Datuve :: Forums :: Arhīvs :: kāds šantažē ar sūtot sms no WEB uz tele2 nr.Palīdziet noteikt.par atlīdzību.

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošana



Forums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 41

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 41

Datuve.lv video
Top.LV

kāds šantažē ar sūtot sms no WEB uz tele2 nr.Palīdziet noteikt.par atlīdzību.

Ievietoja: klikers @ 2008.05.26 23:47  

Tātad man ir problēma.Uz tele2 nummura nāk sms no WEB ar debīliem izdomājumiem, kas vnk reāli traucē mūsu attiecības ar draudzeni.
Domāju, ka sms tiek sūtīta no tele2.lv vai sms.id.lv. Protams neredz ne nr, ne IP :( tikai WEB...
Protams, man ir vēlēšanās tam cilvēkam izlauzt pāris kaulus un zobus... :)

Vai ir kādi gudri cilvēki, kas varētu palīdzēt uziet to, kas sūta?
Ja palīdzēsi uziet es no laimes samaksāšu kautvai, jo man tas ir ļoti svarīgi!!!

Komentāri:

#1 elvisburdajs @ 2008.05.27 00:05

Tas noteikti ir cilvēks kas tevi pazīst vai arī tā pati draudzene kas (varbūt) grib tevi pamest un domā ieganstus. kā uzzināt cilvēku kas to sūtīja laikam nav iespējams ja nu vienīgais kontakejies ar tele2 vai kirilu (no sms.id.lv)

#2 KaNeiet @ 2008.05.27 00:05

Gadījumā, ja "kāds šantažē", praktiski vienīgais reālais risinājums ir iesniegums policijā, taču, baidos, ka minētās vēlmes publiska deklarēšana arī varētu būt par pamatu kam līdzīgam.

#3 elvisburdajs @ 2008.05.27 00:09

Offtopiks: KaNeiet tu laikam vienmēr esi onlainā :D

#4 klikers @ 2008.05.27 00:12

Man brālēns kriminālpolicijā strādā, neesmu vēl interesējies pie viņa...
Tur tā lieta, ka tā parasti nedrīkst nodot tādu informāciju trešajām personām, cik zinu, bet vai IP adresi dotu?
Iespēju ir daudz, bet par pamešanu 100% nē.

#5 KaNeiet @ 2008.05.27 00:12

#4 IP adrese bieži mēdz būt vienāda desmitiem vai pat simtiem lietotāju.

#5 kāds no datoriem jā, šis šodien ir trešais (dažādās ģeogrāfiskās vietās), bet pats gan samērā bieži pat tuvu tam neesmu :)

#6 klikers @ 2008.05.27 00:19

IR jābūt kādai iespējai..eh...

#7 karnaiss @ 2008.05.27 00:20

a tu moz aizej uz tele 2 un nomaini numuru... vai ari saki tele2 lai liedz sanemt zinas no weba gan jau ka taa var...

#8 klikers @ 2008.05.27 00:23

sms aizliegšana no WEB man liekas ir iespējama, nr maiņa ir čakars.
Man vairāk interesē arī uzzināt kas tas ir par cilvēku un atbilstoši arī viņam pabojāt dzīvi, ja ne seju zilu pataisot, tad vienalga, kaut likuma priekšā saucot.

#9 KaNeiet @ 2008.05.27 00:27

Tas protams, atrisinātu saņemšanas problēmas, bet ar diezgan lielu varbūtību pēc pietiekami liela skaita SMS saņemšanas un to analīzes vajadzētu varēt potenciālo sūtītāju skaitu samazināt līdz 2-3.

#10 asdfgfh @ 2008.05.27 00:31

Pēc rakstīšanas stila vien varētu sašaurināt vainīgo loku.. :)

#11 KaNeiet @ 2008.05.27 00:32

.. tai skaitā, bet protams ir vēl arī virkne citu faktoru.

#12 Skyforger @ 2008.05.27 00:35

tak sazinies ar tel2 vai sms.id un pastāsti par savu sāpi gan jau palīdzēs

#13 KaNeiet @ 2008.05.27 00:37

Jebkura zīlniece pastāstīs:
"Rakstījis baltais, vīrietis (tas gan varētu nebūt tiesa), 12-14 gadus vecs, ar nopietnām psihiskām problēmām, .."

