Datuve :: Forums :: Arhīvs :: Problēmas ar proxy apiešanu:)

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošana



Forums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 57

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 57

Datuve.lv video
Top.LV

Problēmas ar proxy apiešanu:)

Ievietoja: zulus @ 2005.09.07 14:34  

taatad,lieta taada - vienai pazinjai darbaa I-net konfiguracija (Win 98,IE laikam 5)sekojosha - Zem Tools,Options...Lan settings ir shaadi nokonfigureets proxy 192.168.16.1 ports 3128 vinsh ir staav pie http, secure,ftp utt. Noskanejot to brinumu ar portscaneri, valjaa ir tikai 53,139 un 22 porti. Nez,visaadi meegjinaajaam Mirc palaist, konfigureejot vinjaa proxy settingus - nu nekaadi negaaja - a caur webchatu iet. taatad - vai ir kaadi ieteikumi,varianti utt. kaa shito briinumu vareetu tomeer dabuut gatavu (btw,default getaway sakriit ar sho proxy adresi) man darbaa lieta ir liidziiga,bet atshkjiriiba taa,ka 8000 ports valjaa un pie mirc setingiem, ieksh firewall  sakonfigureeju - Firewall suport - Both, protocol Proxy, Hostname (mana proksha adrese attieciigi) un pie Port 8000 - i viss rulleejas kaa pa sviestu. Augstaak mineetajaa gadiijumaa nesanaaca nekas. Varbuut kaads var ieteikt kaut ko utt. pasham ar jau azarts uzmeties - nu kaukaa tak to visu var dabuut gatavu,bet nu noproveejos liidz veemienam visaadi:D Izklaastiju probleemu cik plashi vareeju - ja ir veel kaadi jautaajumi - luudzu - gaidiishu:)

Birkas: proxy