Datuve :: „Apple” otrās paaudzes planšetdators iPad Air 2

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošanaForums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 35

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 35

Datuve.lv video
Top.LV

„Apple” otrās paaudzes planšetdators iPad Air 2

Ievietoja: BaibaKlava @ 2014.11.15 17:20  


Tikko mūsdienīgo tehnoloģiju pasaulē sevi ir pieteicis jaunākais „Apple” planšetdators - iPad Air 2. Interesanti, ka šis planšetdators ir viens no plānākajiem pasaulē - ierīces korpusa biezums ir vien nieka 6.1 milimetri. Salīdzinot ar iepriekšējo iPad Air modeli, tas ir par divdesmit procentiem plānāks. Arī svars ir atbilstošs plānajai ierīcei – tikai 430 grami. Ierīce var lepoties ar TouchID pirkstu nospiedumu lasītāju, kas beidzot parādās arī kompānijas „Apple” planšetdatoros.

Daži ierīces parametri saglabājas nemainīgi attiecībā pret iepriekšējo modeli, piemēram, planšetes displeja izmērs (9.7 collas) un izšķirtspēja (1536x2048 pikseļi). Protams, klāt ir nākuši daži uzlabojumi. Ekrāna izveidē ir izmantota jauna tehnoloģija, kas ļauj ierīcei būt ievērojami plānākai. Piedevām, tā uz pusi samazina gaismas atspīdumu ekrānā. Planšetes darbības laiks ir gluži tāds pats kā iepriekšējās paaudzes modelim – 10 stundas.

iPad Air 2 modelī ir iebūvēta 8 MP f/2.4 kamera. To izmantojot, varēs uzņemt arī palēninātus video ar 120 kadriem sekundē. Labākas skaņas nodrošināšanai planšetdatorā ir iebūvēti divi mikrofoni. Jauninājumus piedzīvojusi ir arī planšetes priekšējā kamera – tai ir modernāks sensors un uzlabota sejas atpazīšanas funkcija.

iPad Air 2 planšetdatoru varēs iegādāties trīs dažādās krāsās – pelēkā, zelta un sudrabkrāsā. Cena variēs 499 un 699 ASV dolāru ietvaros. Planšete ar 16 GB iebūvēto atmiņu maksās 499, 34 GB – 599, bet 128 GB versija – 699 ASV dolārus. Netiks piedāvāts iPad Air 2 modelis ar 32 GB atmiņu. Par 130 dolāriem dārgākas būs LTE modifikācijas. Lai jaunais planšetdators būtu aizsargāts no ārējās vides faktoriem un skrāpējumiem, tam būs pieejami Smart Cover un Smart Case vāciņi.

Saistītie raksti