#14 klikers @ 2008.05.27 00:38

Nedomāju, ka viņi man sniegtu palīdzību, ja mani interesē fiziska izrēķināšanās...
Bet es mēģināšu un centīšos kā spēšu...

#15 Duuchiic @ 2008.05.27 10:27

tad padoma kurs gribetu Jus izskjirt.. tava kada bijusa? vai kads kuram pasam ta meitene patik.. protams tas ir no tava draugu loka.. ja jau zin tavu nummuru.. vai ari tava meitene tevi parbauda?

ja uzradas WEB.. tad drizak ir tele2.lv majas lapa.. jo sms.id.lv uzradas ari IP adrese.. protams vinu servera..

vari griesties tele2.. varbut vini sniegtu tadu info.. vismaz IP kas uz tavu nr suta zinas caur webu..

#16 niki6 @ 2008.05.27 10:31

zin ka izdari, panem nomaini savu numuru, un iedod to tikai savai draudzenei!!!! un pasaki vinjai lai nedod nevienam, tad skaties, ja naaks atkal sms tad ta ir vinja pati :DD a ja noligs palieks vienigais, vai vinja kadam iedevusi vai ari tapati vinja

#17 The Snatch! @ 2008.05.27 10:32

ir jaabuut trulam idiotam, lai ko taadu vispaar njemtu galvaa. manis peec man var suutiit sms, ar visslimaakajiem apvainojumiem vai draudiem, man galiigi tas ne*is. gribees mani satikt, nodurt, nosjaut, vai spiidzinaat - satiks un arii dabuus pa zobiem. pliki vaardi ir hu*nja. Tas tikai liecina par suutiitaaja vaajumu vai gariigo neliidzsvarotiibu.

#18 klikers @ 2008.05.27 12:04

Lieta jau tāda, ka draudzenei tās sms sūta...un sūtītājs ir tāds, kas zin ko mēs abi daram.Man arī sāk nākt domas, ka ir kāds no tiem, kam viņa patīk.Itkā bijušajai rakstīju...saka nē un nekā nevaru pierādīt..
Labi pamēģināšu kontaktēties ar tele2.

#19 The Snatch! @ 2008.05.27 12:27

nu un kas? vai tad tava draudzene ir iznjeemums, tam ko es teicu? ja jau jums kremt ko jums tur suuta aciimredzot pasji ar neesiet bez vainas (kaads no jums).

#20 rigenzo @ 2008.05.27 14:23

Parunā ar sava tīkla operātoru. Kirils drošvien nevarēs palīdzēt.

#17, nez, tev atsūta 255 īsziņas, un tad prasa, lai tās izdēstu, bet telefonā ir īsziņas, kurām nevajag būt izdzēstām. Tas ir čakars...

#21 The Snatch! @ 2008.05.27 14:48

nav cjakars ja vien tev ir smadzenes. paris iszinjas nav gruti izrakstiit uz papiira, vai piesleegt pie kompja un izkopeet datoraa. es vispaar svariigu informaaciju neuzticu klucim, un ja man ko tik sjausmiigi svariigu atsuuta tuulit pat nodubleeju un izdzeesju.

#20 neticu ka kirils savai uuberajai sisteemai, kas darbojaas uz igaunju resursiem, nebuus pielicis klaat arii iiszinju iezjurnaaleesjanu. vinjam tak banu db ir, gan jau arii ir sms log faili.

#22 rigenzo @ 2008.05.27 14:54

#21 Kas teica, ka īsziņa sūtīta no sms.id.lv? Sūtot no turienes automātiski ievada IP adresi. Uzlaust, apiet to sistēmu nevar. Nevar sūtīt bez IP adreses. Jā, sms.id.lv lapā VISAS īsziņas tiek glabātas.

#23 klikers @ 2008.05.27 18:40

#19 man jau ta pofig uz tām sms, tikai tas, ka viņa kkādiem idiotismiem sāk ticēt un šaubīties...Tapēc man vajag uzzināt, lai pa seju samestu tam idiotam... :(

#25 nuttshell @ 2009.07.28 12:26

Tieši tā, sazinies ar Tele2. Nosūti datumu, laiku un tel. nr uz kuru sūtīts un īsziņas saturu. Saņemot IP varēsi noskaidrot vismaz provider. Pēc tā jau aizdomās turamo skaits reducēsies. Ja ir aizdomas par kādu konkrētu, tad pēc tam kad esi dabūjis IP, uzsāc sarunu skype un apskati ar sniferi paketes un paskati vai IP sakrīt.

