Datuve :: Toshiba izstrādā NPEngine™ – sistēmu, kas nodrošina video failu tiešu straumēšanu no SSD kartes uz IP tīklu

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošanaForums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 42

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 42

Datuve.lv video
Top.LV

Toshiba izstrādā NPEngine™ – sistēmu, kas nodrošina video failu tiešu straumēšanu no SSD kartes uz IP tīklu

Ievietoja: Antra_F @ 2012.04.11 21:42  

Toshiba korporācija Japānā ziņo, ka tā izstrādā jaunu datortehnikas sistēmu NPEngine™ - pasaulē pirmo straumēšanas sistēmu, kas video failus no SSD kartēm nogādā tieši IP tīklā, neizmantojot servera CPU vai atmiņas resursus. NPEngine vienlaicīgi var nodrošināt līdz 64,000 augstas kvalitātes video straumēšanas ar ātrumu 40 GB sekundē, krietni pārsniedzot standarta servera iespējas.

Lai nodrošinātu kvalitatīvu straumēšanas procesu, nepieciešami serveri, kuros var uzglabāt lielu datu daudzumu. Standarta serveri izmanto integrētu CPU un SDRAM un to jauda ir limitēta. Piemēram, 2RU serveris vienlaicīgi var nodrošināt aptveni 20 000 video straumēšanu. Ja straumēšanas skaitu nepieciešams palielināt, tad nākas palielināt arī serveru skaitu, un tas nozīmē – vairāk serveru, aizņemta plašāka telpa un lielāks enerģijas patēriņš.

Toshiba NPEngine piedāvā alternatīvu sistēmu, kas noņem slogu no servera CPU un atmiņas resursiem un novada video saturu no SSD kartes tieši IP tīklā. Toshiba izstrādātā tehnoloģija ir trīsreiz jaudīgāka par standarta 2RU serveri, tā samazina telpas prasību par 70%, savukārt elektroenerģijas patēriņu samazina par 77%. Toshiba NPEngine vienlaicīgi spēj nodrošināt 1 000 000 video straumēšanu.

Demo serveri ar integrētu NPEngine sistēmu Toshiba prezentēs nākamnedēļ, no 16. līdz 19. aprīlim, NAB šovā Lasvegasā. Savukārt NPEngine produkti tirgū būs pieejami jau šogad.


Saistītie raksti

Komentāri

#1 _ @ 2012.04.16 22:20

Baigi nepieciešamā tehnoloģija...