

Datuve.lv video
Top.LV

problēmas ar jauno videokarti

Ievietoja: guncixxx @ 2012.08.27 16:12  

Man ir līdzīga problēma. Nopirku jaunu videokarti MSI GeForce GTS450 1 gb . Uzstādīju visu kā nākas un viss darbojas tiklīdz ieslēdzu spēli, piem., skyrim, dungeon siege 3, asassins creed u.c., tad monitors uzreiz izslēdzas(paliek melns) dators turpina rūkt. Jātaisa restarts, lai ieslēgtu atkal. Savukārt gotika, gotika 2 strādā bez čakara. Domāju, ka vainīgs psu - nopirku jaunu - corsair cx500. Problēma palika. Ar driver sweeper palīdzību izmēzu visus vecos video driverus (biosā nobloķēju onboard vga) - problēma palika.  Uztaisīju driver update mātesplatei, updatetoju biosu uz visjaunāko versiju - problēma palika!!! Paspēlējos ar afterburner un videokartes core clock speed, voltage (tobiš samazināju core clock speed un paaugstināju voltage u.tt.) - problēma palika.atinstalēju visus realteka audiodriverus -nekāda efekta.
Uztaisīju furmark testus, cputemp testus, memtestus - viss o.k. Jāsāk lamāties. Domāju, ka būs kāds dzelžu konflkts - visdrīzāk, ka mātesplatei nepatīk mans gts450. Visu māti google pārlasīju!!!!! Pašam nav iepēju atrast citu datoru, lai pamainītu dzelžus, pirkt arī uzreiz neko negribu, tāpēc ceru uz Jums. Vai ir kāds gatavs uzņemties savest manu kompi kārtībā.

OS win7 home Premium
psu corsair cx500 (500w, 12v 34a(single rail))
cpu AMD PHENOM II x2 550 be 3.1 Ghz
RAM 4 Gb A-data
MOBO- Gigabyte GA-MA78GM-S2H (ver. 1.1) bios ver. F11 (onboard video ati radeon HD3200 512 mb)
video msi geforce gts450 1gb (nav overclock,ots)

Ceru uz plašāku diskusiju  

Komentāri:

#1 Prettripers @ 2012.08.27 17:07

Diagnostiku uzstādītājs un Driversweeper lietotājs. Incanti kā tāds pie naudas tiek? Tas iespējams tikai paradoksālajā Latvijā.
Procis un mātene vien jau teu līdz 150W rij, videokarte vel pāri 250W, parēķini kas ta tur atliek? Vismaz iebūvēto būtu atslēdzis. Vistā Sweeperis bljen.

#2 guncixxx @ 2012.08.27 17:51

Prettripers rakstīja:

Diagnostiku uzstādītājs un Driversweeper lietotājs. Incanti kā tāds pie naudas tiek? Tas iespējams tikai paradoksālajā Latvijā.
Procis un mātene vien jau teu līdz 150W rij, videokarte vel pāri 250W, parēķini kas ta tur atliek? Vismaz iebūvēto būtu atslēdzis. Vistā Sweeperis bljen.

Vispār ko nozīmē tādi? Tu kaut ko par mani vispār zini? Laikam neko nezini par bezmaksas programmām. Un tekstā es jau rakstīju, ka onboard video es atslēdzu biosā. Kas attiecas uz barokli, tad šis ir ļoti labs, palasi info par to. Mana videokarte patērē 106 w nevis 250 w :)

#3 Lielkuilis @ 2012.08.27 18:15

Datora aprakstā neko neesi pastāstījis par cieto disku.
Varbūt, Tev kādi 6 lieki cietie diski pieslēgti? Vēl kādas citas papildus ierīces - no USB nebarojas kāds blenderu komplekts?

#4 guncixxx @ 2012.08.27 18:35

Lielkuilis rakstīja:

Datora aprakstā neko neesi pastāstījis par cieto disku.
Varbūt, Tev kādi 6 lieki cietie diski pieslēgti? Vēl kādas citas papildus ierīces - no USB nebarojas kāds blenderu komplekts?

Man ir divi cietie (bija sākumā viens, bet problēma bija tā pati), bet nosaukumus tagad nevaru pateikt. Ir usb 6 porti + viens pagarinātājs ar  vēl 4 portiem. Viens no  pc korpusa portiem salauzts. Vairāk it kā nekā nav. kā uzzināt vai nedarbojas kāds blenderu komplekts?

#5 Android @ 2012.08.27 18:46

reinstall windows
vispār labāk nes atpakaļ uz veici
vkarti pirki lai spēlētu spēles nevis pistos ar to

#6 Lielkuilis @ 2012.08.27 19:29

Videokartei barošana ir pieslēgta? Kompis jau, droši vien, bļaustītos ja nebūtu...
Pamēģini atslēgt visu lieko - to USB hub, 2. cieto disku, CD/DVD iekārtu...
Pamēģini spēlēm aizvākt konfigurācijas failus, kuros glabājās grafiskie settingi no iepriekšējās videokartes laikiem.
...
Jaunās videokartes draiverus vispār esi instalējis? (neko tādu nevarēju ieraudzīt augstāk aprakstītajā) Ja arī pirms tam bija kāds Geforce radinieks, video draiveri tāpat ir jānovāc un jāuzliek no jauna, lai instalācija iespējo funkcijas, kas ir jaunajai kartei un nevis iepriekšējai.

#7 Prettripers @ 2012.08.27 20:37

Aizbrauciet no šīs zemes!

#8 guncixxx @ 2012.08.27 20:53

Lielkuilis rakstīja:

Videokartei barošana ir pieslēgta? Kompis jau, droši vien, bļaustītos ja nebūtu...
Pamēģini atslēgt visu lieko - to USB hub, 2. cieto disku, CD/DVD iekārtu...
Pamēģini spēlēm aizvākt konfigurācijas failus, kuros glabājās grafiskie settingi no iepriekšējās videokartes laikiem.
...
Jaunās videokartes draiverus vispār esi instalējis? (neko tādu nevarēju ieraudzīt augstāk aprakstītajā) Ja arī pirms tam bija kāds Geforce radinieks, video draiveri tāpat ir jānovāc un jāuzliek no jauna, lai instalācija iespējo funkcijas, kas ir jaunajai kartei un nevis iepriekšējai.

videokarte ir pieslēgta un ir uzinstalēti jaunākie draiveri. Agrāk man bija win7 ultimate, tad win xp, tagad win 7 home premium visur problēma tāpati.  agrāk bija iebūvētā ati radeon hd3200, kurai visus draiverus izmetu laukā un biosā disable uztaisīju. Pamēgināšu atvienot komponentes (dvd, hdd, usb hub,). Varbūt man datorā nedraudzējas gigabyte mātesplate ar geforce videokarti??? Man nav iespēju to pārbaudīt. Vai kāds var man ieteikt kādu labu meistaru, kas tiks ar manām šaizēm galā?

#9 root @ 2012.08.28 16:33

McB, iemācīt kā tikt pie naudas? Noteikti ne šādi http://www.bildites.lv/images/yqod1uts1g5wtojt45.png

#10 nic8 @ 2012.08.28 20:19

garantija ir? nes atpakaļ uz veikalu