Datuve :: Forums :: Arhīvs :: Kā atjaunot Microsoft Works 9.0 pēc Windows 7 starter pārinstalācijas

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošana



Forums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 75

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 75

Datuve.lv video
Top.LV

Kā atjaunot Microsoft Works 9.0 pēc Windows 7 starter pārinstalācijas

Ievietoja: Alauksts @ 2012.08.17 17:41  

Pārinstalēju no jauna W7 starter uz Emachines 350-21g25ik, bet aizmirsu par Microsoft Works 9.0, kas bija iekļauti sākotnēji programmās, un izdzēsu to ar tīro instalāciju. Kādā veidā ir iespējams šo programmu(M.W.9.0) atjaunot? Esmu informēts un lietoju arī OpenOffice, zinu arī, ka daudz ko var "iegādāties"  torrentos, bet šoreiz gribētos atgriezties pie sākotnējā M.W.9.0 un to legalizēt.

Komentāri:

#1 jurro @ 2012.08.17 19:00

Atjaunot nekā. Uzinstalēt legālu - elementāri. Novelc vienalga no kurienes un insatlē ar savu legālo key. Ja to nezini un gribi legālu - būs vien jāpērk, nav jau dārgi, tikai nesaprotu, kam tā draza vajadzīga. Ar Libre Office vai bezmaksas Office Starter pilnīgi pietiek vienkāršām lietām, nopietnam darbam vienalga jāpērk, vai "jāpērk"  M$ Office. (Mutes ciet bļāvējiem par Libre Office - sīkiem darbiem un mājsaimniecēm OK, bet ne nopietnaiem darbiem. Pamēģiniet pastrādāt ar apmēram 400 un vairāk  lappušu lielu, grafikiem, attēliem, u.c. piesātinātu dokumentu, tad arī parunāsim).

#2 Alauksts @ 2012.08.17 20:04

#1 Paldies par Office Starter, ja tas ir bezmaksas, tad viss OK. Vajag jau tik Word un Excel elementārām lietām, tāpēc interesējos par to M.W.9.0, bet par to atslēgu, nav jau man viņas, tikai W7 Starter, bet šādas tādas programmas tur bija pēc noklusējuma.

#3 jurro @ 2012.08.17 20:33

Nu vispār tas Office Starter ir Word un Excel, bet ar apgraizītām iespējām. Kaut gan - nez vai mazākām, kā Works.

#4 Alauksts @ 2012.08.17 21:37

jurro, man to iespēju pietiek ar atliektiem galiem, Wordā var iekrāsot tekstus, zīmēt tabulas, pievienot komentārus utt. Cenšos izmantot programmas, pēc iespējas vieglākas, lai kompim nav jāgurst, neizmantoju fotošopu, lai noņemtu sarkanās acis kādai ģimenes bildei.
Vēlreiz paldies, biju palaidis garām šo Microsoft labdarības akciju.

#5 Prettripers @ 2012.08.18 03:44

Izremontēju ķemertiņu, vairs nevaru atrast vietējo avīzi. Esmu informēts par tualetes papīru, bet gribu anāli ieklikot ānusā. Ko man tagad darīt?