Datuve :: Forums :: Arhīvs :: I-neta ātruma speciālisti- ŠURP! :)

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošana



Forums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 82

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 82

Datuve.lv video
Top.LV

I-neta ātruma speciālisti- ŠURP! :)

Ievietoja: artis @ 2005.07.27 23:52  

Nu tad tā. Esmu tiktāl apjucis un visā tajā putrā sajaucies, ka Datuvieši, a.k.a. Jūs esat mana pēdējā cerība :)
Lieta sekojoša, (OS, dzelžus un peles paliktņa krāsu neminēšu, tas nav svarīgi), man patreiz ir interneta pieslēgums, kuram līgumā (nu lab, mājaslapā) norādīts, ka ātrums ir
• Latvija – līdz 5 Mbit/s
• Ārvalstis – līdz 256 Kbit/s
Man nesen bija saķeršanās ar savu provaideru, par to, ka man (protams) šķita, ka mans ātrums ir neatbilstoši zems, norādītajam mājaslapā. Tas viss tā arī palika, un vēljoprojām vēlās vakara stundās meklēju taisnību.
Pats izrakāju visu Googli, varbūt pat ne visu. Pieriebās. Un arī atradu, ko vajadzēja. Itkā. Bet gribu dzirdēt Jūsu viedokli- kāds, kas to zin perfekti- cik tad īsti ir 5Mbit/s pārvēršot uz Kbit/s ? Un kādam man vajadzēu būt maksimālajam Download ātrumam + kāds būtu maksimālais iespējamais, ko man  varētu uzrādīt net.apollo.lv? Es pats itkā zinu, bet gribu lieku reizi pārliecināties, ka nekļūdos par savu rezultātu, jo man sanāk, ka mans maksimālais i-neta ātrums ir divreiz  zemāks, nekā tam vajadzētu būt. Un pirms eju lamāties uz kantori, gribu to zināt 100%.
Jau iepriekš mīīīlzīgs paldies visiem gudrajiem un izpalīdzīgajiem.
P.s. apsolu, ka atzīšos, ja tiešām būšu kļūdījies savos Mbit/s uz Kbit/s aprēķinos ;)

Birkas: ātrums , internets