Datuve :: Forums :: Arhīvs :: Esmu kruts jo nelietoju draugiem.lv!

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošana



Forums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 81

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 81

Datuve.lv video
Top.LV

Esmu kruts jo nelietoju draugiem.lv!

Ievietoja: karls @ 2005.08.27 19:17  

biški uzrunāšu lielāko daļu to personu kas iepriekšējā  topikā par draugiem.lv (kurš tika dzēsts) uzdrošinājušies bilst kādu komentāru.  manās acīs jūs izskatāties visai nožēlojami. jā, jā es runāju ar jums - draugiem.lv noliedzējiem! ak tad jums liekas ka esiet baigi alternatīvie un jums liekas ka varēsie izcelties ar to ka nelietojat  vai maz lietojat draugiem.lv?? zinu ka tas ir tikai tādēļ ka jums pašiem neizdodas salasīt vairāk par 20-30 draugiem, no kuriem lielākā daļa ir kaut kādi radinieki vai bijušie/esošie klasesbiedri vai kolēģi. īstenībā draugiem.lv ir viens no vislabākajiem latvijas interneta resursiem. un tā autori šo slavu un visu pārējo ir godīgi nopelnījuši. runājot par mani, tad teikšu ka es neesmu tas cilvēks kuram pirmā atvērtā lappuse tiekot pie  interneta ir druagiem.lv, bet tas nenozīmē ka mana ff brauzerim nav gandrīz vienmēr kāds tabs atvēlēts draugiem.lv. bet jūs tādi, xerix veidīgie zīmējaties ka draugiem.lv jums ir vienaldzīgi un mierīgi varētu iztikt bez šāda resursa. kā jau minēju, iemesls šādai rīcībai ir tāds ka jūs esat visai nesabiedriski cilvēki. t.i. esat ne pārāk koptas personas, nereti ar brillēm* vai vidējām skoliozes pazīmēm, kuri ārpus mājām/skolas/darba reti kad parādās. gan jau ka attiecībās ar pretējo dzimumu jums arī nav nekā pieminēšanas vērts.  un logiski ka jums nav nekā daudz ko uzaicināt/kas uzaicina, un šis populārais resurss jums neškiet īpaši vajadzīgs!

atā, lohi! man jūsu žēl!