Datuve :: Forums :: Arhīvs :: Kas tas par ''Au, knipis'' ? Dators restartējas

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošana



Forums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 66

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 66

Datuve.lv video
Top.LV

Kas tas par ''Au, knipis'' ? Dators restartējas

Ievietoja: dorotey @ 2012.08.16 16:41  

Šodien biju iegājusi vienā mājaslapā kuru apmeklēju ik pa laikam un aiz neko darīt, sāku spiest jaunāko ziņu, iegāju, spiedu atpakaļ, iegāju, spiedu atpakaļ un tā vairākkārt. Beigu beigās beidzu ākstīties un izlasīju ziņu, devos atpakaļ, bet tad es jau neatceros, vai spiežot atkal to ziņu, vai ko citu, man 1 sekundi parādījās kaut kāds melns fons kurā bija tāda kā sejas veida ikona, ar acu vietā x x, kas man reiz citā datorā ir parādījies ar uzrakstu ''Au, knipis'', kaut kas tāds, bet pa cik tas fons parādījās pēkšņi un pazuda pēkšņi, es izlasīt neko nevarēju un dators sāka restartēties, tad ieslēdzās no jauna un ejot atkal google chrome internetā, nonācu pie tās pašas mājaslapas, no kuras pazuda savienojums.
Ko tas nozīmē? Kāpēc dators sāk restartēties? Šajā datorā no kura rakstu, nekad nekas tāds nav manīts.
Vai tas ir kaut kas slikts, vai varbūt šāda spaidīšana turp šurp nodara kādu kaitējumu tai mājaslapai? Paskaidrojiet lūdzu, jo neko no tā visa nesaprotu. Paldies.

Komentāri:

#1 jurro @ 2012.08.16 16:46

Nu redzi, jau vienpadsmitais gadījums :D
http://izklaide.delfi.lv/divaina-pasaule/mistika/desmit-miklainakas-sp…

#2 Lielkuilis @ 2012.08.16 16:51

Laiks aizvest datoru pie meistara, kas iztīrīs zvērudārzu.

Spaidīšana, turpu un šurpu, protams, nodara kaitējumu datoram:
1) dilst peles taustiņš un tam apakšā esošais slēdzītis, vai arī tastatūras poga (ko nu Tu kurā brīdī lieto).
2) Tā kā saņemtie mājaslapu dati tiek saglabāti cietajā diskā, tad nolietojas arī cietais disks.
Risinājums - datoru izslēgt un vairs iekšā neslēgt nekad. Bet tas jau nebūs tas, kas Tevi interesēs.

#3 Jaanis @ 2012.08.16 17:44

Spraudnis avarēja, tad rāda to seju un tekstu... nekas briesmīgs.

Daudziem ir problēmas ar jauno PPAPI, atslēdz "Hardware Acceleration", labais klikšķis uz jebkuras Flash animācijas un atķeksē, ja restarts atkārtojas atslēdz Flash vispār - ieej adresē chrome://plugins un pie Type PPAPI -> Disable.

#4 aomaone @ 2012.08.16 19:54

komiš :)

#5 zombis @ 2012.08.17 19:26

tai spaidīšanai ir nosaukums, to sauc par "mazmukšķīša sindromu" ,kad visu laiku gribas kaut ko spiest vai spaidīt:D