Datuve :: Tagad „Google Earth Pro” ir pieejams bez maksas

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošanaForums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 106

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 106

Datuve.lv video
Top.LV

Tagad „Google Earth Pro” ir pieejams bez maksas

Ievietoja: BaibaKlava @ 2015.02.02 08:13  


„Google Earth Pro” abonements iepriekš maksāja 399 ASV dolārus gadā, bet tagad jebkurš to var lietot pilnīgi par velti. Salīdzinājumā ar „Google Earth”, tas piedāvā dažādas papildiespējas, piemēram, rīkus, ar kuriem tu vari mērīt 3D ēkas un citas visdažādākās vietas, izprintēt augstas izšķirtspējas ekrānuzņēmumus, iepazīties ar konkrētas vietas demogrāfisko stāvokli, aplūkot ceļus un pat ierakstīt savus virtuālos ceļojumus. Lai to lietotu bez maksas, tev sākumā būs jāpiereģistrējas , lai saņemtu atļauju un pārliecinātos, vai tavs dators atbalsta minimālās „Google Earth Pro” darbībai nepieciešamās prasības.

„Windows” datoriem jādarbojas ar XP vai jebkuru jaunāku operētājsistēmu, jābūt vismaz 500MB brīvas atmiņas un 512MB brīvas operatīvās atmiņas. Kompānijas „Apple” datoriem minimālās prasības ir OS 10.6 vai jaunāka operētājsistēma, kā arī tādi paši atmiņas lielumi. Pēc tam tu vari lejuplādēt „Google Earth Pro”, lai aplūkotu tās pasaules vietas, kurās vienmēr esi vēlējies pabūt.

Saistītie raksti

Komentāri

#1 Diedelnieks @ 2015.02.02 16:40

Paldies par ziņu, vienīgi izskatās, ka šodien piereģistrēties nesanāks, jo Google atblid, ka ir "tehniskas problēmas" un mēģiniet vēlāk.