Datuve :: Šī kabatas izmēra ierīce „Flow” grasās aizstāt datorpeli. FOTO

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošanaForums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 85

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 85

Datuve.lv video
Top.LV

Šī kabatas izmēra ierīce „Flow” grasās aizstāt datorpeli. FOTO

Ievietoja: BaibaKlava @ 2014.11.28 08:14  


Ja jaunais „Indiegogo” projekts gūs panākumus, tad drīzumā varēsim māt ardievas līdz šim tik ierastajām datorpelēm. „Flow” ir neliela ierīce, kas izveido Bluetooth savienojumu ar portatīvo datoru, planšeti, viedtālruni un to darbina ar vienkāršu žestu palīdzību. To var ieprogrammēt ar visbiežāk izmantoto darbību saīsnēm.

Produkta prezentācijā tika apgalvots, ka „Flow” atbalsta vairāk nekā 30 aplikāciju, to skaitā arī Photoshop, Premiere, SoundCloud, Spotify un YouTube. Kā tā darbojas? Piemēram, lietojot Spotify, tu vari uzstādīt ierīci tā, ka atliek vien novilkt pār to ar pirkstu, lai pārlēktu kādam ierakstam.

Nelielajā ierīcē ievietotā baterija darbojas 4 mēnešus un pēc tam to var nomainīt. „Flow” patiesi atbilst kabatas izmēram, tās diametrs ir 7 cm un augstums – 1.5 cm.

Ierīces izstrādātāju komanda atklāja, kādēļ vēlējās radīt praktisko „Flow” – tas sniedz nevainojamas kontroles iespēju, pie tam, varam to darīt ātri, precīzi, intuitīvi un jautri. Ierīce ar sensoru palīdzību uztver žestus un pieskārienus , lai būtu ļoti noderīga visiem tiem, kas vēlas strādāt, radīt vai izmantot digitālās pasaules sniegtās iespējas.


Saistītie raksti