Datuve :: Forums :: Arhīvs :: Portatīvais skan kopā ar lielajām tumbām...

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošana



Forums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 67

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 67

Datuve.lv video
Top.LV

Portatīvais skan kopā ar lielajām tumbām...

Ievietoja: V@LOGG@ @ 2012.08.14 17:17  

Sveiki...
Tātad, kpc kad piesprauzu portatīvajam lielās galda tumbas, skan arī portatīvā tumbas, bet man vjg lai skan tikai galda tumbas... Sākumā tā bija, bet kpc tgd tā nav es nezinu :D

Kas būtu jādara, lai skanētu tikai galda tumbas,
aa un pie Skaņu iekārtām man galda tumbas pat uzrāda, bet viņas skan :D

Paldies jau iepriekš :))

āaa un vel tikko atklāju, kad uzlieku pašam portatīvajam mute(izslēdzu skaņu) tad skan tikai lielās tumbas, bet kādreiz man nebija jāliek mute, viņš pats saprata, ka tagad ir jāklusē jo kkas lielāks skan :D

Komentāri:

#1 Prettripers @ 2012.08.14 17:42

Tava problēma ir sūdugalva.

#2 Stasss @ 2012.08.14 22:24

Kā vienmēr izsmeļošs komentārs no tripera..

#3 AndrisIT @ 2012.08.15 00:08

Ko citu indigo bērnam ar dauna sindromu var atbildēt?

#4 Haiduk @ 2012.08.15 00:59

ir defektaina audio ligzdas plate. (the same here) Asus 2-3gadu vecā G sērija. Pirmās plates audio ligzdā uzrādās 100% iesprausts Jack, kaut nav - un nepadod skaņu windows vidē uz Internal. Otrā plate the same, kā tev tēmā.
Defekts ir skaņas out ligzdā. Ligzdu iepirka no Kkādas Kanādas firmas, ko tagad nenoprecizēšu.

http://www.google.lv/#hl=lv&sclient=psy-ab&q=asus+g60+sound+on…

par tavu variantu būs ilgāk jāiegrimst meklēšanā pēc īstajiem atslēgas vārdiem googlē, bet nu, tā ir.

#5 AndrisIT @ 2012.08.15 01:35

Haiduk rakstīja:

ir defektaina audio ligzdas plate. (the same here) Asus 2-3gadu vecā G sērija. Pirmās plates audio ligzdā uzrādās 100% iesprausts Jack, kaut nav - un nepadod skaņu windows vidē uz Internal. Otrā plate the same, kā tev tēmā.
Defekts ir skaņas out ligzdā. Ligzdu iepirka no Kkādas Kanādas firmas, ko tagad nenoprecizēšu.

http://www.google.lv/#hl=lv&sclient=psy-ab&q=asus+g60+sound+on…

par tavu variantu būs ilgāk jāiegrimst meklēšanā pēc īstajiem atslēgas vārdiem googlē, bet nu, tā ir.

Vienīgais defekts ir tas ka fāters neiesprauda 100% līdz galam ligzdā! Rezultāts ir nedapistenis!

#6 Haiduk @ 2012.08.15 10:38

un tu jau rītīgi esi ķerts līdz nabai :D savu sapņu karalis!