Datuve :: Forums :: Arhīvs :: SonyEricsson Xperia Ray vai Nokia E6

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošana



Forums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 41

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 41

Datuve.lv video
Top.LV

SonyEricsson Xperia Ray vai Nokia E6

Ievietoja: bress @ 2012.03.13 17:51  

Labdien!

Vēlējos lūgt Jūsu palīdzību telefona izvēlē:

Kuru no šiem abiem lai izvēlos?

Telefons vajadzīgs:
zvanīšanai
sms sūtīšanai
Navigācija
Interneta lietošanai
Un svarīgi būtu arī  tas, lai baterija turētu ilgi ( pie vienkāršas ikdienas lietošanas - zvanīšanas, sms sūtīšana, kādas 20 min interneta dienā)

vai abos var instalēt skype?

Pateicos par atbildēm

Komentāri:

#1 BRabbit @ 2012.03.13 21:13

Ja gribi kvalitatīvu telefonu, tad iesaku tev pirkt NOKIA, bet ja gribi lai viņs ir krutāks, tad iesaku pirk soņu.
Bet patiesībā tu pats vari pastīties un salīdzināt, kurš tev labāk patīk.

Nokia:
http://www.gsmarena.com/nokia_e6-3717.php

Sony:
http://www.gsmarena.com/sony_ericsson_xperia_ray-3972.php

#2 root @ 2012.03.13 21:21

Nokija kā kvalitāte sen jau ir mīts.

#3 Kobra2012 @ 2012.03.13 21:32

tikai un vienīgi apple iphone!

#5 BRabbit @ 2012.03.14 11:28

#2 Manuprāt, tu kļūdies. Nokia ir diezgan izturīgi modeļi.

#6 neticigaistoms @ 2012.03.14 11:56

Par sony neko daudz pateikt nevaru...
Man ir e6, nu teiksim tā, manas vajadzības apmierina (kaut gan laikam jau neesmu pārāk prasīgs).
Pirms tam bija skārienjūtīgais, pēc tā nolēmu, ka obligāti ņemšu ar pogām, tāpēc e6 likās normāla izvēle. Baterija tur apmēram 4 dienas, ja lieto normāli (ik pa laikam angru birds, navigāciju, interneta lietošana), tiesa ir gan forumos lasīts, ka daudzi nīd par šo jautājumu, man par laimi nav sanācis. Ir divas os tam e6, ja nopērc ar Symbian Ana, tad atstāj pagaidām to un uz jauno Belle neatjaunini, pagaidi, līdz izlabos bagus.
Kvalitāte ir ļooti laba, to var just pat paņemot rokās, lietoju telefonu vairākus mēnešus, vēl ne reizi nav bijušas problēmas.
Mīnusi jau protams arī ir, ekrāns prasītos nedaudz lielāks.

#7 bress @ 2012.03.14 13:45

Jā, man arī tas Nokia ekrāna izmērs mulsina - liekas, ka maziņš

Esmu jau izskatījusi daudz internetā pieejamās informācijas - bet šeit tieši gribētos lietotāju atsauksmes .

Jā, man nav iebildumu pret Iphone - tikai cena man ir nepieņemama.

Vai kāds var atbildēt par skype?

#8 neticigaistoms @ 2012.03.14 14:04

Nu skype iekš ovi store ir lejuplādējams, tikai neesmu viņu kačājis, nelietoju.

Ekrāns ir relatīvi maziņš, tomēr ļoooti kvalitatīvs, spožā saulē nav problēmu saskatīt.

Internetā, sēdēt arī ir diezgan ērti, nokačājot tādu operu vispār strādā ātri un bez problēmām. Īpaši ja vēl lieto tā sauktās mobīlās versijas protāliem.

#9 bress @ 2012.03.15 00:42

neticigaistoms rakstīja:

Par sony neko daudz pateikt nevaru...
Man ir e6, nu teiksim tā, manas vajadzības apmierina (kaut gan laikam jau neesmu pārāk prasīgs).
Pirms tam bija skārienjūtīgais, pēc tā nolēmu, ka obligāti ņemšu ar pogām, tāpēc e6 likās normāla izvēle. Baterija tur apmēram 4 dienas, ja lieto normāli (ik pa laikam angru birds, navigāciju, interneta lietošana), tiesa ir gan forumos lasīts, ka daudzi nīd par šo jautājumu, man par laimi nav sanācis. Ir divas os tam e6, ja nopērc ar Symbian Ana, tad atstāj pagaidām to un uz jauno Belle neatjaunini, pagaidi, līdz izlabos bagus.
Kvalitāte ir ļooti laba, to var just pat paņemot rokās, lietoju telefonu vairākus mēnešus, vēl ne reizi nav bijušas problēmas.
Mīnusi jau protams arī ir, ekrāns prasītos nedaudz lielāks.

