Datuve :: Forums :: Arhīvs :: Kā uzlik win7 caur ārējo disku?

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošana



Forums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 72

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 72

Datuve.lv video
Top.LV

Kā uzlik win7 caur ārējo disku?

Ievietoja: humis @ 2012.08.16 09:45  

Man ir uz portatīvā win XP bet vajag uzlikt 7 bet nav diskā! Kā var uzlikt vinu ar ārējo disku?

Komentāri:

#1 romajo @ 2012.08.16 11:03

Nafig bikses jāvelk pār galvu? nav vienkāršāk iecept diskā un tad instalēt?
bet nu, ja dikti gribās http://www.pcworld.com/article/165159/install_windows_7_from_an_extern…

#2 Prettripers @ 2012.08.16 12:30

Nevaig teu tās Vists, teu vaig to paš XP.

#3 jurro @ 2012.08.16 13:07

Ja tomēr gribi W7, tad ne jau čakars ar ārējo HDD, bet normāla instalācijas fleška un viss notiek.
Protams, ja lapsis vispār atbalsta bootošanos no USB.

#4 aldisniv @ 2012.08.16 15:56

Kas tad neļauj ierakstīt to win 7 instalāciju tajā ārējā  cietā diskā tieši tāpat kā fleškā?Un kopš 98 gada pat lapši ļauj palaisties no ārējā hdd.

#5 humis @ 2012.08.16 19:02

aldisniv rakstīja:

Kas tad neļauj ierakstīt to win 7 instalāciju tajā ārējā  cietā diskā tieši tāpat kā fleškā?Un kopš 98 gada pat lapši ļauj palaisties no ārējā hdd.

Ierakstiju instalaciju areja HDD uzlieku lai buto no HDD un caur to HDD vnk laizu setup un vins pectam ielades?

#6 romajo @ 2012.08.16 19:22

Kā tad Tu viņu ierakstīji, ja vienkārši iekopēji, nekas nenotiks.

#7 humis @ 2012.08.16 19:23

romajo rakstīja:

Kā tad Tu viņu ierakstīji, ja vienkārši iekopēji, nekas nenotiks.

a ka pareizi ierakstiit?

un ka vispar asusam atvert biosu?

#8 humis @ 2012.08.16 19:26

a pa taisno no caur portativo ja es uz vinu kautka uzliktu to instalaciju es nevaru uzinstalet?

#9 aomaone @ 2012.08.16 19:52

nevar, dunduk, nevar, nāksies kaut vai tam pašam betonam bleķot, ja citu nevienu nevari atrast

#10 jurro @ 2012.08.16 20:37

Tev ir iedoti veseli divi linki - gan HDD, gan fleškas variantiem. Lai instalētu, vispirms ir jāizveido bootabls ārējais HDD vai bootabla fleška, tur pareizi (ar attiecīgu softu) jāiekopē instalācija, BIOSā jāuzliek lai bootojas no USB un vēk jānorāda, kas tieši par USB iekārtu.
Ja pat neproti BIOSā ieiet  - tas darbs nav priekš tevis - meklē specu.

#11 aldisniv @ 2012.08.16 21:02

Cerams ka draiverus savam lapsim sameklēji tieši 7windai,ierakstīt bootablu HDD vai flešku var arī ar ultraISO programmu.
p.s.Kapēc tad savajadzējās win7?Cilvēki jau parasti grib uz jauniem dzelžiem uzmocīt XP windu,tas gan izdodas ne vienmēr.

#12 links @ 2012.08.16 21:46

Es figeju no šitiem gudriniekiem!!! Es neesmu datorspeciālists, tapēc instaleju win 7 uz netbuka sekojoši:  nokopēju win7 diska saturu uz flešku, pec tam fleškas saturu iekopēju netbukā, atsevišķā mapē. Pēc tam samekleju tur failu setup.exe , palaidu to, viss.. Iesaku arī jums pamēģināt!

P.S. #11 Es vairs nekad negribēšu uz jauniem dzelžiem likt XP.  Tas būtu tas pats, kas mašīnai ar biturbo motoru, mēģināt žiguļa karburatoru pierīkot.

#13 aomaone @ 2012.08.16 21:56

vēl viens kosjaks, un tad brīnāties, ka betons jūs visādos vārdos saukā

P.S. Kad vajag apgriezt kājām nagus, tad tu met gaisā cirvi un mēģini apakšā pareizi pēdu nolikt? Apmēram tā izklausās veids, kādā windowsu instalē

#14 aldisniv @ 2012.08.16 22:10

Nu par to XP var teikt tā,gadās vietas kur cita Winda vienkārši neder.Nevari vajadzīgo programmu palaist un viss,tad izlīdzos ar Win7 iebūvēto XP modi.Ne visur strādā,tāpat kā USB to rs232 pārejas.Tapēc glabāju vienu vēsturi IBM r40 kas kopā ar dokstaciju ņem pretī vecos dzelžus un programmas.

citāts no 12 komenta:nokopēju win7 diska saturu uz flešku, pec tam fleškas saturu iekopēju netbukā, atsevišķā mapē
Man jau šķiet ka tas ir caur d..........

#15 links @ 2012.08.16 22:28

aldisniv rakstīja:

citāts no 12 komenta:nokopēju win7 diska saturu uz flešku, pec tam fleškas saturu iekopēju netbukā, atsevišķā mapē
Man jau šķiet ka tas ir caur d..........

