Datuve :: Forums :: Arhīvs :: NFS Undercover registration code...

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošana



Forums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 159

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 159

Datuve.lv video
Top.LV

NFS Undercover registration code...

Ievietoja: kaamiics @ 2008.11.30 10:48  

Sveikī, man diemžēl ir problēma, ko es pats nespēju atrisināt, iespējams, kādam arī šitā ir bijis, tapē, mož kāds mums var palīdzēt ? :D Kr4. noka4āju NFS Undercover no Decoder torrenta un viss itkā ir kad sainstelēju un taisos iet spēlēt man uzmet logu lai ievadu registration code, bet tas nav tas serial code, esmu mēģinājis visādus netā atrastots kodus nekā sadsmile.gif Vai kāds nevar man palīdzēt?

Birkas: !adm arch

Komentāri:

#1 computerman @ 2008.11.30 10:52

V8 izlasīji?

P.S. Nesapratu tavu nākamo komentāru.
Ar pokemoniem nerunāju.

#2 kaamiics @ 2008.11.30 11:27


jā, es izlasiju V8, ja nesaprotu komentāru, sūdīgi, bet nu, šizofrēmiju var izārstēt... Un par pokemoniem, es neesmu pokemons, ja nespēj tos zvērus atšķirt, tad labāk visp. nerunā...
Un vel kas, beidz SPAM`ot, labāk domā, kas par lietu...

#3 kaste @ 2008.11.30 11:38

varbuut parlasi veelreiz?  un pie viena arii savu tekstinju : "Kr4. noka4āju NFS Undercover no Decoder torrenta". Ar vardiem nokacaju no decoder torenta tu centies izteikt domu ka aizgaaji uz veikalu ar nosaukumu "Decodet torrents" un tur legali nopirki speles disku ar orginalo serial key, kurs negaaja?
palasi veel paris reiziites V8, varbuut peec kaadas treshaas reizes daleks (kaut gan visticamaak ka ne)

#4 kaamiics @ 2008.11.30 11:42

Da tu esi lohs, vai tev nava vienalga, kur es tieku pie attiecīgajām spēlēm... Būtu satriecoši, ja tu pats vienmēr būtu pircis veikalā pareizos spēļu rip`us ar visiem key`iem, daunīts tu, ahh... Kā jau minēju, beidz te tizli spamot, ja nezini neko, aizveries un viss...

#5 ozo_03 @ 2008.11.30 11:46

V8 Aizliegta pirātisma propaganda, t.sk. popularizēšana un atbalstīšana.

tu šito izlasīji? saprati, kas tur rakstīts?

#6 kaste @ 2008.11.30 11:48

uun V1 pie viena arii palasi, tev kaut kaa speeciigi velk arii uz V1

#7 Bulgars @ 2008.11.30 11:59

Nobanot šo ākstu.

#8 Defacto @ 2008.11.30 12:20

Kāmīcim taisnība, viņš nav nekāds pokemons, nevajag viņu lamāt!!! Viņš ir vienkārši ir p0k3.