Datuve :: Spēles „Minecraft” neticamie panākumi palīdz tās radītājam iegādāties 70 miljonus vērtu savrupmāju

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošanaForums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 91

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 91

Datuve.lv video
Top.LV

Spēles „Minecraft” neticamie panākumi palīdz tās radītājam iegādāties 70 miljonus vērtu savrupmāju

Ievietoja: BaibaKlava @ 2015.01.02 10:37  


Populārās spēles radītājs Nočs spēra ļoti gudru soli, pārdodot „Minecraft” kompānijai „Microsoft” par 2.5 miljardiem ASV dolāru. Šis veiksmīgais darījums ļāva viņam iegādāties milzu savrupmāju Beverlihilsā.

Noča jeb īstajā vārdā Markusa Pērsona īpašumā tikai 6 dienas pēc darījuma slēgšanas ir nonākusi māja ar astoņām guļamistabām. 70 miljonu vērtais īpašums ir aprīkots ar personīgo kinoteātri, ar iPad vadāmām strūklakām, automatizētām stikla durvīm, panorāmas skatu uz Losandželosu un īpašu konfekšu istabu. Noča jaunais mājoklis ir papildināts ar dārgām mēbelēm un 90 collu televizoriem.

Saskaņā ar „Bloomberg” sniegto informāciju, Nočam izdevās pārspēt citus ieinteresētus klientus, kuru starpā ir bijušas arī tādas slavenības kā Jay Z un Beyonce, kas pēdējo mēnešu laikā grezno īpašumu bija aplūkojuši vairākkārtīgi.

Spēle visā pasaulē ir guvusi galvu reibinošus panākums, atnesot tās radītājam peļņu, kas pēc nesen noslēgtā savrupmājas pirkšanas darījuma svārstās 1.5 un 2 miljardu ASV dolāru robežās. Interesanti, ka tikko pieminētā slavenību pāra kopējā bagātība mērāma vien 1 miljarda ASV dolāru apmērā.

Lūk, kādēļ ir vērts nopietnāk pievērsties datorzinātnēm un tehnoloģijām!Saistītie raksti