Datuve :: Forums :: Arhīvs :: Kaspersky virus data base corrupted

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošana



Forums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 116

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 116

Datuve.lv video
Top.LV

Kaspersky virus data base corrupted

Ievietoja: Dumaa @ 2005.12.04 10:22  

Es neko no IT nesaprotu, bet man parādās, ka ir bojāta antivīrusa programmas Kaspersky datne. Kas tas ir? Kas man tagad jādara?

Birkas: kaspersky

Komentāri:

#1 coolgee6 @ 2014.12.18 14:49

Man bija tāda problēma novilku Kaspersky antivirus KAVPersonalPro5.0.372.. Uzinstalēju , vajag restartēt kompi ok restarteju..  70-178 braindumps - testking
Sledzas atpakla viss ir ielādējies sēžos pi Pc atrs restarts sakuma nesapratu kas notiek bet tad sapratu ka del Kaspersky visu laiku man restartejas kompis pat bez atlajuas prasibas.. Ko par to sakat?

#2 bykeda @ 2014.12.18 20:58

Nav īsti saprotams,kas tev tā ir tāda par Kaspersky versiju!Noinstalē nost un uzliec normālu! Nopumpēt vari šeit http://kaspersky.antivirus.lv/lat/downloads/products/#show-116977
Interneta veikalos license uz gadu maksā ap 16 eirikiem,nav nekas nāvīgs.Ja trāpi uz akcijām,tad vēl lētāk.Veiksmi!

#3 dzeks @ 2014.12.20 11:14

pie starta paspaidi f8 un ieej safe mode, samekla add remove programms control panel un ņem nost kaspesky antivirusu.
iesaku avg free edition ja nespiez uz reklamas mājas lietotājam bezmaksas.

protams ja tev ir license tad atbildei jābūs grāmatā kas dodas lidz , vismaz telefonu supportam atrast var.
domāju ka nav jākamsā ja var atrast par brivu.

#4 jurro @ 2014.12.20 12:43

...bet tad sapratu ka del Kaspersky visu laiku man restartejas kompis...

Pēc kādām pazīmēm to saprati ? Man kaut kā šķiet, ka tomēr vaina būs kur citur, bet tā kā nav sīkāka info par tavu sistēmu, grūti spriest.