Datuve :: Forums :: Arhīvs :: Krasta autoskolas eksamenu programma?

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošana



Forums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 49

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 49

Datuve.lv video
Top.LV

Krasta autoskolas eksamenu programma?

Ievietoja: lolzo- @ 2009.10.16 20:13  

Vai ir viņa kaut kur pieejama?
Un vai tā nav tā, kas ir no CSDD mājas lapas?

Komentāri:

#1 NightWolf @ 2009.10.16 20:24

Kam tev krastu?
Reāli tev ir jāiezubrās CSDD eksis :)
Es krastu iezubriju, bet tas nav taa verts, jo biļetes krasi atšķiras :)

#2 Biba @ 2009.10.16 21:47

CSDD eksāmena jautājumi arī atšķiras no netā pieejamiem. Un netā tu neuzliksi opciju "Darbs pa tēmām". Autor - PM man.

#3 Copy @ 2009.10.17 02:46

Vispār jau jāsāk ar to, ka eksāmenam ir jāmācās, nevis "jāzubrās". #1 nepavedini autoru uz netiklām darbībām. Ir jāizprot sistēma kā tāda, kā tas viss pasākums notiek, kas ir "labā roka" un kas ir "STOP" vai "Dodiet ceļu". Ja šos pamatprincipus izprot, tad noteikumus iemācīties ir tīrais nieks, atliek tad tikai iemācīties zīmes no galvas un izprast katru to funkcionalitāti. Ne pa velti skolā mums mācija literatūrā dzejoļus no galvas, kam tas bija domāts? Ne jau lai ogojot mežā īsinātu savu vientulību, bet gan atmiņas trenēšanai (nu te viedokļi var dalīties, citi iekala, citi iemācījās).
Autoram iesaku, vienkārši ņemt un iemācīties noteikumus no grāmatas - tradicionāli un vienkārši. Nevajadzēs tad nekādas programmas., lai trennētos eksāmenam, iemācīsies - sapratīsi - noliksi! :)

#4 Biba @ 2009.10.17 08:16

atliek tad tikai iemācīties zīmes no galvas

Ļoti interesanto palike. Kā tieši mēs to iztēlojamies?

iesaku, vienkārši ņemt un iemācīties noteikumus no grāmatas - tradicionāli un vienkārši

Galīgi garām! Noteikumi ir sauss juridisks teksts, ko bez papildlīdzekļiem (šablonuzdevumi jeb "lielā grāmata") cilvēkam bez satiksmes pieredzes iegaumēt ir praktiski neiespējami. Vislabākās miegazāles ir tieši CSN grāmatiņa - divas lapaspuses un klients guļ.

#5 NightWolf @ 2009.10.17 10:06

Vispār, ja ir laba autoskola, tad tev tur tās visas situācijas reāli izskaidros kā man.
Man arī patrāpijas instruktors - ģimenes draugs. Viņs man parādija kā riepas nomainīt un visu to ko neprasa eksāmenā, bet realajā dzīvē prasa.
Reali, ja tu to csdd eksi izpildi ap 200 reižu, tu sāc atcerēties biļetes no galvas.
Liku B C1 :))  un ar 1 kludu 35 jautajumi :))

#7 spocis @ 2018.08.04 14:20

Ja kāds plāno kārtot B kategoriju, iesaku www.krustojumi.lv/b-kategorija