Datuve :: „Android” viedtālruņu priekšrocības salīdzinājumā ar „iPhone”

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošanaForums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 80

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 80

Datuve.lv video
Top.LV

„Android” viedtālruņu priekšrocības salīdzinājumā ar „iPhone”

Ievietoja: BaibaKlava @ 2014.11.16 18:17  


Iespēja nomainīt tālruņa bateriju. Daudziem „Android” tālruņiem var noņemt aizmugurējo vāciņu un izņemt bateriju. Tas ir labs risinājums, ja telefona izlādes gadījumā tev līdz ir uzlādēta rezerves baterija. „iPhone” modeļos tā izdarīt nevar, jo bateriju var izņemt tikai ar “Apple” darbinieku palīdzību.

„Android” piedāvā darboties ar vairākām lietām vienlaicīgi. Gan LG, gan Samsung modeļos var vienlaicīgi atvērt un izmantot vairākas aplikācijas, turpretī ”iPhone” ražotājiem pie šīs iespējas vēl jāpiestrādā.

Viedtālruņa uzlādes iespēja ar microUSB kabeli. Kā zināms, „Android” tālruņus var uzlādēt ar jebkuru microUSB kabeli, turpretī „iPhone” uzlādēt var tikai ar oriģinālu kompānijas „Apple” izgatavotu mobilā telefona lādētāju. Secinājums: ja esi „iPhone” īpašnieks, tad vienmēr parūpējies par savlaicīgu tālruņa uzlādi, jo tukša akumulatora gadījumā tev nebūs alternatīvu uzlādes iespēju!

Tālruņa atmiņas apjoma palielināšana ar microSD kartēm. Atmiņas karti var ievietot lielākajā daļā „Android” tālruņu, bet „iPhone” nevar palielināt telefona fizisko atmiņu. Taču, dažādus failus var uzglabāt iCloud.

„Android” ierīcēm ir lielāks īsceļu piedāvājums, kas padara ērtāku tālruņa pārvaldīšanu. Tajos ir vairāki „Ātrie iestatījumi” jeb īsceļi, pie kuriem var piekļūt ar pirkstu novelkot no ekrāna augšas līdz apakšai. Tie ir, piemēram, baterijas taupīšanas režīms, WiFi savienojuma ieslēgšana un izslēgšana, ekrāna pagriešana, GPS un citi. Kopumā „Android” tālruņos ir 20, bet „iPhone” tikai 10 dažādi īsceļi.

„Android” ierīcēm var pielāgot visdažādākos iestatījumus, lai savu telefonu varētu personalizēt un pēc iespējas vairāk pielāgot savām vēlmēm. Šādam nolūkam noder tādas lietotājprogrammas kā „Buzz Launcher” un „Aviate”.

„Android” tālruņa papildfunkcijas, kas noder sadzīviskās situācijās. Piemēram, infrasarkanā starojuma izmantošana, lai tavs telefons kļūtu par televizora vai citu ierīču tālvadības pulti.

Saistītie raksti

Komentāri

#1 jussi @ 2014.11.17 16:09

Neesmu apple fans, tainsi otrādi, bet šis salīdzinājums ir nekorekts:
1. bateriju nomainīt var daļai android telefonu, parasti, jo dārgaks jo mazāka iespēja
2. SD karti arī nevar ievietot visos android telefonos

Nevajag vispārināt, būtu labāk teikuši, ka androi ir iespēja izvēlēties no daudz lielāka tālruņu skaita, vairākiem ražotājiem un arī dažādās cenu grupās, kamēr iphone ir daži modeļi un visi dārgajā galā. Kā arī nesmu dzirdējis, ka kāds dēl android telefona pārdotu savu nieri :D

#2 Johny @ 2014.11.18 20:52

Iisaak sakot,ja neaizraujies ar visaadu pokemonu aplikaaciju instaleeshanu uz telefona un kvalitaate tev nav galvenais,tad viennoziimiigi androiids
buus priekss tevis. Ja esi cilveeks,kam ir svariigi laikaa sanjemt mailus,neraizeeties par to,ka tavs telefons atkal iebremzee
deelj taa,ka karteejie updati nav laikus uzinstaleeti,ka kaarteejais gljuks ar uzpuutushos bateriju reaali nogljukos visu telefonu,ipashi izteikta slimiiba Samsung modeljiem,
ka neuzinstlateetu update deelj tu telefonaa nesanjemsi svariigu e-mail utt,tad izveelies iPhone.