Paldies par atbildi! :)

#10 Lafriks @ 2012.03.15 09:55

Ieteiktu paskatīties HTC virzienā, teiksim HTC Desire S būs gan kvalitatīvs, gan par diezgan saprātīgu cenu priekš viņa parametriem.
http://www.gsmarena.com/htc_desire_s-3776.php

#11 neticigaistoms @ 2012.03.15 11:32

Konkrētais e6 attiecībā pret htc, samsungiem u.c. skārienjūtīgajiem bauda milzīgu priekšrocību, vismaz man pats svarīgākais likās baterijas ilgums. Visus htc un citus androidus vidēji jālēdē reizi dienā, konkrētā nokija aktīvi lietojiet reizi 3 dienās...

Vispār vajag aiziet pie dīlera un paspaidīt visus interesējošos telefonus.

#12 gilbert @ 2012.03.15 14:15

Nesen pats tiku pie xperia ray. Nevaru salīdzināt ar nokia, jo tādu neesmu lietojis, bet vismaz salīdzinājumā par galaxy, iphone - xperia ray ir daudz ērtāks lietošanā, kvai tāpēc, ka nav tik liels klucis kā galaxy/iphone. Navigāciju neesmu vēl testējis. Interneta lietošanai ir atkarīgs, kā tu taisies to lietot - sēdēt draugiem.lv, skatīties bildes, video, izmantot vietnes ar lielu informācijas saturu (bildes utt) , tad būs nepieciešams vismaz lielāks dislpejs, kā, piemēram, galaxy ... Bet e pasta pārbaudīšanai, ienākt draugiem.lv/facebook atbildēt uz vēstuli utml darbiem,  pilnībā pietiek ar xperai ray. Pērkot taml. telefonus, rēķinies ar to, ka tas būs jālādē katru otro/trešo dienu intensīvi lietojot. Skype arī esmu ieinstalējis.

#13 bress @ 2012.03.15 20:44

neticigaistoms rakstīja:

Konkrētais e6 attiecībā pret htc, samsungiem u.c. skārienjūtīgajiem bauda milzīgu priekšrocību, vismaz man pats svarīgākais likās baterijas ilgums. Visus htc un citus androidus vidēji jālēdē reizi dienā, konkrētā nokija aktīvi lietojiet reizi 3 dienās...

Vispār vajag aiziet pie dīlera un paspaidīt visus interesējošos telefonus.

Dīleri mani drīz jau zinās pēc izskata - esmu jau visu izspaidījusi

Viss it kā  ok - man tā kā gribas ericsson, bet tā baterija.. ehh, kaitinoši, negribu ar vadiņu pakaļ skraidīt un vēl tas plasmasīgais korpuss un tik viegls..

Savukārt nokia - man patīk baterija, nepatīk symbian - tik pārsvarā sliktas atsauksmes  lasu , + vēl ir smagāks - un tas man  patīk

Un kā E6 ir ar vibrozvanu? Lasīju, ka pavājš

#14 neticigaistoms @ 2012.03.16 19:26

Vibrozvans ir pavājš, bet ne TIK ļoti, lai mani tas satrauktu.
Nav lampiņas, kas atgādina par neatbildētu zvanu, jāmaina keyboard, to nokia darot pa velti, bet es nokačāju programmu remind me, kurai iespējas uzlikt, ka mirgo konkrētas pogas.

#15 neticigaistoms @ 2012.03.16 19:27

Šis ir mans pirmais symbian, pirms tam arī biju salasījies visādus brīnumus netā, bet realitātē symbian ana un belle lietošanas ziņā no android neatšķiras, man pat liekas ērtāka. Diemžēl programmu ir mazāk, bet līdz ar to arī vīrusu mazāk.

#16 bress @ 2013.05.11 21:40

Beigās nenopirku ne vienu , ne otru - nopirku HTC desire x
un esmu apmierināta ( tik bik par lielu, bet tas pagaidām ir vienīgais mīnuss pusgada lietošanas laikā)