#26 Knight @ 2009.07.28 12:44

.... dinamiskaas IP gadiijumaa gan varbuutiiba kaut ko atrast samazinaas...
Bet  tomeer...... vai vieglaak nav Tev piezvaniit un noblokjeet vinjas telefonam iiszinju sanjemshanu no WEB?

ak, jaa... veel jau var eksperimenteet.... skaidrs, ka, ja vinjsh zin, ko juus abi darat, vinjsh ir kaads tuvs cilveeks, draugs, varbuut kaads gjemenee grib pabojaat juusu attieciibas... iespeejas ir tik pat daudz, cik varianti....

#27 jurro @ 2009.07.28 12:48

#26: Arī tu, Brut :D! Kas te pēdējās dienās notiek, neviens vairs neskatās, kad jautājums uzdots? Jau kāds piektais mironis piecelts. Varu derēt, jautātājs sen problēmu atrisinājis.

#28 Knight @ 2009.07.28 12:52

>> es parasti skatos uz peedeejaa komentaara datumu..... to, kad uzdots... nefikseeju.....

kam tagad viegli.... :))

#29 zuicis @ 2009.07.28 13:41

Aizej uz tele2 un noskaidro kas un kā, normālā vietā logi tiek glabāti vairāku mēnešu garumā , lai nepieciešamības gadījumā uzrādītu EP un tamlīdzīgām iestādēm. Logā būs nosūtnes laiks, ip adrese, ziņas saturs un t.t. ,arī Kirils (sms.id.lv) glabā logus, bet kā jau teica - tur tiek uzrādīta servera ip , tad jau visticamāk ir tele2 .... Vari griezties policijā , uzrakstīt iesniegumu, kurā minitēts numurs uz kuru tiek sūtītas ziņas un saņemto ziņu laiks. Rakstītu iesniegumu viņi izskatīs tuvākajā laikā - nosūtīts pieprasījumus uz attiecīgajām iestādēm, lai saņemtu nepieciešamos datus (ip adresi un t.t.) , savukārt tad nosūtīs konkrētajam provaiderim uzrādīt ip adreses īpašnieku, savukārt ja adrese ir mainīgā (LTC gadījumā), tad nav grūti noskaidrot kādai mac adresei dotajā laika posmā ir piešķirta šī te IP adrese un tad pēc mac adreses arī noskaidrot īpašnieku ... - ne visi prot klonēt mac adreses modēmos....

#30 irinchiks @ 2015.08.05 17:14

Man ir tieši tāda pati problēma,es gribu zināt,kas cenšas izjaukt mūsu attiecības.It kā man ir aizdomas,kura tā varētu būt,bet nevaru pierādīt,jo raksta tak no web un sms.lv.Gribu,ar reāliem pierādījumiem pieiet pie viņas,iebāzt tos sejā un tā,lai visi redz kas tas ir par cilvēku,tēlo svēto govi.

#31 kalibri @ 2015.08.08 13:33

irinchiks rakstīja:

Man ir tieši tāda pati problēma,es gribu zināt,kas cenšas izjaukt mūsu attiecības.It kā man ir aizdomas,kura tā varētu būt,bet nevaru pierādīt,jo raksta tak no web un sms.lv.Gribu,ar reāliem pierādījumiem pieiet pie viņas,iebāzt tos sejā un tā,lai visi redz kas tas ir par cilvēku,tēlo svēto govi.

Stulbenis tagat neviena SMS no datora berz  IP adreses tak zina   neatnāk -Nem IP un piss uz atiecīgu vietu -vienigais ja dinamiska tad jau grūtāk  .bet atrast var  -Bet baigā vaidzība -panem  šo būtni izpiss un būs tev  miers...:D

#32 McB @ 2015.08.13 18:03

Nomaini savu paziņu loku un pacel savu IQ!
Šitādas problēmas normāliem cilvēkiem nerodas.

#33 Bulgars @ 2015.09.17 10:36

Atzīsties, kuru viņas draudzeni izkniebi un pameti, ka šitā mēģina tev VISU, VISU DZĪVI sabojāt. :D :D
Lai tavējā nomaina numuru, ļoti uzmanīgi to dod citiem un dzīvojat tālāk.
A to LLP un nekas cits.