 
Pareizi! Ikdienas lietotājam labak iemācīt visu par biosu, bootablu hdd, ultraISO un vēl visu, ko jūs tur vēl ieteicāt. Es domaju, ka matemātikas profesors arī, lai iegūtu 2x2= , pierakstīs pilnu burtnīcu ar aprēķiniem.

#16 aldisniv @ 2012.08.16 22:41

Ta iebrauc  Microsofta atbalsta lapā un dabūsi viņu ražotu bezmaksas programmu kas tavu flešku uztaisīs bootablu.Nu mūsdienu dzelžiem jau nevajag līst biosā lai piestartētu no fleškas,parasti pietiek ar kādu no funkciju taustiņiem,tikai instrukcija gan būs jāpalasa.Es neredzu kāds tas viņa lapsis ir vismaz pēc ražotāja................Asusam nebija pie posta del taustiņš jāspiež?

#17 jurro @ 2012.08.16 22:52

nokopēju win7 diska saturu uz flešku, pec tam fleškas saturu iekopēju netbukā, atsevišķā mapē. Pēc tam samekleju tur failu setup.exe , palaidu to, viss..

 Un kā ar tikko pirktu HDD? Kā ar partīciju veidošanu, kā ar formatēšanu ?
Nu nevajag lielīties ar stulbumu. Maizi arī var griezt ar šķērēm un naglas dzīt ar cirvi, bet vai tā vajag ? :D.
Pie tam izveidot bootablu flešķu vai ierakstīt bootablu DVD ir 100x vienkāršāk par tavām darbībām.

#18 romajo @ 2012.08.16 22:53

Reku veids, kā pārinstalēt kompi, ja pie rokas nav ne dvd, ne usb, ne ārējais hdd karoč nekā cita izņemot paša kompi un win.7 iso.
http://www.youtube.com/watch?v=R6ftazvCVR0

#19 aldisniv @ 2012.08.16 23:04

Un būs lietotājam tāda dīvaina mape cietajā diskā ar nosaukumu oldwindows.Kas aizņems vietu.

#20 links @ 2012.08.16 23:30

jurro rakstīja:

nokopēju win7 diska saturu uz flešku, pec tam fleškas saturu iekopēju netbukā, atsevišķā mapē. Pēc tam samekleju tur failu setup.exe , palaidu to, viss..

 Un kā ar tikko pirktu HDD? Kā ar partīciju veidošanu, kā ar formatēšanu ?
Nu nevajag lielīties ar stulbumu. Maizi arī var griezt ar šķērēm un naglas dzīt ar cirvi, bet vai tā vajag ? :D.
Pie tam izveidot bootablu flešķu vai ierakstīt bootablu DVD ir 100x vienkāršāk par tavām darbībām.

Jurro, es tevi cienu, un parasti tu diezgan pratīgi runa, bet šoreiz tavi apgalvojumi par šķērēm un cirvi mani izbrīna. Es pat zinu kapēc. Tapēc, ka nekad neesi pat mēģinajis domāt tik vienkārši. Bet man bija jāuzinstalē win 7 uz netbuka bez cd iekārtas un bez labām angļu valodas zināsanām. Tapēc izveidot bootablu flešku man neizdevās, bet pārkopēt orģinalo cd disku varēju mierīgi. Pēc tam palaižot setup.exe failu, var gan partīcijas mainīt, dzēst, clean install, da jebko. Bet varu derēt, ka neviens "datoriķis" līdz tik vienkāršam risinajumam vienkārši nav spējīgs dadomaties, jo jums redz, maizes sagiešanai ir speciāls magicBreadCutter.      Āmen!

#21 aldisniv @ 2012.08.16 23:40

Kā tu varēji nodzēst partīciju no kuras win instalu palaidi un instalēt tālāk windu????????????Tas jau ir no fantastikas.......

#22 romajo @ 2012.08.16 23:51

links rakstīja:
Pēc tam palaižot setup.exe failu, var gan partīcijas mainīt, dzēst, clean install, da jebko.

Nu gan Tu dzen!

#23 links @ 2012.08.16 23:57

aldisniv rakstīja:

Kā tu varēji nodzēst partīciju no kuras win instalu palaidi un instalēt tālāk windu????????????Tas jau ir no fantastikas.......

Pamēģini, tad uzzināsi. Zinot, ka nemēģināsi, pateikšu priekšā - tas notiek pēc pirmā restarta.

#22 Nedz dzenu, nedz dzeru.

#24 humis @ 2012.08.17 00:05

viss kartiba sanaca man ar vienu programu ko iedeva draugs :) formateju to flash tad ar to progu iekopeju win vina un aizgaja :)

#25 aldisniv @ 2012.08.17 00:11

Nu pirmais restarts jau ir pēc partīciju izveidošanas,kur tad tev tie instalācijas faili paliek.Pie pilna formāta taču datorā paliek tikai tas kas palicis operatīvā atmiņā,vai kādā ārējā datu nesējā....Kur tev tie windas faili radīsies no tukša diska?????

#26 _drunk_lizard_ @ 2012.08.17 08:52

links ir paaris reizes trulaaks par bezgalatrulo topic autoru, tomeer nekaunaas sniegt savus "padomus"...
Sjis portaals to ir pelniijis. taadu klaunu koncentraaciju pat cirka festivaalaa nesastapt...

#27 links @ 2012.08.17 18:53

ķirzak, turpini vien dzert, tava sejā tāpat intelekta pazīmes neparādīsies. Un kopš tu pierādīji, cik "gudrs" tu esi, tava komentāra vērtība ir mazāka par izlietotu tualetes papīru.